АВГУСТ-инчета 2006-тема 6

  • 58 553
  • 740
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 826
По традиция пиша по веднъж в темата, драсвам се, че пак ще ви изтърва.
У наше село няма закрити басейни, та искрено завиждам на всички, които имат възможност да ходят на плуване целогодишно. Лятото- от средата на юни до към началото на септември ходим сравнително редовно на открит басейн, дори младият варварин ме е заврънкал да му намеря плувките, за да е подготвен- ето, лятото чука на вратите ни Mr. Green
Расте бърборив и глезен. Аз строявам от едната страна, той търчи при баба си като въззивна инстанция да се жалва и да му отменят наказанията. Таткото като възпитателен фактор го изключвам- с тия сумарно къмто 30- 40 дни в годината, в които си е в  къщи изобщо не може да се ориентира в обстановката.
По Великден имахме много гости, ходихме на пикници и на село, та се навилняха варварите прилично. Прибрахме се всички "близнати" от слънцето. А аз бях най- доволна от всички-  3 дни прекараха без ТВ и компютър.
Като гледам снимките ви, всички деца са много пораснали. Виктор за сега е от категория "комар"- гаджето му в градината е половин глава по- високо и сигурно 5 кг. по- тежко от него. Важното е да е здрав!

Блан, бързо оздравяване на С.   bouquet

Терасите- моята и на майка ми са свързани, и защото са адски слънчеви,маман ги окичва с поне 20- тина сандъчета с цветя- сакъзчета, петунии, мушката, здравец. Сега за разкош е изкарала още 8- 9 други саксии.   Не питайте дали останва място да се минава то тях, но иначе като нацъфти всичко става невероятно красиво.
Хубави почивни дни на всички ви!

# 91
  • гр.София
  • Мнения: 4 177
 Елвинг,честито,де Hug

 Елиа,да няма ваканция Simple Smile
 Нашият голям мъж,като си е вкъщи целогодишно,пак сумарно не събира повече от вашия татко да следи за дисциплината. Аз съм вече и добрия и лошия полицай.

 Ох,като споменахте глезен, и С. много ми се глези,като закърши едни устни,едно гласче,едни жални очи.При мен няма голям ефект-по-скоро побеснявам.

# 92
  • София
  • Мнения: 3 614
velmar супер изглежда плувкинята,с една такава рутина,все едно само това е правила. Laughing
Миши го е страх и не иска в градината да се плицика,а за извънкласно нямаме възможности и откъм време.Като тръгне на училище,като брат му,от там ако иска ще ходи.
blanc ,много сте сладки така подредени по височина между мечоците Sunglasses Аз от вас разбрах за тези мечковци Embarassed и мисля утре да прескочиме да ги видят децата,дано не вали Praynig
За глезенето и Миши се глези,но ми е сладък като го прави,пък и не прекалява,та засега не го отчитаме с баща му като проблем.Виж,като се заглези брат му ,не стоят точно така нещата Mr. Green ,така де ,няма на "дърти години" да се вбебясва я Naughty

# 93
  • София
  • Мнения: 12 569
Добър ден.

Сутринта ми стартира с фризьор - боя и преса, после плуването на Кало. А след час отивам да видя ще намеря ли полата, която искам в някой магазин. Въобще както винаги съботата ми е пълна със задачи.

# 94
  • София
  • Мнения: 5 795
Блан, мерси  Grinning , приеха ни. Снощи последно проверих към 0ч в с-мата, но нямаше нищо и сутринта вече бяха готови. Странното е, че има едно дете с 8т. прието, пък преди него по спомен имаше други с по 8.1  newsm78  Crazy Полито, с вас какво стана?  Hug
Елиа, като спомена категории, Иво много е пораснал от есента. Нали трябваше да носим нова профилактична карта или там както се води - с 4кг и 6см е дръпнал  ooooh! Всички панталони са му къси, нови пантофи купувахме, въобще - оказа се, че за 1 сезон не стигат дрехите  Crazy

# 95
  • Мнения: 989
Елвинг, честито и от мен  Hug

И ние сме приети - и Ели и Павел. В понеделник ще я отпиша от нейната градина и във вторник мисля да почна да подготвям документите на двамата за новата градина. Което ще рече, че при нас започва ваканцията и сега трябва да реша с какво ще ги занимавам цяло лято, за да не скучаят  Grinning

# 96
  • София
  • Мнения: 12 569
Ох, прибрах се най-сетне. Днес беше някакъв супер луд ден. Не съм седнала.
Но пък си купих пола и блуза.

http://avgustinki.snimka.bg/family/svatbata-na-nana-i-mitko.159136.23264308

Ей ме.

# 97
  • Мнения: 634
лелеее, Нана, това ти ли си?! Shocked Голямо браво! Peace

Елфче, Поли, честито!

Блан, много хубави маймуни! Wink

Девойки, айде да организираме една срещичка...скоро лято ще дойде и ще заизчезвате. Wink

# 98
  • София
  • Мнения: 12 569
Аз съм  Mr. Green нося си личната карта  hahaha

Моето дете в напълно делничен дух стана в 7 часа. Направо ми идва да го убия. Но така или иначе днес сме от по-рано на плуване, после на РД - Боряна стана на 1 година в петък. Не знам кога мина това време.

# 99
  • Мнения: 634
 hahaha hahaha hahaha

Между другото след едни ужасни скендъли в другата тема, вече те имам за много тактичен и толерантен човек. Mr. Green

ето няколко снимки и от нас: http://avgustinki.snimka.bg/children/proletni-t-rjestva-2011.580366

# 100
  • София
  • Мнения: 12 569
 Joy Joy Joy Викаш и по-зле имало  hahaha

За среща - хайде де. И аз съм за.  Peace

# 101
  • София
  • Мнения: 3 614
Леле,Нана  Shocked направо ми скри шапката,браво!

# 102
  • София
  • Мнения: 5 795
Нана, още едно браво от мен  Peace
Анди, страхотни снимки  Heart Eyes Къде го намерихте този трабант?  Crazy Видях още един награден плувец в албумчето, браво на децата!  Hug
Полито, честито и на вас!  Grinning
Анди, отивам да видя за какво сте се карали  Mr. Green

# 103
  • Мнения: 634
Нана, погледни си графика и давай предложение за среща. Wink

Ааааа, Елфче, вече се поуспокоиха нещата, но все още съм шокирана от изказванията...за 7 години във форума не бях срещала такова нещо. Shocked

Трабантът е в градинката зад Природо-Научния музей.  Peace

# 104
  • София
  • Мнения: 12 569
Анди, аз вече не давам събото-неделни дежурства, така че съм свободна. С изключение на часовете между 11.30 и 13 ч., когато Кало е на плуване. В останалото време съм свободна за срещи.

Виж за място не знам. За съжаление нашето любимо клубче вече е затворено. Така че казвайте къде и кога.

Общи условия

Активация на акаунт