ФУТБОЛНИ фенове (тема 10)

  • 24 138
  • 750
  •   1
Отговори
# 210
  • Valencia-estadio de Mestalla, Barcelona-estadio de Camp Nou
  • Мнения: 905
Е, к'во не се знае - те вече взеха Copa del Rey...  Crossing Arms
Te я взеха, ама я счупиха  Joy "Лоша поличба споходи Реал Мадрид часове, след като „Белия балет“ надви Барселона в продълженията и триумфира с Купата на краля. Ценният трофей, който не бе печелен от Реал в продължение на 18 години, бе премазан от специално наетия открит автобус за почетната нощна обиколка из улиците на Мадрид. Инцидентът се случил в 4.15 тази сутрин близо до фонтана Сибелес, точно в момента, когато автобусът се доближил до традиционното място за празнуване на феновете на Реал. Може би заради сипещия се дъжд, трофеят се изплъзна от ръцете на Серхио Рамос и попадна под гумите на автобуса."

# 211
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821

# 212
  • Мнения: 2 506
Хахаха, малиии, а аз помислих , че Рамос падна от автобуса  Joy Ужас, пу-пу.

Резултати от анкетата:

Кой ще победи в поредното Ел Класико?
Барселона  3 (27.3%)
Реал Мадрид  4 (36.4%)
Равен  0 (0%)
Не знам, колебая се  0 (0%)
Грам не ми дреме  4 (36.4%)
 

# 213
  • Mars Hotel
  • Мнения: 5 398

Te я взеха, ама я счупиха 



Хихихи, голям смях! hahaha
Егати каръка, да си прегазиш трофея!

# 214
  • Срещу планината:)
  • Мнения: 289
Аз пък чух,че счупеното носи щастие
Ама новият октопод пак позна  Thinking

# 215
  • Valencia-estadio de Mestalla, Barcelona-estadio de Camp Nou
  • Мнения: 905
Аз пък чух,че счупеното носи щастие
Ама новият октопод пак позна  Thinking
Нищо, и той ще стане на супа. hahaha

# 216
  • Мнения: 2 506
Да ви покажа новите екипи на Челси за следващия сезон, вече без червената лентичка Simple Smile





И вратарската

# 217
  • Valencia-estadio de Mestalla, Barcelona-estadio de Camp Nou
  • Мнения: 905
Добро утро. То вече е добър ден. Хубави фланелки. Ще наметна една на стара на Барса и почвам да меся козунаците.

# 218
  • Valencia-estadio de Mestalla, Barcelona-estadio de Camp Nou
  • Мнения: 905
Аз боядисах яйцата, а вие? Party

# 219
  • Мнения: 28
Ливърпул си вкараха головете до края на сезона..  Mr. Green 
Юнайтед пак тънко минаха, головете на Митя били само от наказателното поле, пък тоя грах вкарва само от малкото наказателно.

# 220
  • Мнения: 28
Аз пък чух,че счупеното носи щастие
Ама новият октопод пак позна  Thinking
Носи, носи.. то се видя.
Октопода руулз..  Mr. Green

# 221
  • Mars Hotel
  • Мнения: 5 398
Днес наистина е Великден! newsm44
Гол на Торес за Челси!

# 222
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Днес наистина е Великден! newsm44
Гол на Торес за Челси!


 smile3532 smile3532 smile3532

Све, изплагиатствах те.  Blush

Последна редакция: сб, 23 апр 2011, 21:26 от Sarcasm Law™

# 223
  • Mars Hotel
  • Мнения: 5 398

Све, изплагиатствах те.  Blush

Kъде?

И малко в аванс:
Честито Възкресение Христово! Здраве, благоденствие, мир и любов за вас и близките ви!


# 224
  • Манчестър
  • Мнения: 2 638
 smile3521 smile3521
Днес наистина е Великден! newsm44
Гол на Торес за Челси!

Абе да не те тревожа,ама то това ще е до следщаия Великден...е,аиде, поне до Коледа..
 smile3521 smile3521

Общи условия

Активация на акаунт