Ето Цветница дойде, а Майски мами нямат търпение да гушнат своето дете!-Тема 21

  • 22 159
  • 742
  •   1
Отговори
# 720
  • Варна
  • Мнения: 55
Честити бебенца на Lussy и cveti_8203! Да са им живи и здрави бебенцата, а на мамите бързо възстновяване Hug
Днес стиснати палци за cve82 и Ценка  Praynig

# 721
  • Мнения: 1 674
Добро утро!
Честито бебче на Цвети 8203 - да расте здрава и щастлива, а на мама бързо възстановяване Hug
Све82, Ценка - имате стиснати палци и от мен Praynig Сигурна съм, че всичко ще е наред.
Гери
, снощи и моят мъж ми каза - Хайде де, да излиза бебето вече, нямам търпение...Колко много време стана се бави вътре Heart Eyes Как да не му стане хубаво на човек...

# 722
  • Мнения: 22
Честити бебчета на Цвети и на Луси !!!!   bouquet

Ох, че хубавичко, ставаш сутрин и четеш за новите човеченца Simple Smile Много е зареждащо Simple Smile
Аз снощи не можах да заспя до 4ч, не знам какво се случи с мен- нямам киселини, нямам такива болежки, пък голямо въртене, а и хем дъжд валя и пак не се унесох. И днес не съм в голяма кондиция, но ще се оправя, няма как Simple Smile

Снощи се присетих да питам мамите с опит, че не съм чувала тук от познати- на някой слагали ли са му такава торбичка с пясък след раждането и дали има смисъл и ефект от нея?

Хайде лек ден и да чакаме още бебоци днес Simple Smile

# 723
  • Мнения: 3
Торбички с пясък слагат май на всички майки след нормално раждане!

# 724
  • Мнения: 2
Честити бебенце на всички, че ако тръгна да ги изреждам ще забравя някого[/

нека днес всичко при Цени и Све мине прекрасно и безболезнено!!!

Аз като гледам как тръгна тая седмица се замислих как аз съм чак за края на май и ще и остана сама в тая тема накрая Mr. Green newsm78, а честно да ви кажа колокто повече наближава толкова спира да ме е страх, защото няма търпение да си гушна вече детенцето. Вчера пазарувахме за бебето с малката ми дъщеря и беше толкова мило изживяване, тя само повтаряше колко обича бебето и после старателно сгъна самичка всички дрешки. Сега всяка вечер по 15 минути си представям как секциото ще мине като по вода и няма да има никакви проблеми, наблягам на положителното мислене. Дайте малко инфо да арниката, защото много различни начини на прием има и немога да се ориентирам.

# 725
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 364
Торбички с пясък слагат май на всички майки след нормално раждане!
на мен не са ми слагали такива работи. Навремето май са го практикували.

# 726
  • Мнения: 2 172
Торбички с пясък слагат май на всички майки след нормално раждане!
На мен не са ми слагали,просто защото нямах никакъв корем след това  Laughing

Но в различните болници се практикува различно,някъде слагат,някъде-не,но ефект от това не виждам какъв може да има...то е за 2 часа най-много  Laughing

# 727
  • Мнения: 1 674
Честити бебенце на всички, че ако тръгна да ги изреждам ще забравя някого[/

нека днес всичко при Цени и Све мине прекрасно и безболезнено!!!

Аз като гледам как тръгна тая седмица се замислих как аз съм чак за края на май и ще и остана сама в тая тема накрая Mr. Green newsm78, а честно да ви кажа колокто повече наближава толкова спира да ме е страх, защото няма търпение да си гушна вече детенцето. Вчера пазарувахме за бебето с малката ми дъщеря и беше толкова мило изживяване, тя само повтаряше колко обича бебето и после старателно сгъна самичка всички дрешки. Сега всяка вечер по 15 минути си представям как секциото ще мине като по вода и няма да има никакви проблеми, наблягам на положителното мислене. Дайте малко инфо да арниката, защото много различни начини на прием има и немога да се ориентирам.

Аз я пия по тази схема - на д-р Михайлов е, копирала съм я от друг форум, става въпрос за потенция 9
"Назначавам профилактично по 1- 2 приема по 5 зрънца един месец преди термина. В момента на раждане може и по- често, през 1/2- 1- 2 часа, в зависимост от това колко са изразени болките, как върви разкритието. Средно на 2 часа.
След раждането- 2 пъти дневно по 5 зрънца 2 седмици примерно. Подкрепя бързото възстановяване"

# 728
  • Мнения: 2
Мерси Принцесо, но аз като съм секицо дали трябва да е такава схемата е това ме приетснява иначе и аз изчетох форумите с др Михайлов и за отва се обърках накрая как да я приемам тази арника Thinking

# 729
  • Мнения: 397
Добро утро, май-чета!
Sve82 и Ценка, успех, милички и всичко да мине бързо и безболезнено.
Аз днес оставих малкия на градина, извадих количката и столчето за кола, успях да махна тапицерията им, и сега я пера в пералнята. Много съм доволна. Тук пече слънчице, ама духа и вятър, но нищо - днес съм си наумила да ходя на пазар.
Приятен ден от мен и  Hug на всички май-чета.    

# 730
  • Мнения: 397
uniqueless , по назад някой беше писал за арниката и секциото - да се взема по 5 зрънца на ден 10 дни преди секцио, и после след секциото пак така newsm78. Ама кой го писа - не помня. После ще се върна назад и ще се опитам да намеря поста.

# 731
  • Мнения: 1 674
uniqueless и аз ще съм секцио, вземам я за по-малка кръвозагуба и по-бързо възстановяване. Дори и плацебо ефект да има - пак е добре за мен Peace

# 732
  • Мнения: 0
Добро утро
Честити бебчета на ЦВЕТИ и Джулия_M
Момичета имам няколко въпросчета към вас.
1)как се простират дрешките на бебето(имам предвид от опаката ли страна или от лицевата,разбрах че се гладят от опаката страна)
2)като съм си взела от нашите чехли ,трябва ли да си взема и джапанки за банята,защото си мисля че няма да ми дадат да излизам и да се капя с тях
и последно
3)сешоар се чудя дали да си взимам,защото пресата ще искам да ми я донесат за изписването

# 733
  • Мнения: 3
Торбички с пясък слагат май на всички майки след нормално раждане!
на мен не са ми слагали такива работи. Навремето май са го практикували.

  На мен лично ми сложиха при предното ми раждане, което беше преди доста време ( 8 години и половина)

# 734
  • Мнения: 2 172
Добро утро
Честити бебчета на ЦВЕТИ и Джулия_M
Момичета имам няколко въпросчета към вас.
1)как се простират дрешките на бебето(имам предвид от опаката ли страна или от лицевата,разбрах че се гладят от опаката страна)
2)като съм си взела от нашите чехли ,трябва ли да си взема и джапанки за банята,защото си мисля че няма да ми дадат да излизам и да се капя с тях
и последно
3)сешоар се чудя дали да си взимам,защото пресата ще искам да ми я донесат за изписването

1.Простирам си ги ей така както са,не ги обръщам,но и нямам прахоляци по терасата  Peace
Изгладих ги от лицевата за красота,а не за дезинфекция  Peace

2.Аз ще си нося 2 чифта чехли "от нашите".Едни за банята и едни сухи  Peace
Иначе преди като съм раждала си бях само с по едни чехли и никой нищо не ми е казвал,а мнгоо строго се заключваше отделението и държаха на хигиената.

3.Това е твой избор.Ти нали ще си секцио.Ако мислиш да си миеш косата в болницата си вземи сешоар.Ти най-добре знаеш в какво състояние би била косата ти след 4-5 дена примерно  Flutter А след като мислиш да си правиш преса,то това ще рече,че ще има нужда от измиване преди това  Peace
Аз лично не бих я мила,а бих вързала на някакъв кок.Но то си зависи и от условията де  Peace

Общи условия

Активация на акаунт