Падам, ставам, после продължавам, за мечтата боря се - не се предавам :) - еп.55

  • 25 145
  • 721
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 1 165
Жоржота ами тя Лоли обра всичко, нали си е нахалница... hahaha
Лоли  Hug

# 466
  • Мнения: 1 498
Хайде да се пъхна под прашеца да събирам за този цикъл , че вчера така се олелих  #Cussing out
Ама не се предавам де  Crossing Arms Ще стане все някога !

Сега да честитя на всички с + тест , много се радвам , дай Боже да заразите всички с бременни вируси  Praynig

На тези които ловуват много стиснати палци да хванат момента  Hug

# 467
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 982
Илианка aз затуй напрао ш се отъркам в теб Mr. Green Mr. Green

Поспаланчо тя леля няма да дойде! напълно съм сигурна Hug

# 468
  • Мнения: 284
от вас човек не  може да се нареди даже и на опашката    animal037                   Joy Joy    newsm75 newsm79 newsm28

# 469
  • Мнения: 1 165
Между другото аз в месеца на инсеминацията постоянно събирах прашец.Ама постоянно...не пропусках.И "прахосмучех" по 10 пъти от всяка.И накрая + тест.Хайде, дано наистина да е заразно.
Меци обемистичка съм вече, не съм плоска както преди.Има в какво да се отъркаш Wink

# 470
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 982
мммммм меченце! супер!! Heart Eyes Heart Eyes отърк! отърк! Mr. Green Hug

# 471
  • Мнения: 1 516
Аз също стоя зад всяка от думите си . И понеже "пембяните" тестове са единственото , за което мога да говоря сега , моля Кафенце да махне името ми от списъците в началото на темата .

Ще се видим някъде по широкия форум, надявам се да е в отчетните - с всички и по-скоро  Simple Smile .

Успех  постигане на така желаната цел  Hug , не спирайте да мечтаете , чудеса се случват всеки ден  Heart Eyes

# 472
  • Мнения: 731
Жоржота ами тя Лоли обра всичко, нали си е нахалница... hahaha

Илианка Simple Smile нахална,нахална колко да е нахална.Все в бързината е оставила по прашинка и за нас.Недей така може ти да си ни късметчето-знае ли човек.   bouquet
Е Radostche недей сега и ти така-от къде почнахте та до къде стигнахте.Нали всички за едно и също се борим в крайна сметка.Айде един за всички-всички за един!

# 473
  • Мнения: 1 165
Аааа Мецани...много те моля да си имаме уважението.Наддала съм само на корем, не съм меченце  Naughty  hahaha
Жоржи ако знам, че с моя прашец ще ви помогна, с риск да ме изхвърлят от форума направо, ще ви ръся от сутрин до вечер  Hug И да знаеш...тая Лолита наистина е много нахална  hahaha

# 474
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 982
верно е, ако не я изпревариш Лолито няяяма вреждане Mr. Green Mr. Green

Илианка ръси ръси, да се заразя, ей ся правих един от тия тестове във ФБ и той отсече, че на 25 ще ставам мама, трябва да се подсигуря Blush Mr. Green а между другото меченце си и туй то! гледам Уошо! Mr. Green

# 475
  • Мнения: 1 086
 devil събирам всичкия прашец и гааааз към Киев motor
Илианче, що не туриш една две прахоръсещи феи в подписа?Така кат изтрещим дори и да не пишеш тук може да нахлуваме в отчетната и да се къпем  Joy Така има по-гояма вероятност да изхвърлят нас, а не теб Hug

# 476
  • Мнения: 349
Здравейте,мили! Heart Eyes  bouquet
Безкрайно ви благодаря за прекрасните пожелания!!! Hug Ние с Андрей сме добре,климатизираме се вкъщи...много съм щастлива!
Стискам палци за всяка една от вас и още две малки пръстчета стискат!с обич

ЧЕСТИТО БЕБЧЕ НА КУЕСТЪР- ДА Е ЖИВ И ЗДРАВ МАЛКИЯ ФИЛИП!Бъдете благословени и много щастливи!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 477
  • Мнения: 2 357
С Лоли и Меци се посмях от сърце  Joy Hug Hug сладки идиотки такива  Heart Eyes Hug Hug
Илианка, как си свате Mr. Green , нали уж мина тая гадна хрема  ooooh! Hug
Радостче, недей така...този спор винаги го е имало...не реагирай остро, просто приеми критиката приятелски Hug
Криси, не пали толкова, мила Hug
Мецко, аз Ви желая с мъжлето и от двете по едно накуп, и мъжко, и женско Praynig Hug
Сюзанчеееее, много целувки и за двама Ви! Hug Hug Hug
Айде лека и плодотворна! Hug

 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7

# 478
  • Мнения: 284
Аничка  Hug Hug
А, сега хубаво ми се е паднал прашец... newsm28 newsm79 newsm75

# 479
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 982
въъъ как ще пропусна прашец от Аничка!! осмук, осмук! Hug Hug a вие с вашия  малък мъж как сте миличка?

Общи условия

Активация на акаунт