Падам, ставам, после продължавам, за мечтата боря се - не се предавам :) - еп.55

  • 24 449
  • 721
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 439
*Teddy*, тихичко честито и от мен. Hug

# 571
  • Бургас
  • Мнения: 839

Това е Преслав, момичета,  Grinning малко е  неглиже  Wink

# 572
  • Варна
  • Мнения: 25 280
Теди,
честито, миличка Hug
Ей, че сладък Преслав Heart Eyes

# 573
  • Мнения: 576
Котенцеее, много е сладък. Милият ми той  Heart Eyes Жив и здрав да ви е и да ви носи мноооого поводи за усмивки  Hug
Ети, стискам палчета мила и ще чакам с нетърпение новини  Praynig Знам, че твоят момент дойде  Peace
Теди, честито ! Ти успя да изгониш наглата роднина и е време да пируваш  Mr. Green Леко бременеене и още по- леко раждане ти желая !
Прекрасна вечер, прекрасни  Heart Eyes

# 574
  • Мнения: 731
Etiqra  fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed много се надявам при теб нещата да се развия от добре по-добре!
elholalia  fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed и за теб!
Sigma много ми харесва колко си настроена оптимистично.Това е най-важно според мен за постигане на всяка цел.
Teddy ЧЕСТИТООООО най-леката бременност ти желая изпълнена само с положителни емоции!
И накрая,но в никакъв случай не на последно място искам да кажа,че малкия Преслав е един сладък пух.Симпатяга от класа!  smile3504

# 575
  • София
  • Мнения: 260
Между другото аз в месеца на инсеминацията постоянно събирах прашец.Ама постоянно...не пропусках.И "прахосмучех" по 10 пъти от всяка.И накрая + тест.Хайде, дано наистина да е заразно.
И аз правех точно така, събирах много прашец и много се молех Simple Smile
 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7
Прекрасно момченце Simple Smile Радост за очите ми  Heart Eyes
Теди, честито и от мен Simple Smile много се радвам Simple Smile

Последна редакция: вт, 12 апр 2011, 21:36 от Евелина

# 576
  • Мнения: 731
 newsm79 newsm79 newsm79 newsm75 newsm75 newsm75 newsm28 newsm28 newsm28
И сега ако не съм изпреварила Надето и  #Cussing out
KRASIALEX2008
все едно и под твоя съм се мушнала  hahaha  Hug че кафенце ще ни бие вече!
 newsm79 newsm79 newsm79 newsm75 newsm75 newsm75 newsm28 newsm28 newsm28

# 577
  • Мнения: 323
Здравейте момичета!!!
Коте,много сладък Преслав си имаш,пу,пу да ви е жив и здрав!!! Hug  bouquet

Теди честито и от мен.Желая ти една спокойна и безпроблемна бременност. Hug
Етиии,имаш и моята молитва и стиснати палчета,за успешен месец.Ще чакаме заедно стеб. Hug

Гушкам ви всички до една Hug Hug HugХубава и спокойна вечер ви желая.
Айде и от мен малко вирусчета Simple Smile babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7

# 578
  • Габрово
  • Мнения: 2 548
Биби, имаш гласа ми за адашката  Grinning. Ама тя много пораснала и става все по-чаровна  Heart Eyes.

Сакси, снимки, снимки!!!

Коте, ама аз тази снимка на сладура я знам  Whistling. Ще чакам да оправите апарата  Wink.

Теди, честито  Grinning. Много ги обичам такива "отписани" месеци  Mr. Green.

Сигма, ей от такова презареждане като твоето, имам нужда. Много ми се е стегнала душата, а надежда от никъде взора не види  ooooh!.

Кафенце, дано да заредите кафе-машината по график  Praynig. Пък ако не, да отстраните максимално бързо пречките.

п.п. Я, за втори път през дългата си бебеправеща кариера се мушвам директно под прашец  Mr. Green

# 579
  • София
  • Мнения: 742
Cat, Преслав е много много сладък!!!!

Теди, честито!!!

Момичета, моят бебчо явно си чака термина, дано да не го пресрочим и да се раждаме на връх Великден, де. Но, както е писано!!!

# 580
  • до едно тепе
  • Мнения: 6 623
ЕлБиЕн то съвсем наближило.Лекичко да мине и срещата ви да е незабравима fingerscrossed
 Коте Преслав е голям сладур пу пу smile3525
Иве събирай,че е време за бременеене Flutter
 Hug

# 581
  • Мнения: 166
Здравейте и от мен  Hug
Алексия честит ройден ден много радостни мигове ти пожелавам  newsm51
Коте бебчо е прекрасен,ох как се развълнувах много радост да ви донесе  newsm51
Теди миличка честито,много ме зареждате с тези  EFP  newsm51
Ети моля се от цялото си сърце всичко да е отлично и знам че ще е така,това е твоят месец вярвай  Praynig newsm51
При мен нищо интерестно,освен че вече и съм с графика и термометър  hahaha,вече лелката гадна си отиде и сега почвам да обикалям около мъжо  Joy
Лека и много бебеносна вечер на всички  wavey Hug

# 582
  • Мнения: 99
Здравейте момичета аз да се запиша в тази тема преди да родя виждам че вече съм се изместила на осма позиция браво явно има много родени бебета и след мен много успели момичета  Mr. Green
аз съм добре ходя два пъти седмично на тонове и си чакам датичката за секциото 27,04 малко остана  Crazy
на всички нечакащи и ловуващи успех  на всички успели лека бременност  Hug

Последна редакция: вт, 12 апр 2011, 22:08 от milish

# 583
  • Мнения: 225
Добър вечер  Hug Мислех утре да пиша, но при толкова хубави новини, не мога да се въздържа  Grinning

Тедиииииии, честито, мила!  Hug Пожелавам ти най-леката бременност и пухкав и здрав бебок накрая!   bouquet  Hug И да ръсваш с прашец старозагорския въздух, че с Меци и Криси да се заразим хубавичко  Party  Hug
Ети, успех утре  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover
Ехолалия и за теб  fingerscrossed и чакаме отчета  Hug
Алексия, ЧРД! Бъди здрава и усмихната и скоро мама!   bouquet  Hug
Кетуолк, Преслав е разкошен, благодаря, че ни го показа  Hug
Милиш, ЕлБиЕн, леко раждане и на двете и здрави бебчета  Praynig

Спокойна и бебеносна нощ, момичета  Hug

# 584
  • Мнения: 375
Кафенце, това ще е твоето Великденско чудо! Вярвам,че ще успееш! И силно стискам  fingerscrossed
Теди,тихичко честито! Спомням си като писа, че ще изчакаш да се върнеш от София и тогава да направиш тестчето. Е, струвало си е чакането!  Grinning
Етигра, и на теб силно стискам  fingerscrossed
Лека нощ девойки и ползвотворно  luvbed

Общи условия

Активация на акаунт