Машина за хляб -41част

  • 80 170
  • 749
  •   1
Отговори
# 360
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 795
Галче стискам ти палци,важното е да не е суров и да става за ядене.Аз още мисля newsm78 Успех.

# 361
  • Мнения: 1 054
tuly, завиваш в стреч, после в алуминиево фолио, бухаш във фризера и в събота вечер ги вадиш. В неделя са си същите Simple Smile

# 362
  • Добрич
  • Мнения: 219
Галче, за моя изненада народа в къщи омаха козунака/ все пак някакво успокоение/.Но много исках да го докарам и на вид. В събота пак ще пробвам

# 363
  • Балчи-Варна
  • Мнения: 419
Имам още 10 мин. да свърши печенето.Май този път стана,ама ще видим.
На светла коричка ли да оставя козунака,или да пусна допълнително още 15мин. да се опече?

Последна редакция: чт, 21 апр 2011, 18:56 от gul4i

# 364
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 795
Аз принципно го пускам на най-светла и пак има нужда 10мин. по-рано да спра машинката.Нали си наясно,че отсрани ще бъде по-опечен от колкото отгоре?

# 365
  • Балчи-Варна
  • Мнения: 419
И веднага ли да го изкарам или да стои в машината малко?

# 366
  • Мнения: 7 779
И веднага ли да го изкарам или да стои в машината малко?
печи го по-кратко отколкото хляба.
извади го веднага , но не го яж веднага  Joy

# 367
  • Балчи-Варна
  • Мнения: 419
ok,стана мн.хубав направих снимка ама като почна да го ям ако има конци ще  снимам и конците итогава ще ги кача тук.На лидълската машина го правих на програма 1

# 368
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 419
И от мен един Козунак , наполовина правен в машинката;):



И конци  Flutter:



# 369
  • Добрич
  • Мнения: 219
Браво Аелис.Благородно завиждам на резултата ти Simple Smile

# 370
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 419
kate_p, благодаря  Hug.

# 371
  • Балчи-Варна
  • Мнения: 419
Оставих козунака в/у масата и излязох за около 1 час и като се върнах седнали нашите и ядат и ми казват -това е то козунак.Аз успях 1 филийка да хапна.Беше на конци.Рецептата е с прясно и кисело мляко.Освен захарта по дозата сложих и 2 с.л.течен подсладител.

# 372
  • Мнения: 2 180
Ей, страшни сте! Браво на вас! Да докладвам за моя кекс. Стана един никакъв на вид, но поне го изпекох добре. Не се наду, но и правих 1/2 доза- 3 пръста беше висок. Обаче.... нашите се прехласнаха и казаха, че съм избила рибата. Невероятно вкусен бил и се изяде, че даже на малкия давах от него. Аз не съм го опитвала, че... едни 4 кила ме мъчат и не ми се полага. Ей, направо крилца ми поникнаха от кеф! Мислех си, че съм се провалила. И все пак не стана пухкав и въздушен- пак ще се пробвам.  Crazy

# 373
  • Варна
  • Мнения: 98
Момичета, здравейте!   bouquet

Гледах тази машина за хляб цък, може ли да ми кажете отзиви за нея? Simple Smile

# 374
  • Географският център на България-Габрово
  • Мнения: 593
Ако се върнеш няколко страници назад и поразгледаш, а също и  в старите теми ,ще разбереш,че най голяма критика търпеше точно тази машинка.Недоволството и беше от това,че не изпича както трябва.

Общи условия

Активация на акаунт