Сглобяеми къщи 3

  • 357 048
  • 1 080
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 0
Я хвърлете едно око http://www.hidroizolacia-bg.com/ нещо такова ми предлагат на изгодна цена. Върху него може да се полага всичко без грунд.

# 31
  • Мнения: 0
Имаме си го и в Български вариант с добро качество  http://www.boro-bg.com/articledetails.php?ArticleID=42      Peace

# 32
  • Мнения: 497
запис засега..докато изчета предните две теми:)  Peace

# 33
  • Мнения: 0
Я кажете какви са цените на една такава сглобяеми къща на два етажа примерно...мисълта ми е дали излиза изгодно и дали въобще си заслужава?

# 34
  • Мнения: 834
ninka, това е относително. Все едно да питаш: колко щу ми струва дълга рокля?
Много от фирмите имат опции за конкретни запитвания. Избираш си примерен проект, прибавяш своите изисквания и пускаш запитването.

# 35
  • Мнения: 0
1.Пълен проект за пред Общината.
2.Заводското производство на конструкцията.
3.Внос
4.ДДС
5.Транспорт
6.Монтаж на конструкцията.
В зависимост от решението на покрива,съобразно климатични условия по региони ,товари от снеговалежи   е между 90-110 Е м2.
По проект се залагат  50-55 кг стомана на м2 РЗП.

# 36
  • Мнения: 0
ninka, това е относително. Все едно да питаш: колко щу ми струва дълга рокля?
Много от фирмите имат опции за конкретни запитвания. Избираш си примерен проект, прибавяш своите изисквания и пускаш запитването.

Да разбрах, не съм много наясно просто ми стана любопитно, защото имам една празно място?
 
А иначе по - изгодно ли е или пак е много отнпосително?

# 37
  • Мнения: 0
Междуетажната плоча е от 25 см стоманени греди,с 22 мм OSB, 6 см армирана замазка и ГК -ен таван.
Общо 34 см с топло и шумоизолация.
-Направа на покрив с всичките му детайли,комини,улуци,водостоци,хидроизолации,битумни,метални или нормални керемиди.
-Външни стени,пароизолация,сайдинг фиберциментов или санирана фасада,завършена,каменна облицовка по цокъл,входна блиндирана врата,/която може да се отваря с отпечатъци от пръстите на стопанина/,ПВЦ дограма/бяла или цветна/.
-Топлоизолация на стени,В и К,Ел, и отоплителна инсталации,вътрешни стени и ГК по вътрешни стени,шпакловка,замазка по подове,заземяване ел.и гръмоотвод.
Тези пера са около 170-190 Е м2.


# 38
  • Мнения: 0
В сравнение с монолитното строителство,фундамента е доста по-лек.
Ако приемем,че терена Ви е почти равниненизлиза около 40Е /м2.
Включва;
-Изкоп,дренаж и отводняване,хидроизолации,кофраж,армировка,бетонови работи,В и К  и обратна канализация,боратна засипка,трамбовка,топлоизолация,плоча на кота 0.
Предимствата са;
-Имате възможност на 60 ден да се нанесете.
-Никаква остатъчна влага.
-Няма поскърцване,просукване,няма проблеми и с дървояди.
-Издръжливи на 10 бала земетресения.
--Никаква поддръжка и нищо за довършване от децата.
-Възможност след даден етап за "НАПРАВИ СИ САМ"
  Недостатъци;
Като инвеститор трябва да се разделите с парите събрани цял живот за около 2 месеца.

# 39
  • Мнения: 57
Мечтая си за такава къщичка, малка на един етаж, с кокетно дворче, тревичка и т.н. Може някъде насред гора, река или най-добре на моренцето... Мъжо бая трябва да се поизпоти за да купи такава  newsm78 Praynig

# 40
  • Мнения: 0
Да Ви се сбъднат всичките мечти.
Къщите са за постоянно обитаване.
По комфорт,уют и здравина не се отличават от монолитните.

# 41
# 42
  • Мнения: 11 318
Да следя темата  Peace

# 43
  • Мнения: 0
Ето, ориентирай се от тук, въпреки, че това беше през 2008 г.
http://napravisam.bg/forum/viewtopic.php?f=47&t=1367&start=200.
За мокрите помещения,фиберциментови плоскости и ъгловите фуги със силикон.

# 44
  • Мнения: 0
А защо цените на къщите с дървена конструкция са високи?
Дървения материал е в пъти по-евтин от стоманата.

Общи условия

Активация на акаунт