Получихте ли семейни добавки за деца/детски/този месец?-22

  • 96 783
  • 766
  •   1
Отговори
# 720
  • Враца
  • Мнения: 78
Враца-Булбанк-НЯМА!

# 721
  • Мнения: 0
някой има ли детски от дск в пловдив

# 722
  • Мнения: 0
на коя дата се превеждат детските

# 723
  • Мнения: 3
Току що   говорих  със социалните в Димитровград,детски преведени няма и не се знае  за днес дали ще ги преведат,да проверим утре .Това е ,егати и  държавата.....

# 724
  • Мнения: 0
В банка ДСК Пловдив все още НЯМА. Току-що проверих, с интернет банкиране съм.

# 725
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 312
София -Уникредит -НЯМА!!!!

# 726
  • Мнения: 464
Въобще в София има ли някой "ощастливен " с детски надбавки  Thinking?

# 727
  • Мнения: 0
Не в София и този месец ще бъдем последни! Пощенска банка - Връбница, НЯМА!

# 728
  • Мнения: 0
Току що   говорих  със социалните в Димитровград,детски преведени няма и не се знае  за днес дали ще ги преведат,да проверим утре .Това е ,егати и  държавата.....
                     


Думи нямам направо,родих на 28 май и до днес 21.07.2011 г. не са ми изплатили обещетението от 250 лв ,а какво да чакам за детски.Ами ако чаках на тези пари.Ужас!

# 729
  • Мнения: 0
Думи нямам направо,родих на 28 май и до днес 21.07.2011 г. не са ми изплатили обезщетението от 250 лева ,а какво да чакам за детски.Ами ако чаках на тези пари.Ужас!
[/quote]

Аз родих януари и получих обезщетението за второ дете чак май , тъй че мога само да те посъветвам да се въоръжиш с търпение , аз си съсипах нервите от обикаляне по институциите да си търся и пак нищо не направих , такава ни е държавата мила  Cry .

# 730
  • Мнения: 0
В Пловдив банка ДСК все още НЯМА. Някой дали има логично обяснение защо в Монтана, Силистра, Русе и още няколко града има детски надбавки още от 19-ти /вторник/, за община Марица има от вчера, а за Пловдив няма да има и днес!?

# 731
  • София
  • Мнения: 1 388
София тотално ни отсвириха тоя месец  Sad

# 732
  • Мнения: 0
Думи нямам направо,родих на 28 май и до днес 21.07.2011 г. не са ми изплатили обезщетението от 250 лева ,а какво да чакам за детски.Ами ако чаках на тези пари.Ужас!

Аз родих януари и получих обезщетението за второ дете чак май , тъй че мога само да те посъветвам да се въоръжиш с търпение , аз си съсипах нервите от обикаляне по институциите да си търся и пак нищо не направих , такава ни е държавата мила  Cry .
[/q

Това наистина е подигравка!

# 733
  • София
  • Мнения: 93
София тотално ни отсвириха тоя месец  Sad
Дам...най-голямото перо ли сме им та все последни ни ги дават....ОББ,Изгрев-няма и няма...и няма.Най-гадното е,че като видиш  как на други са им преведени и почваш да тръпнеш в очакване ден,втори,трети...и започваш да се чувстваш леко забравен  Weary

# 734
  • гр.София-Красна поляна
  • Мнения: 325
Красна поляна-Пощенска банка след 12 и 30 проверих - нямаше. Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт