Великден идва с шарени яйца, за ЮЛСКИ мами и деца!

  • 26 518
  • 733
  •   1
Отговори
# 60
  • In the jungle out there..
  • Мнения: 1 252
Здравейте мамчета  HugОт днес малката е с варицела, лекарката каза че след като съм я карала нямало проблем за мен...но аз съм доста притеснена.  Confused
vily, наистина няма от какво да се притесняваш  Peace Моя син изкара варицела януари месец и аз се ошашках първоначално, но както и на теб са ти обяснили, опасност няма щом си я карала Peace

Последна редакция: чт, 07 апр 2011, 13:16 от kalaza

# 61
  • Мнения: 540
ЕЕЕЕЕЕЕЕй УСПЯХТЕ ДА МЕ РАЗСМЕЕТЕ с бойдисването на яйцата-петниста хиена Joy Joy Joy
Не е истина какви простотии еизмислил народа,да не переш пердета,да не се постригваш-Ами то излиза,че трябва да си ходиш кирлив и да живееш в мизерия и мръсотия.
Ама вие наистина ли вярвате в тия бабини диветини-все пак е 21 век,малко прекалено ми се стува newsm78

# 62
  • София
  • Мнения: 1 609
Да се запиша в новата темичка. Благодарности на Петя за оформлението и на Таня за заглавието   bouquet

А сега отивам да ви чета Simple Smile

# 63
  • Мнения: 114
Успях да изчета първите страници от новата тема в обедната почивка. Прекрасна е- поздравления  Hug
Смайлинг, честити розови гащи! Надявам се вече другата седмица и при мен да се види бебчо. Мъжо все му говори в мъжки род, ама не се знае.
Това вместо запис, че почивката ми свърши  bouquet

# 64
  • Мнения: 6
Здравейте мацки  Hug , скоро коментирахте за антибиотиците...

http://www.vesti.bg/index.phtml?tid=40&oid=3732351

Смайлинг , Юлско бебе  Hug Hug Hug , всичко ще е наред с бебчетата  Praynig Praynig !
Щурчаки благодаря за инфото за ръкавичките,ей сега си поръчах,вече има само по 20бр. Казаха ми,че тези по 50 не ги внасят или произвеждат... Утре ще ми ги доставят вкъщи  Peace
Относно суеверията за яйцата  hahaha ами аз мисля да си ги боядисвам тази година... ще съм в 7мия месец... така че, малката ще има време да си реши какъв цвят се харесва повече и да си избере дали ще е шарена или дюс  Mr. Green Вили и аз съм чувала,че ако ти си я карала варицелата... не е проблем ,дано малката да се оправи бързо  Praynig . Навън колко хубаво си напича слънчицето... Приятен ден на всички   bouquet

# 65
  • Мнения: 132
darato утре да споделиш като ги тестваш и дано ти показва хубави резултати Peace.20 бр.ще ти стигнат до края.Аз правя само веднъж теста за седмицата в коята съм Hug

# 66
  • София
  • Мнения: 1 609
Най-сетне ви изчетох!

Пете, не унивай, мила - всички си имаме такива дни. И на мен ми става криво като овикам мъжа без причина, но пък хайде сега, преживяват го. Хормони ни тресат все пак  Mr. Green

Юлско бебеHug Hug Вярвам, че всичко ще е наред с бебчо.

Смайлинг, честити розови гащи! Надявам се, че проблемите вече са зад гърба ти и ще си имаш прекрасна и здрава бебка на лято!

Юлка, успех на изпита!

Франсето, и на теб ползотворно учене и успех на изпитите!

За суеверията - и аз съм на мнение, че това са големи дивотии. Ще си боядисвам яйца, много ясно.

Аз нещо пак огладнях... Време е за обяд  newsm22

# 67
  • Мнения: 0
здравейте момичета,
спец.за Петя и Танчето    bouquet
много е пъстра и весела темичката някак предпразнична  Mr. Green
почнах да ви чета ,но по-късно ще довърша ,че днес ми е натоварен деня влязох само да се запиша , хубав ден коремчета  Hug

# 68
  • Мнения: 38
Момичета, минавам на бързо, но не мога да не споделя с вас това  Joy Joy Joy

БЕБЕШКАТА КОЛИЧКА, КОЯТО РАЗПЛАКА ВИКТОРИЯ БЕКЪМ

http://icandyuk.com/products_detail.php?id=cherry_special_edition

Бременната звезда най-сетне откри идеалната бебешка количка за момиченцето, което трябва да се роди през лятото. Това е дизайнерският модел iCandy Apple с цена 1000 британски лири и куп екстри. Още щом я видяла, тя се влюбила в нея. Както се досещате, парите не са проблем. Друга е драмата според „Дейли Мейл“. След като цял уикенд обикаляла бебешките магазини в Лос Анджелис, тя не успяла да я открие никъде. След това прекарала часове наред в интернет, докато не разбрала, че точно избраният от нея модел не може да се поръча онлайн. Най-лошата новина била, че всъщност всички бройки били изкупени. И колкото и да иска, Виктория не може да се сдобие с мечтаната бебешка количка. Според източници, близки до двойката, тя даже се разплакала, когато разбрала това.

# 69
  • Мнения: 356
Запис и от мен в новата ни темичка,която както винаги е прекрасно тематично оформена.Пете,   bouquet Hug

Надявам се всички да сте добре и само хубави новини да чета назад в тези 5 странички,които сте изписали.От сутринта съм я заредила темата, но все не ми остава време да наваксам с четенето  Embarassed

Приятен следобед на всички!

# 70
  • Мнения: 3 794
Момичета, малко извън темата, но искам да споделя с вас нещо интересно.
http://www.vesti.bg/index.phtml?tid=40&oid=3727391
Вече се излюпи и третото орленце, а в момента майката-орлица ги храни  Heart Eyes
Ето и още един линк, на който могат да се следят http://www.ustream.tv/decoraheagles
Ние с колегите от време на време им хвърляме по един поглед  Laughing kyllmg kyllmg kyllmg

# 71
  • Варна
  • Мнения: 4
Добър ден и от мен  Grinning
Днес наистина времето е прекрасно, но аз съм в хоризонтално положение на дивана. Вчера излизах по работа и пак се преуморих, та днес съм решила да лежа. Утре съм на хематолог, да видим дали ми се вдигна хемоглобина след лечението с В12. Поне се поуспокоих, тъй като пуснахме изследвания на мъжо и неговия хемоглобин се оказа в норми  Peace Така таласъмката съм само аз и няма страшно за бебчо  Peace
Честито на мамите с нови придобивки! И аз смятам да си понакупя някоя и друга дрешка, че вече хич не съм актуална  Laughing
Юлско бебе не се тревожи, убедена съм че всичко ще бъде наред  Hug
Кратунка почивай си до колкото е възможно, още малко, не остана...    bouquet
Смайлинг радвам се че всичко е наред с малката принцеса  Hug За Варненската среща и аз съм за, особено при хубаво време! Иначе повечето мами още работят и е малко по-трудно да се организираме, дано поне се засечем на някоя лекция. Аз на 9ти ще ходя на лекцията в Майчин дом,  а другата седмица съм се записала за лекциите на сп. 9 месеца в МОЛ-а. Така че ако имаш път натам, драсни някой ред  Hug
Sirmanacheva снимката няма как да се отвори! Опитай да я намалиш и да я качиш директно във форума или в общото ни албумче  Wink
Нада направо ме разплака и мен  Laughing Горката Виктория, да иска нещо и да не може да го получи...
За боядисването на яйцата - много се развеселих с това суеверие! То бива бива, ама какви работи измисля народът  hahaha
Хайде милички, аз пак ще полегна  Hug Много целувки по тумбачетата!

# 72
  • Мнения: 283
Привет,
Коско вече е доста по-добре, яшно е било предимно ото прехоляка на "историческия" съседски ремонт ooooh! Whistling
А за периода на писъци - знам, че ще мине, сег аима и екстри като му кажа нещо, което не му изнася казва: "Аааа, нищо не ми казвай!" или "Не те искам, мамо!" ooooh! Но се надщвам и това да мине! Wink

Иначе сме ОК, бяхме на разходка и сег аьнака спи, а аз съм се докопала до компа bowuu

Честито на всички с хубави новини!  bouquet

Момичета, моля за стиснати палци утре ще ходим при доки, дето искам да раждам в МД, дано всичко е ОК, ще пиша като се шърнем Wink

Хубав ден от мен! Hug Flutter  bouquet

# 73
  • Мнения: 573
Благодаря за прекрасната, шарена и оптимистична Великденска темичка!  bouquet
Вчера бяхме на лекар, видяха ни, всичко е в норми, само дето поизоставаме с няколко дни, но според лекаря това не е проблем. Отново не сме 100% сигурни за пола, но сякаш все още сме за момиче. Правиха ми изследнатия и днес трябваше да се обадя за резултатите, но като се прибрах  - легнах и заспах и се събудих преди малко, а работното време на акушерката вече е свършило. Нищо, ще се обадя утре...
Бочинкакак и откъде мога да разбера за лекциите в Майчин дом или в Мол-а?
Хубава вечер на всички. Аз отивам да хапна нещо...

# 74
  • София
  • Мнения: 56
Здравейте! И аз да се разпиша. При нас няма нищо нова. С малката си се гледаме, другия малчо подритва. Лошото е, че е с краката на долу и доста лошо рита, но и това ще се изтърпи.
Аз утре съм на ЖК, но не знам какво ще правим, само знам, че ще пускаме изследвания.
Приготвила съм багажа и чак мъж да се прибере и да си тръгваме към София. После сигурно ще ходим и към Трънско събота и неделя, та пак ще ви изпусна края.
Всички момичета с притеснения Hug Всичко ще бъде наред. Не споменавам поименно, защото може да пропусна някой, а не ми се иска.
За яйцата не ми се говори. Само си представям малката колко ще бъде впечатлена от цялата тази дейност. Е ще рискувам, няма начин.
Сигурно имаше и друго ама като не помня.
Може ли аз да разгледам албума? И ако някой иска да ме добави във фейсбук групата - майла ми е stkirilova@gmail.com.
Хайде ще ставам, лека и приятна вечер ви пожелавам и до скоро!

Общи условия

Активация на акаунт