"През юни ще сме мами на кавалери и мадами."- тема 21

  • 24 631
  • 744
  •   1
Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 142
Привет и от мен Wink
И аз ходих да давам кръв и урина тази сутрин, резултатите май са добре...като гледам нещата се подобряват с хемоглобина, от 111 е станал 117, а и урината е чиста (този път си носих стерилна от вкъщи).  Живот и здраве във вторник ще разбера дали правилно съм ги разчела Laughing

Ани, ти си направо пристрастена към тази работа Shocked  Почивай малко вече бе, момиче, аааа Crossing Arms

цвети, мила, това с краката звучи много неприятно Confused  Звънна ли на докторката, какво ти каза?

Радвам се много за хубавите новини за Деси и Йоана, дано все така добре вървят нещата и скоро да се приберат вкъщи Praynig

Вещи, хормонът и теб те е подгонил май Mr. Green  Но ако толкова ти тежи липсата на покупки, интернет магазините ще те посрещнат с отвореи обятия Laughing


# 721
  • Мнения: 36
Ха привет и от мен.
Ани Цвети е права за бои си,не се товари токлова с работа почивай си никои няма да ти даде медал после.
Чин дано успееш днес на изпита и да знаеш че си свободна.
Аз сутринта ходих да ми вземат секрет а следобяд имам среша с човечето.Много ми притесненовсеки път сам така преди преглед.
ана2 дано мъжа ти успее да отремонтира пералнията,знам от собствен опит много е гадно когато си затруднен финансово и изникнат непредвидени разходи.
Цвети и ти си за бои защо не пиеш магнерода.Я се черпи по често.Аз и аз имам такива крампи но те са нищо на фона на схващането на ръката ми през ноща.Сутрин като стана съсм със адски схванати пръсти на лявата ръка.
Браво на Деската и нейната принцеса дано бъзо да се оправят и да си ходят вкъщи.Те са нашите герои Hug
Пеперудка аз също съм потресена от бившият ти мъж как може да е такъв идиот.успех ти желая и да успееш да си върнеш дечицата.
Божеее за 3 път пиша нещо тъкмо приключвам вече и ме изхвърла от сайта направо полудях  #Cussing out
Хайде почивайте си пак ако се прибера по рано ще мина да дам отчет,ако не утре . Дано времето в софия е по добро от тук.

# 722
  • софия
  • Мнения: 1 305
Бюти, ти не си ли утре на преглед, защо сряда казваш. Хайде то аз нямам търпение вече а ти HugНе съм и звъняла на доки да я питам да не притеснявам, но мъжа ми ме е заплашил че ще и се обади той, така че следобед ще звънна.
Красче с теб сме, ще те чакаме.

# 723
  • Мнения: 2 837
Цвети, то сигурно ще постоят в болница още време Деси и малката, мисля, че под 2500 не ги изписват, но е важно, че са добре  Peace А ти наистина звънни на докторката, като те знам, сигурна съм, че си притеснена  Hug
Ани, момиче, я се вземи в ръце! Шефовете не взимат мерки да си взимат подходящите хора за всяка една позиция, ти ли ще спасяваш фирмата  #Crazy
Бюти, чудесни новини!
Рая, при всички положения спинална или епидурална упойка са по-добри от пълната.
Хеберлеа, и ти ли познаваш Олга? Simple Smile
Едно хубаво интервю с проф. Хартман (заради който идвах в София на конференция).
П.П. Загоритенджера съм си! Докато пиша, млякото изкипя  Crazy

# 724
  • София
  • Мнения: 142
цвети, де да беше утре прегледа Rolling Eyes  Всъщност е вторник, дано все пак и за тогава да стане, де... Praynig  Установих, че колкото по-рядко ходиш, толкова повече свикваш да чакаш Crazy  Или просто като нямаш избор...Не знам момичетата по другите държави как се чувстват, но предполагам, че просто се приема за даденост и това е...
А ти непременно се обади на докторката!  Ще ти подейства успокояващо Hug

красче, хайде спокойничко и да докладваш после Hug

Ани2, съвсем класическа загори-тенджера си значи Mr. Green

# 725
  • Мнения: 1
П.П. Загоритенджера съм си! Докато пиша, млякото изкипя  Crazy

Това ми напомня за:
- Скъпи, отивам у съседката за 10 мин, а ти на всеки половин час разбърквай яденето Simple Smile

# 726
  • Sofia
  • Мнения: 40
Здравейте момичета,

Ето ме и мен на отчет, снощи след прегледа малко се сдухах и не влязох да се отчета пък и се стягах за гости че не бях до никъде. Пък тази сутрин главата си не вдигнах от работа.
Та бебо си расте и напредва - 1794 грама. Оказах се права че след последните размествания се е разположил главично ама като го гледам как се върти пак може още няколко пъти да смени позата.
Всичко уж изглежда добре, нищо ново не ми казаха но все пак успях да се притесня след като Марков ме пита поне 5 пъти дали усещам бебето да мърда, защото изобщо не мръдна. А аз определено си го усещам, дори половин час преди това пак здраво се дупеше и наместваше. Според мен просто си е търсил място за спане и уморен е заспал. Това което също ме притесни леко е че Марков и Димитрова забелязаха нещо с скротума но казаха че не е нищо. Просто може от прекалено търсене да търсим под вола теле. Каза че плацентата ми е много дебела но няма никакво отношение вече за бебето.
И така ще чакаме да се роди бебо, и после добър педиатър ще следим всичко изкъсо. Вярвам че всичко ще е наред.

Чин, Стискаме ти палци, чакаме да потвърдиш добрите резултати.
Шунка, честито за креватчето!
Браво на малката Йоана и майка и.

Кръвното не е шега работа, следете го особено на този етап.

Красче : Успех днес, чакаме само добри резултати.

# 727
  • Мнения: 6
Здравейте и от мен страшно подтискащ ден е днес, като гледам днес е бил ден за изследвания и аз ходих да давам кръв и урина сутринта. За моя голяма радост резултатите са добре с изключение на това че имам кристали в урината някой знае и на какво се дължи това и дали е опасно.

heberlea  аз съм определена за 28 юни  Simple Smile

Дано Чин е  взела изпита да може да си почине и тя вече.

dagi не се притеснявай всичко ще е наред, и нашия мъж ги прави напоследък тези номера като отидем на преглед и решава да си почива и започват страните въпроси  колко често усещам детето и тн.   bouquet

# 728
  • Мнения: 2 837
Даги, и аз мисля, че се притесняваш от такива въпроси заради всичко, през което премина... Щом усещаш, че бебето се движи, споко, че и на теб ти се събраха толкова тревоги тази бременност  Confused
Гергана, ще цитирам от тук: "При здрави хора може да има малко количество кристали в урината. Наличието на повече кристали или определен вид кристали обикновено е белег за калкулоза (камъни) в бъбреците или метаболитна проява на организма."
Цитат
- Скъпи, отивам у съседката за 10 мин, а ти на всеки половин час разбърквай яденето Smile
Joy

Последна редакция: чт, 14 апр 2011, 14:19 от Ана2

# 729
  • Мнения: 6
Благодаря ти Ана за бързия отговор значи няма за какво да се тревожа пише positiv но не определен вид или количество.

# 730
  • София
  • Мнения: 169
все пак успях да се притесня след като Марков ме пита поне 5 пъти дали усещам бебето да мърда, защото изобщо не мръдна
dagi, явно Марков си е такъв, мен 5 пъти ме пита дали не ми е високо кръвното, аз му казах че преди ми е било 130/70-80 и сега ми е толкова и той пак, и така 5 пъти, и аз се притесних чак защо толкова пъти пита, накрая каза, нищо няма проблем, гледай да не ти става по-високо от 20 единици нагоре и това е...така и не разбрах какъв беше проблема, но е малко рязък Марков. Така че спокойно, явно това си му е начина на работа/говорене  Hug
Аз пък май вече претръпнах по отношение на прегледите, мисля си позитивни неща и отивам с усмивка, няма смисъл от притеснения Laughing Някакси и сега като усещаме бебетата повече, съм още по-спокойна, не че не се вкарвам във филми понякога, но бързо ми минават, все пак и за бебо е важно да сме спокойни Heart Eyes
Стискам палци на всички, които имат нужда днес (за прегледи, изпити)  Praynig

# 731
  • Sofia
  • Мнения: 40
Да мисля че всичко е наред но все пак ми отне известно време да се поуспокоя. Движи се доста мъника та даже по едно време се притесних и си викам че кога спи това дете като го усещам толкова често, четох че само няколко часа на ден е будно.
Зверче, и аз си мислех че съм претръпнала но май не. Иначе Марков е много точен, фиксира нещата и ги обяснява. Ако в нещо не е сигурен си казва.

Гергана:Ана2 е права, количеството е важно, твоята лекарка като ти гледа резултатите тя ще ти каже като ги види. Няма причина за притеснение.
Май наистина си е ден за изследвания и аз ще ходя след обяд да видя моите при ЖК

# 732
  • Мнения: 149
Ани2 - ако знаеш каква загори тенджера съм станала..предишната бременност беше още по-зле, че имах и повече работа Wink Ами да - познавам Олга, макар и не много. Запознахме се покрай друга основателка на Естествено - Емилия (задвижила идеята за родителските кооперативи). С Еми правихме проектче за социалните предприятия и мамите Wink

Гери, а ти избра ли къде ще раждаш? Аз съм в Тина Киркова...

леле, нещо ми става от вчера - върна ми се глада към сладко и унищожих цял пакет с шоколадови кошнички  Blush (с крем и препечени фъстъчки ммм )

# 733
  • Мнения: 4 370
Да ви кажа не сте единствените дето ми казват че съм луда че още се мъча, но за мен честно казано е удоволствие. И колкото е по напрегнато и по неразрешими проблеми възникнат, толкова по ми е интересно да оправя нещата. Именно затова съм готова да продължа да следя някои неща, дори и след като родя. Т.е. без заплащане. А нали всичко що се отнася до финанси минава през мен и видях че има назначено лице  - само се води на заплата, а няма да идва на работа. И това страшно ме обиди, като знам че с действията си съм спестила с хиляди на фирмата, и финансовите анализи го показват и изведнъж къде отиват парите... но така е едни бачкат за тквени медали , други си живуркат доволно. Мъжа ми смята че ще получа възмездие за труда си един ден. То се виждало кай какво върши. Ми дано да е така.

Даги, дано всичо до сега да се окаже фалшива тревога и като се роди бебчо всичко да му е наред.

Цвети, ти консултира ли се с твоя лекар дали тока може да повлияе по някакъв начин на бебка?

# 734
  • Мнения: 111
Момичета , след малко ще пусна новата тема. Само да ми помогнете спрели ли сме се някакво заглавие , че  май съм изпуснала Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт