Ето Цветница дойде, а Майски мами нямат търпение да гушнат своето дете!-Тема 21

  • 22 162
  • 742
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 12
elfi4ka  ми мен кво ме загласиха за утре...хубаво , че звъннаха на главният, че той каза др. седмица , да си поседим още малко 2 в 1  Joy

Честито на новите мами още веднъж! Ех много бебоци се събраха , много нещо! Да са ни живи и здрави!  bouquet А мамите бързо да се възстановят!

А иначе наистина е много важно раздвижването на др ден след секцио!

Оффф...дано нашият предполагаем юнак устиска , че не ми се влиза по спешност!Тия дни много тревоги бяха и много лудуваше , ама и контракции имам бая! Много ме е шубе да не ми изтекат водите!
Особенно сега като съм самичка...ама си повтарям все , че ще ме чака и няма да е тая вечер! Joy

 

# 691
  • Мнения: 23
Ах, майчета, мойто мило, тази вечер както ми галеше коремчето и каза: айде вече да раждаш, че да си видя синчето, да го гушна и да го нацелувам". Толкова хубаво и мило ми стана, аз също вече нямам търпение да си гушна малкия Еди. С татенцето си говорихме тази вечер, как всичко ще ни се обърне на 360 градуса, той даже спомена че малко го е страх, ще успеем ли да го възпитаме добре, ще успеем ли да му предложим всичко добро, ще успеем ли като родители... мен също ме хващат тези страхове понякога, но силно се надявам, че стига да искаме, ще бъдем добри родители, строги на моменти, обичливи, мили... Седим с милото одеве и се гледаме и си галим коремчето   loveuuu

# 692
  • Мнения: 3
 Честит да бъде малкия юнак на Луси, много здрав, щастлив и с късмет.  smile3525

 Честита манъчка девойка и на martony, много здраве и щастие да ви носи и бързо да порасва  newsm51

 За меренето на таза, никога не са ми го мерили, явно с просто око се вижда, че бебето може да мине  Laughing
 
 За пералня със сушилна 2 в 1, нашата е хотпойнт на аристон и съм доволна, но наистина като сложиш повечко дрехи се поомачкват доста. Има си и материи, които се сушът и които не, но определено съм доволна.

# 693
  • Мнения: 567
Гери, спирт за пъпче - 70% си взех за в къщи! Ползвала съм го и 2та пъти по препоръка на педиатъра. Моят е против всякакви пудри, лепенки и други запарители!  Peace
След баня, съм капвала по 1 капка на пъпчето и завъртах щипката леко на ляво и на дясно. Спирта мисля, че освен че дезинфекцира, подпомага кожата по бързо да изсъхне, да мумифицира и да падне по лесно пъпчето.
Не съм имала никакви проблеми, зачервявания и при двете деца. И ако на някой му изглежда инквизиторски /защото така звучи/, не съм забелязала на бебето да му става неприятно от процедурата. Говоря за мойте двете.  Peace

Гери, по омекотяващ си представям интимния гел от сапуна! Но говорим за след клизмата. Иначе раждалите мами казаха, след раждане - само смрадлика.

Хоупче, то и тук няма драма със секциото. Драмата е в моята глава. Аз просто си мечтаех да родя вагинално, да усетя тази сила на майката, за която всички говорят. Представям си го като много красиво и вълнуващо цялото естествено раждане. Чела съм много истории и ми се искаше да изживея такова раждане.
А и да ти кажа предния път, майката до моето легло, 2 часа след раждането отиде да пие кафе в кафето, а аз лежах разрязана на 2 и не можех да стана.  Cry

# 694
  • Мнения: 416
Честито бебенце на Люси!

Мойта julia_m беше уж с определено секцио-то за 28 април и термин 01.05,  ама бебенцето друго е имало предвид. На Цветница ни се роди малката Ева. Голяма красавица, ама малко мънинка, 2150г 45 см. Предвид нашите габарити обаче си е много добре. Аз се притеснявах, че като е малка ще я сложат в кувиоз, ама не е. Сега нямам търпение да си взема дамите вкъщи и да си ги гушкамммм.
И аз да се похваля, че радостта ми край няма!


Честито!!!!!!!!! Hug newsm51

Таз вечер ще има да сънувам бебета  #Crazy smile3504

Ох с това със секцио или нормално да е раждането е вечния спор у нас. ММ иска да е планирано секцио,че иначе как щяло да стане да пътувам до Варна с изтекли води например и какви  ли не щуротии ми каза.... Съвсем се шашардисах...Викам му с доктора като говоря и тогава,нали ще ме следят накъде отиват нещата, все пак малко или много може да се предвиди че наближава раждането. Не искам да ме режат, само ако е наложително. Cry Много ме е страх и хич не се поставя на мое място....

# 695
  • Мнения: 331
]Хоупче[/color], то и тук няма драма със секциото. Драмата е в моята глава. Аз просто си мечтаех да родя вагинално, да усетя тази сила на майката, за която всички говорят. Представям си го като много красиво и вълнуващо цялото естествено раждане. Чела съм много истории и ми се искаше да изживея такова раждане.
Оо, майче, ти трети пъти майка ще ставаш - каква по-голяма сила!   Hug Я виж какви са ти прекрасни дечицата, сега и още една сладка преинцеса! Хич не го мисли толкова, човек никога не знае - аз мога да ти разкажа и за много майки, който са родили естествено и 1 месец не са могли да ходят , а други родили секцио - са като чисто нови след 2-3 дена, Така че - не го мисли! Важното е да сме живи и здрави и бебчетата ни да  се родят здравички !  Hug

# 696
  • София
  • Мнения: 294
Майчета тази вечер в 21 часа Cveti 8203 e родила малката принцеса - Стефания - 48 см. и 2,200кг. Да е жива и здрава Стефи и бързо възстановяване на мама !

# 697
  • Мнения: 331
Ехааа, Цвети колко бързо се е справила!  Hug
Да е жива и здрава малката Стефания и нейната майка   bouquet

# 698
  • Мнения: 660
Леле, 2 дни не успях да вляза и да ви проверя и то бебенца бол имаме
 - Честито на всичко обебили се мами - да са им живи и здрави рожбите и много да ги радват! Няма да изброявам, че току виж съм пропуснала някое бебоче.

А и честито и на Цвети, че най-прясна новината! Живи и здрави!  bouquet

# 699
  • Мнения: 416
Честито и на Цвети!!!!!!!!!!!!!!   love001  love001  love001 newsm51

# 700
  • Мнения: 23
Честито на мама ЦВЕТИ 8203, да е жива и здрава Стефания!!! Бързичко да наддава, а мама бързичко да се възстановява!!!!  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

Ей, това се казва хубава седмица, като казахме почваме да раждаме и почнахме!!!!  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

СпасДиди, аз за спирт за вкъщи съм си взела и на училището за родители ни показаха как да дезинфекцираме мястото, но за болницата не съм се сетила, може би просто имат и памуци и спирт, затова няма да нося, ако трябва ще ми донесат  Peace

# 701
  • Мнения: 567
Ехаааааа, не мога да легна от вълнение!  Party
Цвети, честито малко, сладко момиченце!!! Да ти е жива и здрава и голяма мома да стане!!!
На теб бързо възстановяване!!!  Hug

Хоупче[/color, мерси за милите думи!  Hug Много добре ми подействаха на сдуханото настроение и обзелото ме отчаяние!  Embarassed

Лягам и деТ се вика гасА тока, че утре ще проспа бебевалежа!!!  Crazy

# 702
  • София
  • Мнения: 2 817
Малее, ако продължаваме с това темпо, всичките ще се изредим до края на седмицата.  Laughing  Шегувам се, спокойно! Някой да не вземе да се стресне сега?  Hug  bouquet

# 703
  • Мнения: 3
Честито на мама Цвети!  newsm51 Бързо да наддава малката Стефи и скорошно прибиране у дома!

# 704
  • Мнения: 237
Честити да са рожбите на мама  Люси малкия Венцислав и на мама ЦВЕТИ 8203 да е жива и здрава Стефания!
Бързо възстановяване мили Мами newsm51
докато изчета темата,ще се роди още някой бебо ,майтап няма  hahaha
Честита малка бебка и на julia_m Ева,да се прибират скоро в къщи за радост на всички Praynig


да питам  може би вече станалите майчета момичета,какво се носи на доки за почерпка,който е водил ЖК,не който е израждал,виждала съм докато чакам пред кабинета някакви кошници,ама какво има вътре  newsm78 ?(то най вероятно е каквото решиш,ама аз да питам пак )

Общи условия

Активация на акаунт