Кюретаж и забременяване след това - 17

  • 28 813
  • 721
  •   1
Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 13 206

А какви са тези "стандартни" изследвания... и от кой се назначават?

Аз да кажа, не че се натискам да ме изследват за нещо към момента, особено пък, ако трябва да го плащам - питам, понеже изобщо не съм наясно с нещата...


Кати, това са прегледите след самата интервенция. Ще ти кажа аз на какво отидох...

1. щитовидни хормони, независимо, че нямам проблеми и никога не съм имала. Това не го прави! Аз се чудех вече за какво да се хвана в понеделника след кюртажа.  Rolling Eyes

2. Около седмица след аборта АГ да се види на УЗ дали няма части останали в матката, обикновено няма.

3. На 1 спонтанен цикъл пих отново АБ - профилактично.

4. След 2 спонтанен цикъл дадох секрет за МБ да се види дали всичко е чисто. Тогава ме гледа на УЗ и видя, че имам доминантен фоликул и матката е с нормална лигавица. Може тов апоследното да е били о след 1 спонтанен, ама всъщност няма значение. И след 2-ри става.

5. Това е!!! След като всикчо това ми беше наред и ми казаха по-добре 6 месеца, аз започнах опити на 3 цикъл.. малко плахо. Не се получи до 7-ми някъде. Правех тестове ОВЮ.


Тони! Кураж, мила!!! Ако окуражаващо може да звучи статистиката, ама нали знаеш, че всъщност реално само около 25% от бременностите се осъществяват. Така че няма нищо ненормално в ставащото. Следващия месец ще е вашият!  Hug Hug Hug

# 706
  • Мнения: 7 118
Хей, момичета, това, което се случва на всички нас не е никак малко и никак приятно. Не е лесно за преглъщане, но не е и края на света. Всички тук сме с еднакви страхове и ужасии в главите си. Знам, че е тежко, но нека да направим следното: В ДНЕШНИЯ ТОПЪЛ И СЛЪНЧЕВ ДЕН ДА ОБЛЕЧЕМ НЕЩО ЦВЕТНО И ВЕСЕЛО, ДА ИЗЛЕЗЕМ НАВЪН С ПОЛОВИНКАТА ИЛИ С ПРИЯТЕЛИ И ДА СИ ПРИПОМНИМ КОЛКО ПРЕКРАСНО МОЖЕ ДА БЪДЕ ВСИЧКО...И ТО ЩЕ БЪДЕ!!! Просто още малко ще стискаме зъби и всичко ще се нареди. После само ще си спомняме за тъжните дни и за безнадеждните състояния, в които сме изпадали, но щом погледнем бебчетата, които сме родили, всичко ще бъде просто моментално забравено. Хайде сега навън!!! Прегръщам ви силно коооооолкото мога! Hug

# 707
  • Варна
  • Мнения: 2 455
Момичета, прекрасни сте и точно заради вашата подкрепа и тази на половинката ми никога няма да се откажа от мечтата за второ детенце. Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

От няколко дни все пропускам да пожелая на Магнитчето, Динора и Ваче леко раждане и най-вълнуващата първа среща с вашите слънчица. Hug Hug Hug

# 708
  • Мнения: 1 329
Зузи, напълно подкрепям мнението ти! Нека бъдем малко по-позитивни и положтелни и всичко ще се нареди!

# 709
  • Мнения: 7 118
Зузи, напълно подкрепям мнението ти! Нека бъдем малко по-позитивни и положтелни и всичко ще се нареди!

 newsm10 Да убием гадните мисли, чувства и случки с по една широооооока усмивка  Mr. Green

# 710
  • София
  • Мнения: 10 698
1. щитовидни хормони, независимо, че нямам проблеми и никога не съм имала. Това не го прави!

Ваче, за тези на щитовидната искам да кажа- то и аз нямах проблеми с нея,не бях и подозирала че мога да имам,нито някой от семейството ми има проблеми с щитовидната,но ето че се оказа,че имааам.... Rolling Eyes Разбира се разбрах това след третия ми пореден аборт...не по-рано.

Тони..

# 711
  • София
  • Мнения: 13 206
Магнетче, така е... ама пак случаите са редки. И такива проблеми могат да възникнат във всеки един момент. Абе като цяло си беше щуране насам натам абсолютно хаотично  Wink

# 712
  • Пловдив
  • Мнения: 2 171
tedd, благодаря мила. Обасни ми го повече от ясно   bouquet

toni_St, жалко за разочарованието  Sad Но се стягай! мечтание ти също си избивай тея мисли за отказването. Тук никой няма право да се предава  Naughty

me4koni, и тук да ти благодаря за инфото   bouquet

zuzi_79, браво за окуражителните думи. Аз след малко излизам да се порадвам на времето Heart Eyes

# 713
  • Мнения: leet
toni_St, Мечтание прегръщам ви момичета, никакво предаване и отрицателни мисли Hug Hug Hug
Ох, какво ли щях да правя без вас Peace
Усмихнат и слънчев ден на всички Hug

# 714
  • в сърцето на моето Слънце
  • Мнения: 708
Зузи, напълно подкрепям мнението ти! Нека бъдем малко по-позитивни и положтелни и всичко ще се нареди!

 newsm10 Да убием гадните мисли, чувства и случки с по една широооооока усмивка  Mr. Green

Мъча се от много време да ги убия аз, но ми се струва, че те започват да убиват мен вече!
Снощи бяхме на банкет. Разревах се както си стоях на масата... Не знам какво ми става, много ми е трудно вече.
Слънчев ден на тези които могат да му се радват!

# 715
  • Мнения: 802
Дъгичка, много ти благодаря! Аз те дебнех в скайп и фейс за да те помоля, ма все те нямаше. Hug


Тони, миличка това е "химическа" бременност. И на мен се е случвало. Точно за това тестове се правят след закъснение, за да не се стига до там. Така, всичко минава без жената дори да знае, че е имало нещо. Знам, че нямате търпение и всеки месец чакате, но повярвайте ми, по-добре няколко дена след закъснението. Иначе се почват пак мислите и въпросите, защо, какво стана сега....
В случая няма нищо тревожно, не е нужно опитите да се спират. Hug

# 716
  • Мнения: 452
Милички, ако знаете и на мен колко пъти са ми казвали,спокойно, всичко ще е наред. Е, да ама то те човърка и мислиш ли,мислиш и си под напрежение и защо не става, или пък защо така стана...
Най-много съм се дразнела като ми кажат, че имам друго дете и сега защо ми е това. Трябва ли на всички да обяснявам, че биологичния баща на детето ми не е съпруга ми. Защо ли пък изобщо ги интересува хората....
От всичко написано исках само да кажа, че наистина е трудно, но пък помислете и за тези двойки които години наред /5-10години/ се мъчат и лутат и нямат отговор на въпросът си"защо не става?"
Аз имам 4 години стерилитет, обяснявам си го че е на психична основа, в момента в който съпруга ми реши да се изследва и душичката ми се успокои,видях че нямаме проблеми /при него имаше, но с лечение всичко се оправи/ и сега живот и здраве ще станем родители през януари.
Искрено се надявам и ви пожелавам да не вървите по трудния път, а скоро всички да имате детенце/деца.
 newsm17 smile3525 newsm51  love001  love001  love001

# 717
  • Мнения: 1 262
Силни  Hug и от мен мили борбени момичета!Наистина причината може да бъде и на психическа основа, когато са правени изследвания и нищо не излиза.Ето пак пресен случай на моя позната , която подават документи за осиновяване и след няколко месеца бременността е факт, вече се радва и на две бебета Simple Smile
Отстрани със сигурност не е така , както вие го чувствате, лесно е да се дават съвети, разбирам го!Прегръщам всяка една по отделно , но съм убедена ,  че на всяка от вас мили момичета мечтата ще се сбъдне!

# 718
  • Мнения: 1 167
Няма да се отказвате момичета от мечтата си,каквото и да ви коства.Заслужава си борбата,повярвайте ми.Рано или късно,чудото ще стане.Както при Шуши Heart Eyes
Бейби,големи приготовления Hug и аз вече нямам търпение да дойде първия ден-ден на Ники,живот и здраве тогава ще правим и Кръщенка.
Леко раждане на Ваче Hug,Магнетче,Динора Hug Hug Hug

# 719
  • Мнения: 9 095
Стели, ще ни разплачеш и нас Cry няма какво да ти каже човек за да те успокои...няма ли как все пак докторите да обърнат внимание, въобще ли спират работа по време на тази конференция Thinking

Тони, Магнитче Hug все по- близо до целта Hug

Зузи, благодаря за желанието да оправиш настроението, на мен обаче хич не ми влияят такива...един дървен философ съм...аз съм на принципа че всяко нещо си има място във вселената и рано или късно нещата се подреждат, както сте срещнали половинките си, така ще дойде и продължението..звучи малко изумено, но живота е много по- лесен погледнат през тази призма Laughing

Общи условия

Активация на акаунт