Получихте ли семейни добавки за деца/детски/този месец?-22

  • 96 783
  • 766
  •   1
Отговори
# 735
  • Под гъбата
  • Мнения: 1 458
За Плевен разбрах че има, при нас в ЦКБ-Свищов, няма преводи, но има в ОББ.

# 736
  • Мнения: 4 761
Аз пък да си питам миналата година Август като подавах - сега пак Август нали ?

# 737
  • София-Младост
  • Мнения: 24 183
Аз пък да си питам миналата година Август като подавах - сега пак Август нали ?
Да.

# 738
  • в пустинята
  • Мнения: 214
този месец нещо става,eдни казват че са ги изтеглили на 19,уж от един и същи град едните имат другите нямат,или лъжат че са ги изтеглили.kещо се обърка този път.чух съседката ми да говори,че социалните били направили някаква грешка?ами излесте на екрана и кажете на майките.днес по новините казаха,че соц министерство са се облагодетелствали с по високи заплати,въпреки кризата е гати и държавата и министерството,това е кощунство а пък ние си мълчим.поробен народ сме

# 739
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 312
София ,Пловдив ,Варна ,Бургас,ние сме на опашката.Трябва да се пускат навсякъде заедно,не за едни има за други не.Без значение ,кои са имащите и кои нямащите....Всички живеем в България,и на всички ни децата са българчета....

# 740
  • Мнения: 4 761
Аз пък да си питам миналата година Август като подавах - сега пак Август нали ?
Да.
Благодаря   bouquet

# 741
  • Мнения: 1
Думи нямам направо,родих на 28 май и до днес 21.07.2011 г. не са ми изплатили обезщетението от 250 лева ,а какво да чакам за детски.Ами ако чаках на тези пари.Ужас!

Аз родих януари и получих обезщетението за второ дете чак май , тъй че мога само да те посъветвам да се въоръжиш с търпение , аз си съсипах нервите от обикаляне по институциите да си търся и пак нищо не направих , такава ни е държавата мила  Cry .
[/quote]

Да се включа и аз..
Родих на 28.02., подадох документи за еднократната помощ за новородено (250 лв) на 25.05, и все още нямам преведено нищо...Какво ли въобще ходих да се редя по опашките с тази количка..Иначе на акта за раждане ми цапнаха печат Изплатени!! Иди се обяснявай после и си търси парите..

# 742
  • Мнения: 30
За Варна -ОББ все още няма, по принцип след 4 часа ги пускат, но все още нищо по сметката...явно ще трябва да чакаме утре ...

# 743
  • Мнения: 0
а за Инвестбанк Варна има ли нещо

# 744
  • Мнения: 1
и в Пловдив -Райфайзен-НИЩО!

# 745
  • София
  • Мнения: 93
София,ОББ,Изгрев-няма превод ooooh!

# 746
  • Мнения: 591
Към 14.00 часа от горещия телефон на Агенцията за социално подпомагане признаха, че за София ням превод от финансовото министерство. И пак се оправдаваха, че срокът е до 31-ви. Плачат за сезиране на Комисията за защита от дискриминация, тъй като едни градове си получиха парите още преди два дни. Аз съм в район "Средец" и жените от отдела там казаха, че техният списък е готов, но няма превод и да питаме ония в министерството, дето са си вдигнали заплатите.

# 747
  • София
  • Мнения: 7 519
Аз съм ЗА да сезираме комисията. Поне да се научат да ги пускат едновременно.  Crossing Arms И ако може да фиксират най-накрая една дата, пък била тя и 30/31. Да знаем, не да дебнем.

# 748
  • Мнения: 0
София тотално ни отсвириха тоя месец  Sad

Не сте само Вие и Ние от Казанлък нямаме Cry

# 749
  • Мнения: 0
Общинска банка Варна няма ,но за Бургас има имам приятелка която ги изтегли във вторник още

Общи условия

Активация на акаунт