Сайтове за колективно пазаруване – да обсъдим сделките – тема 7

  • 42 600
  • 736
  •   1
Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 1 455
Момичета, някой ползвал ли е услугите на салон Еlida от офертата на Промомакс. До сега съм ползвала само услугите на моята козметичка, но тя се отказа вече, а съм с много проблемна кожа и ме е страх да ида където и да е. Моля ви ако някой е ходил да каже дали са добри  baby_neutral

Аааааааааааз! Това е моят салон. Козметиката е от високия клас, момичетата са добри. Разбира се, няма как да ти гарантирам, че и ти ще си доволна, но предполагам, че да... Аз ходя и без ваучери, и с ваучери, и в Лозенец, и в Борово.


 Тъкмо пак щях да ти досаждам, защото не ми отговори  hahaha, но значи паметта не е излъгала за твоя салон  Simple Smile Грабвам 2 ваучера  Peace
 

# 721
  • Мнения: 345
Супер, благодаря ти, значи си взимам. А в Борово ходиш ли при някой по-специално или всички са добри?

# 722
  • Мнения: 335
Здравейте момичета! От доста време ви следя, но с риск да бъда упрекната рядко пиша....и все пак имам едно въпросче по една оферта: http://myoffer.bg/offers/10-leva-v-ARLET-the-Gym-za-podstrigvane … rapiya-na-glavata
Някой има ли някакви впечатления, че от няколко дни я гледам и ми се струва добре, заради това че е на Гого, но дали наистина той постригва или е някой друг? Дали някой вече се е възползвал вече от услугите им? newsm78

# 723
  • София
  • Мнения: 3 099
Момичета, някой ползвал ли е услугите на салон Еlida от офертата на Промомакс. До сега съм ползвала само услугите на моята козметичка, но тя се отказа вече, а съм с много проблемна кожа и ме е страх да ида където и да е. Моля ви ако някой е ходил да каже дали са добри  baby_neutral

Аааааааааааз! Това е моят салон. Козметиката е от високия клас, момичетата са добри. Разбира се, няма как да ти гарантирам, че и ти ще си доволна, но предполагам, че да... Аз ходя и без ваучери, и с ваучери, и в Лозенец, и в Борово.


 Тъкмо пак щях да ти досаждам, защото не ми отговори  hahaha, но значи паметта не е излъгала за твоя салон  Simple Smile Грабвам 2 ваучера  Peace
 

Ау, извинявай, но напоследък чета по диагонал...  Embarassed

# 724
  • Мнения: 414
И аз с един глупав въпрос...но Blushда питам-за да следя всички сделки трябва отделна регистрация във всеки един сайт ли? newsm78

# 725
  • София
  • Мнения: 3 099
И аз с един глупав въпрос...но Blushда питам-за да следя всички сделки трябва отделна регистрация във всеки един сайт ли? newsm78

Не! Регистрираш се ако си харесаш нещо и следиш например vsichkioferti.bg. Аз поне така правя!  Wink

# 726
  • Мнения: 414
И аз с един глупав въпрос...но Blushда питам-за да следя всички сделки трябва отделна регистрация във всеки един сайт ли? newsm78

Не! Регистрираш се ако си харесаш нещо и следиш например vsichkioferti.bg. Аз поне така правя!  Wink
е да ама има и други много изгодни сделки,където там ги няма Crossing Arms

# 727
  • София
  • Мнения: 3 099
И аз с един глупав въпрос...но Blushда питам-за да следя всички сделки трябва отделна регистрация във всеки един сайт ли? newsm78

Не! Регистрираш се ако си харесаш нещо и следиш например vsichkioferti.bg. Аз поне така правя!  Wink
е да ама има и други много изгодни сделки,където там ги няма Crossing Arms

Може, обаче нямам нерви да ги цъкам всичките... Това ми стига.

# 728
  • Мнения: 499
И аз с един глупав въпрос...но Blushда питам-за да следя всички сделки трябва отделна регистрация във всеки един сайт ли? newsm78

Не! Регистрираш се ако си харесаш нещо и следиш например vsichkioferti.bg. Аз поне така правя!  Wink
е да ама има и други много изгодни сделки,където там ги няма Crossing Arms

  Следиш най-вече тук във форума какво се коментира- така няма да изпуснеш нищо важно  smile3521

# 729
  • Варна
  • Мнения: 11 340
В Грабо снимките са си напълно реални, доколкото виждам  Simple Smile А за условията по офертата звънни на телефона, който е даден там и всичко ще ти обяснят, да не препредавам и да не спамим   bouquet

Оказа се, че аз съм си мислела за други кошници:
http://www.izgodnaoferta.com/team.php?id=14

# 730
  • София
  • Мнения: 1 455
ivonska, случва се, знам че не е нарочно  Peace

# 731
  • София
  • Мнения: 1 455
Здравейте момичета! От доста време ви следя, но с риск да бъда упрекната рядко пиша....и все пак имам едно въпросче по една оферта: http://myoffer.bg/offers/10-leva-v-ARLET-the-Gym-za-podstrigvane … rapiya-na-glavata
Някой има ли някакви впечатления, че от няколко дни я гледам и ми се струва добре, заради това че е на Гого, но дали наистина той постригва или е някой друг? Дали някой вече се е възползвал вече от услугите им? newsm78
Мале 280 ваучера, ако само Гого ги работи, горко му  hahaha Имаше много положителни отзиви за салона и за Гого конкретно, даже някое момиче съжали, че е изпуснала, ето 2 -ри  шанс  Simple Smile

# 732
  • София
  • Мнения: 1 555


Ивон, утре на обяд сме там и ще докладвам как е детският клуб,ако искаш изчакай  Wink
Аз вече купих 4 ваучера  Crazy, но ще се радвам утре да споделиш какви са впечатленията ви. Дано да са добри!  Grinning

# 733
  • Мнения: 1 754
Изненадахте ме с тази нова тема, а и тя преваляла, много сте бързи.  Laughing

# 734
  • Мнения: leet
Момичета и аз си закупих процедурите от Joli, дано остана доволна, ще кажа веднага Peace

Общи условия

Активация на акаунт