Ще се облека във рокля черна, за темата Дюканска юбилейна - 250

  • 36 643
  • 766
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 195
Крадена е от тук - от форума  Laughing ама не се сащм точно на кого е  newsm78
телешка кайма - най-добре става с кайма собствено производство, но става и със смляна пред вас в магазина.
сол
черен пипер
кимьон

Омесва се с много вода защото, каймата е много жадна.След което трябва да се остави да отлежи една нощ.На другия ден отново се премесва и отново и се добавя вода. След което си оформят кебапчетата и се мятат на силно нагорещената скара. Стават невероятно сочни и вкусни. Определено се гълта около 1/2 до 3/4 литър вода /за двете омесвания/ на килограм кайма.

Аз ги омесвам в петък - за съботно-неделното барбекю  Laughing

Едит: и аз съм в отбора Сисскооо...и аз, и аз Cry Cry ама другия път няма да им простя Twisted Evil

# 736
  • Мнения: 258
Сисс- какви са тези ,сочни "Дивашки" кебапчета , да ги пробвам през кратката си ваканция август?

# 737
  • Мнения: 972
Сисс- какви са тези ,сочни "Дивашки" кебапчета , да ги пробвам през кратката си ваканция август?

Ами просто иди на някоя от срещите в "Дивака" и ще ги опиташ... Peace
Една приятелка на моя приятелка е гледала как една нейна приятелка яде от тези кебапчета и били много вкусни! Mr. Green Crazy Joy Joy

# 738
  • Мнения: 258
Сиссс- благодаря, но нищо не ми говори Дивака. Прибираме се за сватбата на дъщеря ни, само за 7 дни, на срещи няма да мога да присъствам. Ще се задоволим с приготвени домашно.

# 739
  • Бургас
  • Мнения: 1 472
Сисс- какви са тези ,сочни "Дивашки" кебапчета , да ги пробвам през кратката си ваканция август?

Ами просто иди на някоя от срещите в "Дивака" и ще ги опиташ... Peace
Една приятелка на моя приятелка е гледала как една нейна приятелка яде от тези кебапчета и били много вкусни! Mr. Green Crazy Joy Joy
Абе като знам кои ходиха на ''Дивака",без да са подложили готвача на кръстосан разпит,надали са ги яли Grinning
ANNAFACE,Благодаря! bowuu

# 740
  • Мнения: 868
 С тез кИбапчета проточих лиги, като песовете дет висят пред месарските
магазини.
  Очет за 4 дни в първа се сбогувах с 3.5 кила.Чакам да мине денят и утре скачам
във втора фаза.

# 741
  • Мнения: 459
С тез кИбапчета проточих лиги, като песовете дет висят пред месарските
магазини.
  Очет за 4 дни в първа се сбогувах с 3.5 кила.Чакам да мине денят и утре скачам
във втора фаза.
Не точи лиги, а ела на следващата среща да ги пробваш Peace

Тормозераторке, липсваш  Heart Eyes

# 742
  • Мнения: 972
Тормозераторке, липсваш  Heart Eyes

Ей мЪ на-в цялата ми прелест... bowuu Нещо мъй налегнала /не може да е пролетна ! Mr. Green/ умора ! Ама то какво да се очаква от тези неспирни купони дет сА вихреха последната седмица... ooooh! Снощи до 2 часа съм била по кръчмите,а днеска съм на работа... Tired РИве ми сЪ за сън... smile3507
По-важното обаче е ,че съм режимнЪ...Таковата...Нали мА разбирЪш... Blush

# 743
# 744
  • Мнения: 972

Ето на,сестра ми ме разбра веднага... Joy Joy Joy
Зорич,  love001

# 745
  • Лутаща се
  • Мнения: 788
Благодаря на всички!
Ето ни и нас:

# 746
  • Пловдив
  • Мнения: 333
Скарлет-прекрасни сте Hug Heart Eyes Hug

# 747
  • София
  • Мнения: 721
Може, знам, че и в Испания няма  Shocked и за бабиния лек за гърло си правят домашна извара  Blush
joana_an недей така плаши хората бе  Joy аз що извара изядох тука не е истина,м/у другото requeson му казват тука ако на някой ще да е от полза Hug
Е чак да плаша, когато бях в Испания не видях, и после четох една мацка , че си приготвела...това е просто, нямам намерение да ''плаша хората'' Simple Smile

# 748
  • Мнения: 0
имаме ли нова темичка ,че да не ви изпусна Hug

# 749
  • Варна
  • Мнения: 7 147
Леле,skarlet71,това дъщеря ти ли е?В никакъв случай не може да каже човек,че си и майка!Браво,Дюкан ти се отразява страхотно явно! #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт