Сайтове за колективно пазаруване – да обсъдим сделките – тема 7

  • 42 598
  • 736
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 0
Понеже следя дали многооооо случайно Грабо ще публикуват коментара ми, с ужас установих, че сега не мога нищо да публикувам  #Cussing out Случвало ли ви се е?
 Все още като вляза в офертата не мога да пиша коментари  Crossing Arms Грабо ми БЯХА фаворити  ooooh!

И аз не мога да пиша коментари вече там, но само за конкретна оферта ми спряха писането ....познайте за коя  ЕНСООО #2gunfire #2gunfire след моя коментар се повиха 5 положителни коментара за Енсо все уж от фирмии после изтриха моят и ми забраниха писането в офертата.
Май ще има бойкот  Stop Ауу като се замислих и много се изнервих от това. За какво са им тези коментари, като трият което не им уйдисва  smile3515
И аз вече ще ги бойкотирам - работя с клиенти и това е недопустимо! създават впечатление, че има нещо гнило, което да крият, че не им пука за клиентите им. А какво ще спечелят от това е мистерия - нали именно от нас се очаква да им дойдат парите!
А за подарък да купя от тях - абсурд! Да се излагам пред близките си.
Чао, Грабо!

# 706
  • В полите на Витоша :)
  • Мнения: 1 333
Понеже следя дали многооооо случайно Грабо ще публикуват коментара ми, с ужас установих, че сега не мога нищо да публикувам  #Cussing out Случвало ли ви се е?
  Все още като вляза в офертата не мога да пиша коментари  Crossing Arms Грабо ми БЯХА фаворити  ooooh!

eva_s, онзи ден и аз имах същия проблем с офертата им за почивка в Хърватска (когато се оплаках и тук). Писах им с въпрос защо вече не мога да коментирам изобщо и ми отговориха, че имали технически проблем. След 3-4 часа вече можех да коментирам, но не знам доколко наистина е имало технически проблем.

# 707
  • В полите на Витоша :)
  • Мнения: 1 333
http://napolovina.com/index.php?offer_id=79  Вчера бях там- мацката беше много мила и ми отдели час и половина и много полезни съвети- тръгнах си много доволна:) Ще я посетя и без ваучер занапред:)

Оооо супер! Радвам се да прочета хубави отзиви за тази оферта, и аз имам ваучер за там, дано и аз да остана доволна Simple Smile

А между другото открих още няколко сайта, които май не са споменавани досега:
www.hvani.bg
www.ofertiraime.com (включва оферти от няколко сайта, но не всички)
www.eXclusive.bg предстоящо
www.tiktak.bg предстоящо

# 708
  • София
  • Мнения: 985
тези сайтове се въдят като попови лъжички

# 709
  • В полите на Витоша :)
  • Мнения: 1 333
Да, май това е точното определение Simple Smile Но пък се надявам при по-голяма конкуренция да има подобряване на качеството на предлаганите услуги, че нещо много от големите сайтове се поотпуснаха напоследък...

# 710
  • София
  • Мнения: 3 099
Да, май това е точното определение Simple Smile Но пък се надявам при по-голяма конкуренция да има подобряване на качеството на предлаганите услуги, че нещо много от големите сайтове се поотпуснаха напоследък...

Да, обаче вече всеки квартален салон пуска "промоционални" оферти, следват кварталните кръчми, бозаджийници и прочее!  Crossing Arms Ма, за мен това не са сделки!

# 711
  • София
  • Мнения: 1 555
Добре, че се зачетох в коментарите ви за Коза Ностра. То се оказа съвсем до нас.  Mr. Green Мисля да взема няколко ваучера и да ги използваме за едно събитие. Дано само детския кът е хубав и на децата им хареса. Simple Smile

# 712
  • София
  • Мнения: 3 099
Добре, че се зачетох в коментарите ви за Коза Ностра. То се оказа съвсем до нас.  Mr. Green Мисля да взема няколко ваучера и да ги използваме за едно събитие. Дано само детския кът е хубав и на децата им хареса. Simple Smile


И аз "клъвнах" 2 ваучера! Wink

# 713
  • Мнения: 847
Току що се сдобих с ваучер за сешоар и маникюр за 15лв. във MADEIRA от тук http://www.888.bg/offers/detail/active/7562/0970d5b78cb8bf116c6e7df43025e3fe
Някой посещавал ли ги е до сега? Записах си час за 21,за да се разкрася за Великден  Sunglasses

На мен лично ми харесва фактът,че все повече 'квартални' заведения от всякакъв тип пускат оферти, защото аз избирам офертите и по това да ми е близо и удобно.

Ивон, утре на обяд сме там и ще докладвам как е детският клуб,ако искаш изчакай  Wink

# 714
  • София
  • Мнения: 3 099
...
На мен лично ми харесва фактът,че все повече 'квартални' заведения от всякакъв тип пускат оферти, защото аз избирам офертите и по това да ми е близо и удобно.
...

Разбира се, и аз така избирам понякога, но исках да кажа, че не всички оферти са на нивото, за което претендират... Изразих се образно, не ме тълкувайте буквално.  Wink

# 715
  • София - Дианабад
  • Мнения: 656
Бях в Съни на маска и сешоар - момичето е много симпатично, говорихме си по всякакви теми, но ми даде и ценни съвети за косата  Peace. Доволна съм много.

В салона работят 2 момичета и си пускат индивидуални оферти - моята фризьорка е пуснала офертата за буклите, а другото момиче за спиралите.

Салонът е малък, но доста уютен. Единствено мястото е леко неудобно за мен, но за косата си ще отида  Peace. Сега съм в чуденка за буклите, имам още малко време да се начудя.

# 716
  • Мнения: 847
...
На мен лично ми харесва фактът,че все повече 'квартални' заведения от всякакъв тип пускат оферти, защото аз избирам офертите и по това да ми е близо и удобно.
...

Разбира се, и аз така избирам понякога, но исках да кажа, че не всички оферти са на нивото, за което претендират... Изразих се образно, не ме тълкувайте буквално.  Wink

Тук съм съгласна с теб, а и все повече оферти има претенцията за % намаление, който на практика не е такъв, какъвто пише.

# 717
  • Мнения: 345
Момичета, някой ползвал ли е услугите на салон Еlida от офертата на Промомакс. До сега съм ползвала само услугите на моята козметичка, но тя се отказа вече, а съм с много проблемна кожа и ме е страх да ида където и да е. Моля ви ако някой е ходил да каже дали са добри  baby_neutral

# 718
  • София
  • Мнения: 3 099
Момичета, някой ползвал ли е услугите на салон Еlida от офертата на Промомакс. До сега съм ползвала само услугите на моята козметичка, но тя се отказа вече, а съм с много проблемна кожа и ме е страх да ида където и да е. Моля ви ако някой е ходил да каже дали са добри  baby_neutral

Аааааааааааз! Това е моят салон. Козметиката е от високия клас, момичетата са добри. Разбира се, няма как да ти гарантирам, че и ти ще си доволна, но предполагам, че да... Аз ходя и без ваучери, и с ваучери, и в Лозенец, и в Борово.

# 719
  • Мнения: 139
Вчера страшно се развеселих, когато по телефона ме потърсиха от Флоримонт (да припомня - едно от негативните мнения в началото е мое Simple Smile ). Та да си дойда на разказа - обаждат ми се да ми предлагат карта за отстъпка. Отговорих на момчето, да не се хаби, защото аз там няма да се върна. Поинтересува се за причините да съм толкова категорична в отказа си и аз му ги казах, макар че надали съм накривила нечия капа Simple Smile

Колкото до Суши бар-а - той си ми е слабост от край време, така че съм супер щастлива да купя ваучери за едно мое заведение.

И като казах това се сетих някой беше казал нещо за Мамма мия, че му казали че преди 22 няма да стане - това и на мен ми се случва дори и без ваучери особено петък вечер, поне са го предупредили хората вместо да му приемат поръчката за да отбият номера.

Общи условия

Активация на акаунт