ФУТБОЛНИ фенове (тема 10)

  • 24 138
  • 750
  •   1
Отговори
# 225
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Христос Воскресе!
Да сте живи, здрави, обичани и щастливи!  Hug

Све, у фейсОт.  Mr. Green

# 226
  • Мнения: 2 506
Честит Празник! Бъдете живи и здрави вие, и семействата ви! Христос Воскресе!

# 227
  • España
  • Мнения: 1 760
Христос Возкресе!

Ани,Честит Рожден Ден! Спешъли фор ю

Емо,страхотни яйца си боядисал!!! Wink Hug

# 228
  • Мнения: 2 506
Лелееее, Аниии, не съм видяла, че имаш РД. Честит Рожден Ден, да си жива и здрава и много щастлива!   Hug Hug Hug

Роми, изплагиатствах тортата  Simple Smile  Hug

# 229
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
ЧъРъДъ, Ани! Жива, здрава и все така свежа.   Mr. Green Hug  bouquet

# 230
  • Мнения: 631
Цооооооооооооооооп на 16-та страница)))))))))))
Христос Воскресе и нека сме по - добри и по - щасливи!!!

Честит рожден ден на Ани на патеричка и на Цец за днес - бъдете здрави и обичани  Hug

# 231
  • Мнения: 2 506
Цеци, Честит Рожден Ден! Бъди жива и здрава, много щастлива и обичана!  Hug Hug

# 232
  • Мнения: 28

Ани,Честит Рожден Ден! Спешъли фор ю

Вие се знаете, ама dyvaromi, страхотна си!  Hug   
Най-хубавият подарък си избрала.   Simple Smile     

# 233
  • Мнения: 70
Добро утро.С малко закъснение честит рожден ден на Ани и Цеци   bouquet  bouquet  bouquetМного здраве и късмет.Днес се надявам Манчестър Юнайтед да победи.

# 234
  • Valencia-estadio de Mestalla, Barcelona-estadio de Camp Nou
  • Мнения: 905
Благодаря за кафето Гри. И от мен с малко закъснение Честит Рожден Ден на Ани и Цеци  bouquet  bouquet  bouquet. Много здраве, късмет и всичките им мечти да се изпълнят.

# 235
  • Mars Hotel
  • Мнения: 5 398
Пльосвам се първа в сектора на Шалке, събирам още фенове срещу подкуп.
А феновете на Юнайтед да знаят - спукана им е работата. Тази от снимката е уредила резултата от мача с шефа си.  Wink

# 236
  • Срещу планината:)
  • Мнения: 289
 smile3532 Све направо ме свали под масата
 Crossing ArmsАма не е честно да подкупвате шефа пък

# 237
  • Манчестър
  • Мнения: 2 638
аз съм ледена за мача тази вечер..прогноза 3:1 за Шалке....Съра да пуска Митко...

# 238
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Айде бе, дяволици, къде е агитката?  Mr. Green

# 239
  • Valencia-estadio de Mestalla, Barcelona-estadio de Camp Nou
  • Мнения: 905
аз съм ледена за мача тази вечер..прогноза 3:1 за Шалке....Съра да пуска Митко...
Митко не е в групата за мача. Имал травма в адукторите.

Общи условия

Активация на акаунт