ФУТБОЛНИ фенове (тема 10)

  • 24 138
  • 750
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 28
Честито на Ани и на Киа  Hug
Благодаря ти!  Simple Smile  Поздрави за Челси, здраво в борба за титлата сте. Арсеналчета май само дебнат грешна стъпка на Юнайтед та да се идънят и те.  Laughing    Ако не се лъжа имат и мач по м/у си, един равен там ще е подарък за Челси.

Емо, като малките деца си.  Crossing Arms   Laughing    Рефера малко изтърва мача, имаше някои грешни отсъждания и за двете страни, но ако визираш гола на Педро - беше си в засада 200%-ва. Просто се научете да губите. Моуриньо е гений, това е положението! Напълно заслужена победа за Реал. Чудя се как още съм трезва.  Mr. Green   

# 196
  • Мнения: 70
Добро утро.Честито и от мен на Ани и Киа страхотен мач.Аз също съм щастлива ЦСКА победи.Хубави празници.

# 197
  • Valencia-estadio de Mestalla, Barcelona-estadio de Camp Nou
  • Мнения: 905
Благодаря Гри. Hug Аз релаксирам. Останаха ми още 2 дена почивка че гаджето ми се връща от Лондон за Великден. Ще се ходи и до Севиля при майка и и баща и. Ох, тежка седмица. Grinning



Поздрави за всички след страсната нощ. Hug   bouquet

# 198
  • Мнения: 746
Радвайте се, то това ще ви е. Другата купа след още 18 години. Подарена съдийска купа. След отменени гол и чиста дузпа. Crossing Arms Валенсия ще ви разпертушини във събота.
Aве еййй Не ме карай да идвам до Валенсия
Първото полувреме беше наше - ИЗЦЯЛО, второто ваше... страхотен мач... за мен това са двата най-добри отбори В СВЕТА .. няма кои да ги бия в момента (говоря и за ДВАТА)
За мен лично няма никакво съмнение, че  един от тях ще вдигне и купата на ШЛ





# 199
  • Valencia-estadio de Mestalla, Barcelona-estadio de Camp Nou
  • Мнения: 905
Радвайте се, то това ще ви е. Другата купа след още 18 години. Подарена съдийска купа. След отменени гол и чиста дузпа. Crossing Arms Валенсия ще ви разпертушини във събота.
Aве еййй Не ме карай да идвам до Валенсия
Първото полувреме беше наше - ИЗЦЯЛО, второто ваше... страхотен мач... за мен това са двата най-добри отбори В СВЕТА .. няма кои да ги бия в момента (говоря и за ДВАТА)
За мен лично няма никакво съмнение, че  един от тях ще вдигне и купата на ШЛ
Ами заповядай Party Ама португалката се връща след два дена 4470  и ще трябва да се  newsm43 някъде ако разбере какво съм писал за Освалдо, опа Роналдо Heart Eyes

# 200
  • Мнения: 746
Ми няма как португалец да не подкрепя Реал - Мауриньо, Роналдо, Карвальо  Crossing Arms Не знам какви пари се влагат за футбол в Португалия ама .. евала на хората. За представянето им в УЕФА няма да коментирам
А за теб к'вото и да ти направи жената, все ще ти е малко  Crossing Arms
а к'во стана с Меси в тоя мач??? нещо не можах да го видя за 120 минути, аа не извинявам се видях го като скочи да се бие в началото на първото полувреме  Crazy

# 201
  • Valencia-estadio de Mestalla, Barcelona-estadio de Camp Nou
  • Мнения: 905
Тя си е от Барселона, но си хасева Кристи като жена още като беше в Ман. Юнайтед, Сега не може да реши кой е по-по-най, дали Митака или Кристи?

# 202
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
 ПолудЕла съм ви казвам! 

# 203
  • Valencia-estadio de Mestalla, Barcelona-estadio de Camp Nou
  • Мнения: 905
ПолудЕла съм ви казвам! 
Не си само ти. Заради сватбата ли?

# 204
  • España
  • Мнения: 1 760



No coment.....
 И баш  Серхио Рамос ....
 
Гаспод си знае работата!!!

Не ми се коментира,нищо не съм гледала,днес също....,но това беше ОЧЕВАДНО...просто в новините....

# 205
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
ПолудЕла съм ви казвам! 
Не си само ти. Заради сватбата ли?

Заради мача!

# 206
  • Варна
  • Мнения: 294
 Mr. Green
пууу изтървах пак еуфорията тук пък начииии  Crossing Arms

Честито на привърженичките на Реал  Crazy
Привърженичките на Барса, имате още два мача нищо се не знае  Hug

Аз доволна от мача на СеСеКато, поздравявам всички фенки  Mr. Green  Hug
Дю -  Stuck Out Tongue Winking Eye  Crazy Crazy

Относно клипчето по-горе -  Joy, ма тия са големи сакатлъци  Mr. Green Mr. Green (шегувкам се  Mr. Green)

# 207
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Е, к'во не се знае - те вече взеха Copa del Rey...  Crossing Arms

# 208
  • Valencia-estadio de Mestalla, Barcelona-estadio de Camp Nou
  • Мнения: 905
Е, к'во не се знае - те вече взеха Copa del Rey...  Crossing Arms
Не се притеснявай, Валенсия ще ги отнесе тази събота.

# 209
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Да, бе, ама защо, защо трябваше да става така?!  Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт