Ето Цветница дойде, а Майски мами нямат търпение да гушнат своето дете!-Тема 21

  • 22 187
  • 742
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 2 817
В крайна сметка реших да правя картофени кюфтета на фурна. Ще станат посред нощ сигурно, ама какво да се прави.  Laughing

За киселините -- безуспешно се опитвам да си намеря Гавискон по аптеките - уж било по-добре за киселините от разните Талциди, Стопациди и т.н. Ама нъцки - няма и няма - но някой може да има по-голям успех от мен.

# 61
  • Мнения: 49
За мъжете... какво да кажа... графика на работа на нашия тати е много гаден, една седмица работи, една седмица почива, но когато е на работа не се прибира изобщо и аз съм си самичка. Какво да се прави, то се кредити, то е чудо... трябва да се правят компромиси както казва bambova. Ето например тази седмица съм сама, чакам го с нетърпение да се прибере в събота и да сме си заедно следващата седмица постоянно.

# 62
  • Мнения: 5
За киселините аз установих много отдавна, че ако не вечерям след 18.30 нямам проблем, при това лека вечеря, най - тежко е положението когато вечерям след 20,00 при това нещо с месо, по принцип месо почти не мога да консумирам Simple Smile

# 63
  • София
  • Мнения: 2 817
Блазе ви на тези, които можете да се справите с киселините като не ядете след определено време или не ядете определени неща - някой път може и цял ден да не ми се появят - обаче има дни, в които дори само кисело мляко да ям и пак ме мъчат ужасни киселини. И то по цял ден и цяла нощ.

# 64
  • Мнения: 111
Пу да се запиша и аз...ммного ме кефи последната снимка на бебе,едно такова набузено   Joy baby_neutral

# 65
  • Мнения: 5 622
За киселините аз установих много отдавна, че ако не вечерям след 18.30 нямам проблем, при това лека вечеря, най - тежко е положението когато вечерям след 20,00 при това нещо с месо, по принцип месо почти не мога да консумирам Simple Smile

Което е странно, защото киселината в стом. сок се използва най-активно за разграждане на белтъчната храна и логически би трябвало ако се яде богата на белтъци храна, киселините да се изразходват по предназначение и да не ги усещаме толкова. И обратно, ако се ядят повече зеленчуци и въглехидрати, киселините да се засилват.

Аз от известно време взимам едни таблетки- TUMS, за киселини, направени от морски черупки, които действат отлично и от повече от месец, може би нямам проблеми. Тоест пак се появяват, обаче ги парирам в зародиш  Crazy Иначе при мен няма значение за появата им нито каква храна консумирам, нито времето, в което я консумирам..Имах си нон-стоп киселини и това е.  Confused

Хоупче, нямаше ли до сега бяло течение, бе?

Аз си имам през цялата бременност точно както го описваш, като разредено мляко е, като текне, чак на дрехите ми избива (ама съм подробна...  Blush). Много е обилно наистина и е доскомфортно така, ама е нормално и даже е добре, че го има, защото е като бариера за навлизане на патогенни микроорганизми.

# 66
  • Мнения: 331
Аз от известно време взимам едни таблетки- TUMS, за киселини, направени от морски черупки, които действат отлично и от повече от месец, може би нямам проблеми. Тоест пак се появяват, обаче ги парирам в зародиш  Crazy Иначе при мен няма значение за появата им нито каква храна консумирам, нито времето, в което я консумирам..Имах си нон-стоп киселини и това е.  Confused
Аз те благославям всеки ден за тези Тъмс - имах до сега около 5-6 пъти киселини - сдъвквам един тъмс и изчезват като дим! На всичкото отгоре са и вкусни!
Имах и преди такова течение, точно както казваш и ти, избива ми по панталонитеи и започнах да нося ежедневни превръзки, но сега ми се струва още по-засилено  newsm78, успокоява ме, че не съм само аз   Laughing

# 67
  • Мнения: 4
Да се запише,че както сте се разписали,може и да не сваря Simple Smile
Отново Нели благодаря за прекрасната темичка  Hug
Днес бях на тонове,всичко е ок.Най вероятно секциото ми ще е на 05.05.Ох вече нямам търпение да идва.А гледам на някои мами почти не им остана Simple Smile

# 68
  • София
  • Мнения: 294
Пу да се запиша и аз...ммного ме кефи последната снимка на бебе,едно такова набузено   Joy baby_neutral

Това ли  Laughing

Влюбена съм в този бонбон  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Така бих го намачкала хубаво  smile3508

# 69
  • Мнения: 82
Здравейте и от мен.Днес сключих договора  за стволовите клетки,та ми отпадна един ангажимент.Започвам със събирането на сака за болница да си ми е готов.То май ще ми трябва още един,че като гледам лигнин,грамадни превръзки и този комплект за взимане на стволовите клетки ние си го носим.Забелязах че когато се возя в кола ми се стяга корема.Мисля че причината е в това че и аз съм шофьор и като съм пътник не контролирам положението.Незнам

# 70
  • Мнения: 111
Пу да се запиша и аз...ммного ме кефи последната снимка на бебе,едно такова набузено   Joy baby_neutral

Това ли  Laughing

Влюбена съм в този бонбон  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Така бих го намачкала хубаво  smile3508

м да точно това...много е якооо Grinning

# 71
  • Мнения: 32
Здравейте Simple Smile
Нели много хубава темичка - бебончето е страхотно Simple Smile
Днес бяхме на ЖК - всичко е ок - не са ме гледали за разкритие, не са ми мерили и таза - казаха че всичко е наред (като изключим желязото де) не съм качила нищо даже съм свалила 500 грама Sad но пък тоновете са супер - малката като си чу сърчицето и се разтанцува  Mr. Green
и така

а да ви питам на мен микробиологията ми е отрицателна, но докторицата ми изписа Полижинакс щото така трябвало преди раждането профилактично - ок ама днес си го купих и чета да не се ползва при бременни - кажете на вас какво ви изписаха?

айде аз почвам да гладя Sad

# 72
  • Мнения: 331
Ох, аз съм страхотен фен на Ане Гедес и нейните бебета  Heart Eyes Вижте ги само (давам Великденски бебоци,може да са полезни за следвщата тема) :



Последна редакция: чт, 14 апр 2011, 20:29 от Hope_4_life

# 73
  • Мнения: 5 622
... успокоява ме, че не съм само аз   Laughing

Нали затова сме се събрали тук, да се успокояваме, че не е само на нас всичкото зло, което ни се случва по време на бременността. Laughing


В тази връзка- болките в долната част на таза са направо нетърпими..Не ми беше така с предната бременност, сега е ужас, не мога да стъпя на краката си и ходя разкрачена и клатеща се като пингвин  Rolling Eyes

Тия бебета са страхотно....аранжирани  Mr. Green
И ние се каним да снимаме дребчо (само да е жив и здрав!  Praynig ) като се роди в по-такива интересни фотосесии, но да видим какво ще се получи. Е, не разполагаме чак с такъв реквизит, но ще видим с подръчни средства какво ще се получи  Grinning

Тази първата снимка със зайчето съм я виждала и друг път, но честно казано мислех, че бебето не е истинско?! То много дребно, бре. Изглежда като кукла..  Thinking

# 74
  • София
  • Мнения: 294
Hope_4_life тази третата снимка отдавна съм си я подготвила за следващата тема  Wink
А първото бебе зайче и според мен е кукла  Peace

Общи условия

Активация на акаунт