90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани - тема №135

  • 42 423
  • 727
  •   1
Отговори
# 60
  • Варна
  • Мнения: 1 618
Момичета, във въглехидратен по колко пица изяждате  newsm78
Аз лично доста ям от пицата, толкова много я харесвам, че трудно спирам. Правя я тавичка с диаметър 30-34,  и изаждам  към половината някъде.  Embarassed

# 61
  • Мнения: 0
Здравейте Фиданки, честита ви нова тема. Днес ден на варива.
З - 1 чаша с минерална вода,мед и лимон +1 кафе.
О - яхния с картофи.
В - същото
3.500 л. вода. Hug









# 62
  • Мнения: 1
Момичета, във въглехидратен по колко пица изяждате  newsm78
Аз лично доста ям от пицата, толкова много я харесвам, че трудно спирам. Правя я тавичка с диаметър 30-34,  и изаждам  към половината някъде.  Embarassed
Питам, защото днес изядох 385гр и се чудих дали е в нормите? Иначе си беше изцяло режимна. Знам грамажа, защото е поръчана Simple Smile

# 63
  • Мнения: 13
Момичетааа, плувате ли още? Аз за сега се справям.Сега излизам с децата  1swing football smile3540 и се надявам така времето да мине по-бързо.Само дано удържа довечера, че вечер озверявам от глад  newsm77. Дано се справя!!!
И аз като другите момичета се чудя какво ще ям утре, но сигурно ще бъде кашкавал, защото умирам за него!
Чао за сега!!! Kissing Heart

# 64
  • Мнения: 206
neli 13 - възможно ли е порциите да са ти повече? newsm78

tedi789 - аз не бих ти написала, че е малка, защото това не е диета, а хранителен режим. Но пък бих ти написала, как си изпуснала детето така Confused

# 65
  • Мнения: 6 697
Момичета, във въглехидратен по колко пица изяждате  newsm78

Наистина ли искаш да знаеш колко?  Mr. Green Срам ме е да си призная............  Embarassed  Joy Joy Joy

# 66
  • София
  • Мнения: 1 877
Момичета, във въглехидратен по колко пица изяждате  newsm78

Аз лично си поръчвам голяма пица, на обяд изяждам 2/3 и на вечеря 1/3 + шоколада Peace.

# 67
  • Мнения: 3
Мили фиданки!Днес получих лоша новина.Променя се работния ми график-т.е.влизам в дежурства,което включва и нощни смени.Чудя се как ще ги издържа и очаквам идеи от вас.Досега вечер се спасявам с ранно лягане,ами сега? newsm78 Съвсем в началото съм,много мотивирана и засега нямам нарушения.

# 68
  • Мнения: 189
Като заговорихте за пици... забелязала съм, че във въглехидратен, в който обикновено ям пица или спагети ( не обичам сладко) свалям задължително,повече отколкото в другите дни  newsm78 А иначе и аз от тях хапвам доста

# 69
  • Бургас
  • Мнения: 5 937
Във въглехидратен почти задължително вечерям с торта, еклери, сухи пасти или разни сладкиши и винаги отчитам  минус  Peace

# 70
  • Ямбол
  • Мнения: 38
[quote author=tedi789 link=topic=576289.msg18390340#msg18390340 date=130252475Та какво ще ме посъветвате?
Моля,не ми пишете,че е още малка и т.н...това го знам.Но е много над нормата и това не е добре за нея.
[/quote]
Според мен е подходяща и за детето, но може би с малко допълнения. Виждам, че те притеснява плодовия ден, тогава да набляга на бананите и зеленчуци (  1 краставица например ) Най- добре е да се посъветваш с лекар, но мисля, че няма проблем и ти препоръчвам и за закуска да и даваш по-щадящи плодове, че мен май започна да ме боли стомаха от тях сутрин на гладно.
Успех, дано има резултат.

# 71
  • Мнения: 15
Аз днес съм на въглехидрати,любимия ми ден.
З-2 малки портокала
О-бисквити и кафе със захар
В-филия с лютеница.

# 72
  • Мнения: X
В началото на третия цикъл съм и съм ужасно гладна!  Shocked  Откакто съм на диета, вече два месеца, за първи път ми се случва да изпитвам такъв ужасен глад. Дано да е заради МЦ и да е временно явление, защото иначе не се виждам!

# 73
  • Мнения: 3 983
Жаве, такъв глад ме гони и мен заради идващия МЦ - направо  ooooh!
Ни чай , ни кафе ме спасява  Tired

# 74
  • Мнения: 60
Днешния ден върви изключително добре . Вече си изпих дажбата от водата . Сметнах си я 30 мл по кг . и излезна 2,5 л. Въобще глад не усещам . Даже бих казала , че плодовият ден е по - гаден . Като хапнеш нещо и после ти се яде пак . До сега гледах и рецепти и с картинки на храна и въобще не ми се дояде . Измислих за утре сирене / Дунавия/ умирам за него , с чушки печени или пък ще ги пълня само със сиренето . Мислих и за пуешкото на орехите , ама май пак ще стане много.

Днес е луната диета като тя започна в 15:06 и е 24 часа . Дали да не карам само на вода до утре в 15:06  newsm78

Момичета от водния отбор днес , Вие какво мислите

Общи условия

Активация на акаунт