старите ергени!

  • 69 398
  • 563
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 3 099
..."Така ми се иска да чета приказки вечер!"....

Казвай и другите претенции, тук много от нас отговарят на търсения профил!  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 31
  • Мнения: 6 991
За тоя и аз имам кандидатка  Joy
Не съм аз, де, аз предпочитам да съм от тия, дето висят на нечий врат Laughing

# 32
  • София
  • Мнения: 3 099
За тоя и аз имам кандидатка  Joy
...

Спасихме набързо още един мъж от дълго ергенуване!  tooth Велик е тоя сайт, ей!  Mr. Green Елмаз може да му диша праха!  Joy

# 33
  • София
  • Мнения: 7 980
Мъж, който да разбира повече от мен за ноктопластики и препарати за пране, не е за мен...
"Ергенът" е състояние на духа, а не възрастов белег. Един приятел на съпруга ми е така - претенции за маникюра, педикюра, прическата, начина на епилиране, фигурата, умствения багаж, да не спори с него, че и да не харчи много на градско... Познавам го от 11 години, до момента все още не се е намерила достойна за него.

# 34
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 216
Да му пробутам зълвата. Само по споровете издиша... Grinning

# 35
  • Мнения: 3 634
Стар ерген/ мома е начин на мислене и няма много общо с това дали си лягаш сам или с някоя мърша. Човекът е сложно същество и ако е малко по-умен за действията и решенията му има много мотиви. Да го класифицираш само защото не следва стереотипа е повод да се замислиш за умението ти да общуваш.

# 36
  • Мнения: 201
За тоя и аз имам кандидатка  Joy
...

Спасихме набързо още един мъж от дълго ергенуване!  tooth Велик е тоя сайт, ей!  Mr. Green Елмаз може да му диша праха!  Joy

Хехе, недейте така, как един ден ще отговори на въпроса къде са се срещнали с жената, а той ще отговаря "Бг мамите ми я селекционираха!"
Честно, като се прочетох как съм го описала, си казах, е сега ако не ми напълнят кутията с молба за координати!  hahaha
Да взема да се пробвам да пласирам и двамата приятели французи, какво ще кажете? Wink Чисти неопетнени, био ориентирани, специална екстра- свекървата не разбира български... Crazy

# 37
  • София
  • Мнения: 2 217
.......Има ли шанс такъв мъж  да създаде семейство newsm78
Ако не се е превърнал в сприхав егост...може.
И ако няма още по-сприхава стара майка...пак може.

 Peace

Стар ерген/ мома е начин на мислене и няма много общо с това дали си лягаш сам или с някоя мърша.

Защо мърша? И ако е начин на мислене, защо все пак правят опити да намерят спътник, защо не са съвсем доволни от живота си? Просто ми е интересно....

# 38
  • Бургас
  • Мнения: 824
мммммммммммм, имам си един такъв вкъщи. на 51, бивш стар ерген. взех го на 43 и сега си го чувам Mr. Green
7 години бяхме във война, сега сме заровили томахавките. намери си майстора преди близо 5 години, имаме си дъщеря на толкова.
навици има и добри и лоши. уреден е много, чистичък, но понякога безумно нерви и си личи, че много дълго време в живял сам. стават за семейство, ама трябват много здрави нерви и непобедим оптимизъм...

ужасен страх от поемане на отговорност има и от вземане на решения, просто е страшно...
Хе-Хе и аз така си вземах един.Шест години вече сме заедно,лоша дума не сме си казали.Живот си живея момичета.Всичко си е до човека.Колкото до стари ергени-всичките му приятели са.Заповядайте у нас по време на мач от Шампионската лига.Голям избор има.

# 39
  • Мнения: 3 634
Защо мърша? И ако е начин на мислене, защо все пак правят опити да намерят спътник, защо не са съвсем доволни от живота си? Просто ми е интересно....

Не всички хора са създадени, за да живеят по двойки. Някои просто се подчиняват на стереотипа и са много малко тези, които признават, че им е добре да са сами. Самият израз "стар ерген/мома" е пълен с негативизъм. Сякаш след определена възраст човек няма какво друго да свърши освен да се задоми.

# 40
  • София
  • Мнения: 3 099
За тоя и аз имам кандидатка  Joy
...

Спасихме набързо още един мъж от дълго ергенуване!  tooth Велик е тоя сайт, ей!  Mr. Green Елмаз може да му диша праха!  Joy

Хехе, недейте така, как един ден ще отговори на въпроса къде са се срещнали с жената, а той ще отговаря "Бг мамите ми я селекционираха!"
...


Ми, да направим каталог "БГ-Мамма специална селекция" по категории: с дете, с две (повече), руса, черна, кротка, бясна и т.н....  Mr. Green

# 41
  • София
  • Мнения: 38 199
И аз имам един кандидат. Много хубаво момче, високо, зелени очи, тъмна коса, архитект.
На 34 години си кукува при мама и тате.
Обаче майката е ужаасна свекърва /не че е и моя майка де Mr. Green/.

# 42
  • Мнения: 6 991
Колко високо?  Joy

# 43
  • София
  • Мнения: 7 980
Както се е заформило, дайте да направим списък с наличните "моми и ергени". Прошнуровани, прономеровани, по възраст, пол, визия, особени характерови белези. Поне и от бг мама да има полза, може и някой и друг контакт да се осъществи.   Mr. Green

# 44
  • София
  • Мнения: 15 910
Преди няколко години с  дъщерята си взехме стар ерген, на 40 г. тогава.
Нарочно си го избрахме такъв да няма  ангажименти с деца и жена от бивше семейство.
Просто държахме да сме само тримата.  Та човека си  е живял и с родителите, и после на квартира. Беше си научен да поддържа домакинство, да готви. Дълги години се беше занимавал с многобройни племенници от страна на 5те сестри и 1 брат. До сега нямаме оплаквания - живота в къщи е спокоен и уреден. Единствения недостатък - не искаше друго дете, имали сме си моето, скоро внуци сме щели да имаме.
А аз много исках бебе, но... няма пълно щастие.

Общи условия

Активация на акаунт