ФУТБОЛНИ фенове (тема 10)

  • 24 138
  • 750
  •   1
Отговори
# 360
  • София
  • Мнения: 6 225
Блу, грам ли не гледаш Ф1?

# 361
  • Мнения: 4
аааааааааааааааааа...ОК:)))
..щото качих един филм за Сена

# 362
  • Мнения: 2 506
Преди години гледах, но не съм била запалена никога. Като малка се приспивах следобед с тях  Grinning

п.п. Ееееееее, гоооол , пфу Simple Smile

п.п.п. Качете и предишния сезон на Американ айдъл Simple Smile

# 363
  • Мнения: 11 606
1:0 за Барсааа и Месииииииииииии...........

# 364
  • Мнения: 4
Гоооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооолллллллллллл

# 365
  • Valencia-estadio de Mestalla, Barcelona-estadio de Camp Nou
  • Мнения: 905
GGGGGGGGGGGGGGGgoooooooooooooooooooooooololllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll

# 366
  • Мнения: 107
ГООООООЛ!!!
ОБИЧАМ МЕСИ!!! Много го обичам...

# 367
  • София
  • Мнения: 6 225
Като малка се приспивах следобед с тях  Grinning
Пък аз, кат малка ги гледах, ама сега почнах да се приспивам с тях  Laughing.

Айде, отчетоха бройка наш`те.

# 368
  • Мнения: 4
Преди години гледах, но не съм била запалена никога. Като малка се приспивах следобед с тях  Grinning

п.п. Ееееееее, гоооол , пфу Simple Smile

п.п.п. Качете и предишния сезон на Американ айдъл Simple Smile
..тва е продукция на БТВ..малко е опасно:)))..авторски права:)

# 369
  • Мнения: 107
абе челси..ти ли гледаше формула:)

И Герца, и Герца!!!
Сарки напоследък не ще. Тя е бивша фенка. Нещо е разочарована...
Виж с Анелка действаме на два фронта - футбол и формула  Laughing Laughing

# 370
  • Мнения: 2 506
Меси как си бутна топката под тялото с ръката  Joy Joy

Дааа , и Гери Simple Smile вярно ,че постоянно си разменяхте някакви снимки по стените във ФБ Simple Smile

Нееее, Америкън айдъл.

# 371
  • Мнения: 11 606
..щото качих един филм за Сена

За мен, за мен......Откакто него го няма, не ми е интересна Формулата - всеки с пристрастията си.......


А Сарк дека е? Искам да ги набия всичките 11 фена поименно.......Че ми биха милите Орлета.....И още ми е мъка......

# 372
  • Mars Hotel
  • Мнения: 5 398
Давай, тъкмо и Вени е тук.  Laughing

Не, не, не съм подстрекател.

Ииии... 2:0.

# 373
  • Valencia-estadio de Mestalla, Barcelona-estadio de Camp Nou
  • Мнения: 905
GGGGGGGGGGGGGGGGGGGGoooooooooooooooooollllllllllllllllllllllllllllllll
Неповторим ММММММеееееееессссссссссссссссИИИИИИИИИИ

# 374
  • София
  • Мнения: 6 225
Баси гола! Супер!

Маме, не ме трепай много! 52 кила съм и не мога да нося на бой за още десетима  hahaha!

Общи условия

Активация на акаунт