161: Германия - дела и документи

  • 37 505
  • 740
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 521
Пете, до сега в Нюрнберг съм била в 4 руски супермаркета и във всичките я е имало. Не ми се вярва да локално - провери или най-добре питай, ако имате такъв магаzин наблиzо Peace

Жабо, благодаря - и аz снощи в полусън получих просветление, че игленикът всъщност се каzва кенzан та в 4 ч. и съответно реших, че трябва да си го поръчам преди отново да zабравя как беше думата. Иzражението на Сърфов в такива моменти винаги е трогателно. добре, че сме си свикнали на малките лудости... Whistling

Съд имам. Даже два> висящ и стоящ. Орижинал от страната на иzгряващото слънце.

бтв. Кофти тръпка с централата им Confused

# 46
  • Мнения: 9 052
За руската взимам Мираклъл Вип лекия вариант.
Не знам какво има вътре  Twisted Evil

# 47
  • Мнения: 9 052
ами рисков район, рискова централа ... не може все да се слу4ват нерисковите %. Т.е все някога щеше дастане, ако не беше станало  сега  Peace
Аз пък 4акам Хюбнеровци и Майеровци да ми защъкат из къ9ата и не мога да мръдна до магазина, а утре си имам мъни4ък рожденник  Laughing

# 48
  • Мнения: 7 605
Кои са тези частни канали, които са платени?

Скай, и частните ХД+ канали (Про7 ХД+, Зат1 ХД+ и тн). И за двете ти трябват карти, за Скай - абонамент, платен, в зависимост от пакета.

# 49
  • Мнения: 116
Сбъдваща, ние сега си поръчахме точно KabelBW - телефон и интернет + international flat и сим карти за гсм. Телевизията вече е включена. Като сравнявах излизаше най-ефтино. След 2 седмици се местим, ще кажа как е.
Само за телефона да допълня. Минава през интернет, не е включен към стандартната букса в стената, а към интернет модема. Според мен е недостатък, ако спре интернета нямаш и телефон. Може и да бъркам.

# 50
  • Мнения: 1 190
.

Последна редакция: ср, 13 апр 2011, 14:14 от Toni4ka

# 51
  • Мнения: X
 Heart Eyes

Последна редакция: ср, 13 апр 2011, 14:19 от Анонимен

# 52
  • Мнения: 1 190
Я кажете с какво слънцезащитно мажете/ще мажете децата тази година? какво показва теста, ако някой е чел актуално инфо Grinning

# 53
  • Немция
  • Мнения: 6 944
Тестовете от миналата година покаzваха, 4е най/доброто са кремовете с/у сльнце от биомагаzините, но те са сьс солени цени. Смятам да полzваме пак Daylong Baby от аптеката, и той не е от евтините(но не е и 4ак толкова скьп както от биомагаzина), предполагам, 4е ка4еството му е добро.

Лютеница намирах и при нас в руския магаzин, който zа сьжаление zатвориха. Беше сьЩата като Сьрфината > Тодорка на Дерони > ммм, много вкусна беше. Wink Сега все нея си порь4ваме да ни носят роднините от Бг, там оба4е не се намира лесно.

# 54
  • Germany
  • Мнения: 1 262
Тоничка, май зависи къде ще ги печеш и колко  Wink Тук в Де чак от силен фактор аз смисъл не виждам, слънцето не се е залетяло да ни пече кой знае колко  Peace Но тук обикновено ползвам на Веледа за лицата, то е ясно, че бански няма къде да носят  Laughing
Иначе за море, когато Симон нямаше още 1, и  после нямаше и 2 упорито мажех с 50+ На Нивея и винаги се връщаха и двамата абсолщтно чисто бели, което ме раздразни и следващата година отпуснах малко с 25 - 30 това първата седмица, на втората вече като не виждам разлика от почерняване започнах с 20, после преминах направо на 12 а последния ден даже и с моя 6  Peace На второто море започнах смело от 20 и бързо преминах към 6-8. Всичко е на Нивея което споменавам, но олио, аз не съм фен на млякото, винаги си търся олио  Peace тестовете си признавам, че не съм ги гледала, просто имам добър опит с тях, а лош с няколко други марки и съдя в случая от собствен опит. Мисля, че Нивеята 50+ имаше тест на опаковката, но дали е гут или зер гут не съм сигурна, не мога да проверя, защото след приключване на почивка изхвърлям всички опаковки дори и пълни  Peace

Но ако ще мажеш бебето аз лично препоръчвам ВЕЛЕДА, Симон като бебе само с тази козметика го мажех, къпех и каквото се сетиш  Peace

# 55
  • Мнения: 489
Аз за руска салата ползвам една майонеза от Нето в дълго бяло пластвасово шише с червена капачка, другите ми сладнеят.
С пакетите кабел+тел+нет не съм запозната, иначе за мен оптималният вариянт е сателит с бг телевизия и кабел за немската. Ако става въпрос само за немска - сателит. В момента сме така, понеже дадохме ресивъра за бг на свеки. Има достатъчно безплатни канали и качеството е добро. А тел+нет+флетрейт за стационарни в бг ползваме на водафон.
Явно и аз ще обикалям да търся руски магазини наоколо  Wink

# 56
  • Немция
  • Мнения: 6 944
Склонна сьм да опитам сльнцеz. коzметика на Веледа, тьй като малкият е с 4увствителна кожа и само Веледата я понася най/добре. Определено таzи марка ми спе4ели доверието.

# 57
  • Мнения: 166
До колкото си спомням в теста миналата година победител беше крема от ДМ за деца.

# 58
  • Мнения: 1 190
Петка, SunDance ли имаш предвид?

# 59
  • Мнения: 7 605
SunDance ползваме всяко лято, доволни сме  Peace

Голям бахър стана, бррррр. Пуснах парното пак  Tired

Общи условия

Активация на акаунт