90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани - тема №135

  • 42 402
  • 727
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 21
Здравейте фиданки Simple SmileВчерашния плодов го съсипах и затово днес стриктно съм пак на плодов.
Дано не се изкуша с нещо Praynig,че съм +1кг от моята глупост Embarassed
Искам да попитам по-вещите нещо.Дъщеря ми е на 12г-68кг.Смятам да я подложа на 90 дн.диета,но плодовия ден не съм сигурна дали ще е добре да го кара.То аз едва издържам само на плодове,а за нея незнам.Та какво ще ме посъветвате?
Моля,не ми пишете,че е още малка и т.н...това го знам.Но е много над нормата и това не е добре за нея.

# 46
  • Бургас
  • Мнения: 5 921
Пепи, яйцата не са много лека храна, но щом се чувстваш добре и имаш добри резултати  Peace
Аз смятам да захраня с таратор на обяд и спаначена супа със сирене за вечеря  Peace

Теди, опитай да приложиш разделно хранене за нея, като и режим /да се храни в точно определени часове/ Успех

# 47
  • Мнения: 81
Здравейте!
Днес и аз съм на плодов.
Карам я само на ябълки Simple Smile

# 48
  • Мнения: 6 677
Момичета, какви трикове ползвате за справяне с "моментите на глад"?  Rolling Eyes Освен ,че се пие вода, нещо друго забелязали ли сте да убива апетита?  Thinking

# 49
  • Мнения: 1
Момичета, какви трикове ползвате за справяне с "моментите на глад"?  Rolling Eyes Освен ,че се пие вода, нещо друго забелязали ли сте да убива апетита?  Thinking
Чай Simple Smile а ако имам глад за сладко - стафиди, но това рчдко се случва Simple Smile

# 50
  • Мнения: 37
Момичета, какви трикове ползвате за справяне с "моментите на глад"?  Rolling Eyes Освен ,че се пие вода, нещо друго забелязали ли сте да убива апетита?  Thinking

Една чаша горещ чай ми засища глада

# 51
  • София
  • Мнения: 6 011
След двата водни - на закуска ядох банан, а на обяд само суров кашкавал, преко сили изяждах по 150 гр.  Peace Наистина е много свит корема и бързо се засища човек.

# 52
  • София
  • Мнения: 250
Момичета, какви трикове ползвате за справяне с "моментите на глад"?  Rolling Eyes Освен ,че се пие вода, нещо друго забелязали ли сте да убива апетита?  Thinking
Взимам си дъвка. Не ме прави по-гладна, а ме залъгва, че дъвча нещо. Simple Smile

# 53
  • Мнения: 372
Аз си правя една празена крем-супа (1-2 стръка праз, вари се с малко сол и масло/олио, слага се сирене и се застройва с кисело мляко, яйце и 1сл брашно), става и с връзка пресен лук.


Аз смятам да захраня с таратор на обяд и спаначена супа със сирене за вечеря  Peace



Чудесни идеи!
Тъкмо се чудех какво е удачно да се хапва след воден. Ще ползвам някоя от вашите идеи, ако нямате нищо против.
  bouquet

# 54
  • Мнения: 0
Момичета, какви трикове ползвате за справяне с "моментите на глад"?  Rolling Eyes Освен ,че се пие вода, нещо друго забелязали ли сте да убива апетита?  Thinking

Аз лично си пускам любима музика или гледам да се потопя в работа. Или ако имам възможност се натоварвам физически (Nintendo Wii - WiiFit+ или бели денс) - раздвижването доста намалява чувството на глад.

# 55
  • Мнения: 43
здравейте момичета, браво на успелите, и аз се включвам във вашия отбор от днес т.е. от утре започвам, дано успея.....

# 56
  • Варна
  • Мнения: 1 618
Привет в новата тема Hug
72 ден от диетата, бобов
З:Портокал
О: Салата зеле, 1/2 краставица, 1/2 домат и царевица
В: леща и зелена салата.
След втория воден, пу-пу, нямам застой, свалям с грамове, но свалям.
Започна  да ми омръзва това връткане на дните, но в същото това време не ми се иска да свърша режима. Харесвам си го и пак ще се придържам към основните му правила в почивката. От 1.08 пак ще съм тук, но този път е целта мисля да е по-малка Crazy

# 57
  • Мнения: 1
Момичета, във въглехидратен по колко пица изяждате  newsm78

# 58
  • Мнения: 83
Аз съм потресена, че всеки кантар мери различно. Този на родителите ми вчера ме измери с два килограма повече  Shocked
Предполагам, че ще потърся и аз един в карфур Simple Smile

Пропускането на бульона  дали е грешно? С тези изкуствени неща в кубчетата не мисля, че е полезно.

# 59
  • Мнения: 3
За бульона общото мнение е,че наистина в кубчетата/макар и малки като грамчета/ е пълно с изкуствени неща.Препоръчва се домашноприготвен.

Общи условия

Активация на акаунт