Падам, ставам, после продължавам, за мечтата боря се - не се предавам :) - еп.55

  • 25 159
  • 721
  •   1
Отговори
# 540
  • Видин
  • Мнения: 685
Ееех, паспаланчо, до къде я докарахме...само като видим babydust7 и да newsm19
bowuu bowuu bowuu
Aма аз все не успявам да се доредя под прашеца Whistling
Ети, стискам палци всичко да е наред.
echolalia, и от мен късмет за утре и чакаме отчет Peace

# 541
  • Варна
  • Мнения: 193
Ети стискам палци за утре  Praynig
 Ехххх няма ли розов прашец  newsm17 така ми се иска  smile3521

# 542
  • Мнения: 1 165
ето ви розов прашец колкото си искате  babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7

# 543
  • Видин
  • Мнения: 685
Този път ще успея под прашеца Party

# 544
  • Мнения: 6 624
Илианка Oha!  mrstraetz за babydust7 babydust7 и затова ще newsm75 newsm79 newsm28, че искам preggo и после smile3504

...обаче ще е друг месец, защото току-що се олелих...с 5 дни по-рано Sad

# 545
  • Мнения: 2 483
Sigma, опасна работа си... Безотказно ти работи процесорът  Laughing

Да, взех си днес имунологията - един от показателите е извън реф.стойност. Не много, но все пак... Означавал повишен риск от спонтанни аборти  Rolling Eyes И това ще трябва да борим с док.

Утре ще се запътя и към генетичната лаборатория да снеса и там едни пари.

Малко организационно:

Наде, умолявам те, натисни малко спирачките на тая прахосмукачка, че от вчера до днес имаш 10-12 поста само с прахосмучене  Blush Надявам се да не ми се сърдиш за забележката, но много ми се иска темата да не се пълни с празни постове, а да е по-съдържателна.


Дрязгите и споровете от вчерашния ден дори не ми се споменават, очевидно остарявам и ме е налегнал синдрома на пестене на нервите  newsm56

Радостче, молбата ти е отразена. Просто ми дай време до другата тема, тъй като не мога да редактирам първоначалния пост (срокът за редакция е 24 ч.)

# 546
  • Варна
  • Мнения: 2 455
Кафенце, кой точно показател ще борите? Hug

Коте, виждам те, кажи как сте с бебо? Hug

# 547
  • Бургас
  • Мнения: 839
 Hug Hug Hug
Момиченца, много ви обичам, нали знаете. Вече не мога да ви ръся с прашец, ясно защо, но от сърце ви пожелавам успех и много, много ви благодаря за поздравите и пожеланията  Hug Hug Hug
Вълнувам се с всяка една от вас, въпреки, че четенето малко ми куца  Crazy
toni_St Hug той сега спи и се възполвах от момента. Добре сме, мила, целувки от нас  Grinning

# 548
  • Мнения: 6 624
Кафенце, не се сърдя, ама и ти не се сърди, като си взема и следващия път прашец Blush Blush Blush Mr. Green

# 549
  • Мнения: 2 483
Коте  wavey Очакваме да ни представиш Преслав когато е удобно  Oha!

Тони, става въпрос за NK клетките (natural killer cells) и по-конкретно CD16+CD56+NK. Като се видя с док тези дни, ще говорим по въпроса...

Наде, моля те поне да не е под всеки прашец, моля те.... Имай милост към темата, всички виждаме по колко страници инкасираме на ден. В противен случай обмислям вариант да помоля бремелинките да ръсят всички вкупом по веднъж седмично Rolling Eyes, иначе има опасност да ни преместят темата в подфорум "Наш дом" и да я прекръстят на "Прахосмукачки - N-та част"  Joy
 А, и освен това ще те предложа за главен почистващ в следващата кампания на bTv Да почистим България за един ден   Stuck Out Tongue Winking Eye

# 550
  • Мнения: 6 624
Кафе, супер идея newsm10. Уговори бремелинките да ръсят вкупом, да не се налага да обираме постоянно и да отнемаме така ценно форумно място tooth

# 551
  • Мнения: 39 717
Кафенце, това го приемам като комплимент  Grinning
Аз също имах НК клетки на границата- 10% и имуноложката ми изписа оксибор форте, омега 3 и аспирина, който и без това си го пия.  

И в тая връзка-ще зареждате ли машината след 2 дни или ще чакате генетиката ?

Последна редакция: вт, 12 апр 2011, 16:04 от sigma

# 552
  • Варна
  • Мнения: 2 455
И в тая връзка-ще зареждате ли машината след 2 дни или ще чакате генетиката ?

и аз същото щях да те питам. Дано бързо да ги вкарате в граници  тези НК клетки. Praynig Praynig Praynig

# 553
  • Мнения: 881
Привет момичета Hug
Влизам специално да пожелая успех на Ети,с теб съм мила и вярвам че този път ще успеете,гушкам те Hug
Честито на всички видели двете чертички Hug
Наде,айде дано още другият месец ни зарадваш Hug Heart Eyes
Кафенце,успех и на вас Hug
Коте,чакаме да ни представиш Преслав Peace
Ние сме малко хремави та днес и утре ще бъдем у дома и ще мога да ви изчета,че много пишете,бре Wink
Много ми липсвате всички-Поспаланчо,Наде,Роселка,Звездичка,Алекс,Тони,Сигма,Ети,Писанче Hug Hugгушки за всички Heart Eyes Ето и малко розов прашец babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7

# 554
  • Мнения: 1 339
Момичета колко много сте изписали Mr. Green
 newsm67 на рожденичката, пожелавам и най-исканото и най-ценното за нея да се сбъднат Hug
Събирам си аз пак, малко от розовия прашец Blush
Нямам търпение да започнем с опитите, даже обмисляме да отидем някъде за 2/3 дни сред природата Heart Eyes
Ети стискам палци и се моля за теб, дано Praynig

Общи условия

Активация на акаунт