Получихте ли семейни добавки за деца/детски/този месец?-22

  • 96 783
  • 766
  •   1
Отговори
# 690
  • София
  • Мнения: 622
Здравейте, искам да ви питам по банков път или в пощата първо превеждат парите?

# 691
  • Мнения: 489
Здравейте, искам да ви питам по банков път или в пощата първо превеждат парите?
Поне до сега, в пощите ги превеждаха по-рано...

# 692
  • Мнения: 0
Как може още вчера след 10.00 часа започнаха да пишат мами,че имат преведени детски от различни градове, а сега 18.50 ч. в София да няма никой изтеглил???Вече незнам от КОЙ и от КАКВО зависи???

# 693
  • Мнения: 2
Здравейте! Карлово- УникредитБулбанк има превод на детски.

# 694
  • UK
  • Мнения: 88
ДСК Русе - има

# 695
  • вкъщи
  • Мнения: 703
Стара Загора -пощенска банка -няма

# 696
  • Сливен
  • Мнения: 141
сливен пощенска банка има
сутринта нямаше явно по-късно са ги превели

# 697
  • Мнения: 2 317
ПЛовдив Дск-а - няма

# 698
  • Мнения: 804
Инвест Варна - Няма

# 699
  • Мнения: 9 240
София Уникредит, все още няма.

# 700
  • Мнения: 0
В Пловдив някой има ли детски,защото на Централна няма

# 701
  • в пустинята
  • Мнения: 214
В Пловдив някой има ли детски,защото на Централна няма
на пощенска съм ,няма

# 702
  • España (Плевен)
  • Мнения: 862
ЦКБ гр. Плевен - ИМА   Wink

# 703
  • Мнения: 3 001
ЦКБ Варна- няма

# 704
  • ВИДИН
  • Мнения: 13
здравейте, някой има ли инфо за Видин

Общи условия

Активация на акаунт