Падам, ставам, после продължавам, за мечтата боря се - не се предавам :) - еп.55

  • 25 140
  • 721
  •   1
Отговори
# 555
  • София
  • Мнения: 1 946
Повечето не ме познават, но заради доброто старо време, реших да пиша тук. На тази дата преди година заченахме прекрасното ми момче. Поръсвам ви с много прашец и ви желая пухкави бебета през януари  babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7

# 556
  • Мнения: 1 983
Повечето не ме познават, но заради доброто старо време, реших да пиша тук. На тази дата преди година заченахме прекрасното ми момче. Поръсвам ви с много прашец и ви желая пухкави бебета през януари  babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7
Сакс,  Hug. Сподели, ако не е тайна, как знаеш, че точно на днешната се е случило? Blush
Ети, стискам палци и се моля за теб.  Praynig Praynig Praynig Hug
Честито на всички видели двете чертички и на всички рожденнички! На първите желая прекрасни 9 месеца и много здраве, а на вторите пак много здраве и търпение докато се сбъдне най-съкровената мечта. Praynig
При мен нищо интересно, ходим да яздим с малката, имам адски много работа, та вечер искам само да си легна, нищо друго не ми се прави. Tired

# 557
  • Мнения: 1 201
Здравейте
Биби гласувах за вас  Hug Hug
Сакси радвам се да те "видя" Hug Hug
Коте и аз чакам да видя Преслав Hug Hug Hug Hug

# 558
  • София
  • Мнения: 1 946
Олианка, просто беше единственият с... за месеца  Blush

Ей, ама помните ме значи, колко сте милички.. чак ми иде да се запиша за трето  Mr. Green

# 559
  • Мнения: 1 983
Олианка, просто беше единственият с... за месеца  Blush
Еееееееееее, страшен късмет. Heart Eyes

# 560
  • Мнения: leet
Сакс, пожелавам си късмета ти Hug и от теб си взимам прашец Peace
Аз чета от няколко дни теми за това колко често трябва да се прави секс, ами ние вече всичко пробвахме, по 2пъти на ден/знам, че не се препоръчва, но.../, по един път, всеки ден, през ден, сутрин, вечер, ужас Mr. Green та знам вече със сигурност, че си е божа работа Praynig
само се моля дано се случи на всички които очакват чудото Praynig Praynig Praynig

# 561
  • Мнения: 1 172
Здравейте, момичета!
Да ви кажа честно, много криво ми стана като прочетох да се карате. Sad Дори се зачудих дали изобщо да пиша, просто ми стана неудобно. Confused Но се надявам да е било моментно състояние и само да се подкрепяме от тук нататък, нали?  bouquet
Сега да се отчета и аз.
zvezdi4ka_, много ти благодаря, че си забелязала липсата ми и мерси за стиснатите палчета! Hug Както споменах, ходих до София тези дни и преди има-няма 2-3 часа се прибрах. При това все така без лелка. Бях решила да си купя тестче днес и утре сутринта да го направя и отидох до аптеката. Да, обаче като си влязох у нас се замислих, че съм със 6-дневно закъснение + това съм си взела Шуърчек, а нали него го водят точен по всяко време... Mr. Green Викам си дето ще чакам до утре, давай да действам. Накапах тестчето и още на 2-рата минутка EFP , която ставаше все по-ясна и по-ясна! Първо Shocked , после newsm44 . Още не мога да повярвам!!! Този месец трябваше да сме го изпуснали, а то... Crazy Сега място не мога да си намеря, усмивката ми е до ушите, а трябва да го скрия от милото, защото искам да му го поднеса по незабравим за него начин, пък не мога да измисля какъв да е той! Исках и на вас да съм ви на късмет в следващата темичка, обаче от къде да събера нерви да изчакам още 12 странички?! Laughing

# 562
  • Мнения: 2 358
*Teddy* честито  bouquet желая лека и успешна бременност  bouquet

# 563
  • София
  • Мнения: 1 946
Теди, честито! Прекрасни 9 месеца и страхотен бебок ти желая! Направо не знам как ще устискаш да не кажеш на таткото, но дано успееш и го изненадаш. Ще е върховен момент и мил спомен за двамата.  Heart Eyes

# 564
  • Варна
  • Мнения: 193
Теди честито EFP лека бременност и пухкаво бебче  Hug

# 565
  • до едно тепе
  • Мнения: 6 623
Теди тихичко честито   bouquet
Не се притеснявай колкото и дрязги да има един  EFP тест винаги ще бъде посрещнат с много радост Hug
 Hug за всички и лека и бебеносна вечер.
Мария_1980 от 2 дена те гледам на балкончето.Как сте? Hug

Последна редакция: вт, 12 апр 2011, 19:36 от pospalancho

# 566
  • Мнения: 1 498
Здравейте ,

Ети , стискам палци и ти пожелавам много , много успех ,  Praynig

Теди честито   bouquet , лека бременност и най-прекрасното бебче на финала  Hug

saxophone ама това е голям късмет , пожелавам си го и на мен  Hug

# 567
  • Мнения: 2 357
Теди, честито мила, много е радвам! Hug Hug
Сакси, здравей! Hug Минавай по-често Heart Eyes
Кафенце, успех със зареждането  Mr. Green Hug
Олианка, как си, как е Пакостинка Mr. Green Hug
Лека вечер, момичета! Hug

# 568
  • Мнения: 633
Ети, утре пункцията ще е супер успешна и след броени дни ще си най-щастливата бъдеща мама на света ! Пожелавам ти го от душа и сърце. Стискам всички възможни палци и ще се моля за теб. Това трябва да е твоят месец.  Hug fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover newsm17

Теди честита магистралка !  newsm44Такива новини ни зареждат всички. Успешен първи преглед при доки и леко бременеене.  Hug

Кафенце и аз не разбрах ще почвате ли опитите. Дано лекото отклонение в изследването не е проблем.  Hug

Алексия, честит рожден ден ! Tada

# 569
  • Мнения: 1 415
Поспаланчо, добре сме, всичко е наред, хапваме си добре и растем. А на балкончето съм по няколко пъти на ден, следя ви постоянно. Hug
Теди, тихичко честито и от мен. Знам колко си развълнувана в момента.
Етигра, и аз стискам палчета за утре, всичко да мине добре.
И на мен много ми харесва така, като виждам много стари муцунки, пожелавам на всички до една скоро да се местят в отчетни. Heart Eyes
Роселка, дано април е и твоят месец.

Общи условия

Активация на акаунт