Нарекох те Фериха (Adını Feriha Koydum)~ 22"Искам винаги да ми казваш любов моя"

  • 20 466
  • 728
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 56
Добро утро  Party Party
Дано не се скапе форума ако искате да пуснем профилактично линка за форума на Мимето и всички да си го запишат че ако стане нещо да ходим там  Peace
Абе едно кафе не сте почерпили  Crossing Arms аз ще го направя тогава от любимото ми  Laughing

# 616
  • Мнения: 54
Ще се постарая, че и сестрата се е наточила да ме бие, ако закъснея.  Stop А и ще взема наградата и ще ми завидите. hahaha

Систър, аз на теб няма да ти завидя дори. Stop hahaha Ти толкоз пъти ми го предоставяше на тепсия Чагито  Mr. Green как да ти се сърдя. hahaha

Онзи ден извадих пак да се фукам със спалничката. Laughing

Иначееее за идването си права, внимавай мнооогоооо.  Mr. Green

# 617
  • Мнения: 8 473
Вили, привет. Идеята ти е чудесна. Wink

# 618
  • Мнения: 54
Вили, здравей Hug Благодаря за кафенцето. И аз съм за идеята. Wink За всеки случай да го имаме.

# 619
  • Мнения: 1 298
От мен пък обяда:

 hahaha

Розовко като за момиченца. bowuu

# 620
  • Мнения: 8 473
Ето го линкът към форума. Ако не можем да влезем тук, сбирката е там.

http://feriha.bulgarianforum.net/

# 621
  • Мнения: 54

Систър, нищо не казваш,одобряваш ли фитнес манията ми  Thinking
Беше на братчедката, но малко решихме да ги менкаме Mr. Green, че трудно се удържа дълго време. Rolling Eyes Тя взе плувеца.  Whistling

Последна редакция: пт, 22 апр 2011, 12:00 от ·٠•Sisito•٠·

# 622
  • Мнения: 1 298
Само внимавайте, че обяда ми е доста калоричен. Mr. Green

# 623
  • Мнения: 54
Направих гафче  Shocked отивам да си оправя горния пост. hahahaНе ми е за първи път.Всъщност на кого му е притрябвало, да са гледали навреме. Laughing

# 624
  • Мнения: 1 298
Пак се опитвате нещо да ме объркате, ама този път ще си отварям очите на 4-ри. Shocked

Одобрявам фитнес манията ти и още как, ама не разбрах коя е тази блонди? Thinking В първия момент ми заприлича на Брук от "Дързост и красота". Whistling

# 625
  • Мнения: 8 473

Систър, нищо не казваш,одобряваш ли фитнес манията ми  Thinking
Беше на братчедката, но малко решихме да ги менкаме Mr. Green, че трудно се удържа дълго време. Rolling Eyes Тя взе плувеца.  Whistling

Мен ли питаш? Ако да - супер си.
И на мен ми е интересно - коя е блондинката на аватара ти? Прилича ми на една тенисистка, но в момента не мога да се сетя за името.
newsm78

П.П.: Систъъър, сетих се, това не е ли Шарапова?

# 626
  • Мнения: 56
Пак се опитвате нещо да ме объркате, ама този път ще си отварям очите на 4-ри. Shocked

Одобрявам фитнес манията ти и още как, ама не разбрах коя е тази блонди? Thinking В първия момент ми заприлича на Брук от "Дързост и красота". Whistling
hahaha hahahaИ на мене на нея ми заприлича ,ама си замълчах  Blush,после реших че е някоя от тениса  Peace

# 627
  • Мнения: 54
Пак се опитвате нещо да ме объркате, ама този път ще си отварям очите на 4-ри. Shocked

Одобрявам фитнес манията ти и още как, ама не разбрах коя е тази блонди? Thinking В първия момент ми заприлича на Брук от "Дързост и красота". Whistling
Няма общо с "Дързост и красота". hahaha

Сега ще ти обясня. Stop Това е Мария Шарапова, тенисистка. Тайничко се надявам да ни донесе късмет да прихванем мъничко от милиончетата й. Mr. Green Според доста класации е най-богатата жена спортистка в света. Естествено непотвърдена информация, че толкоз нещо трудно му се хваща началото и края. Crazy

# 628
  • Мнения: 54
Много ви омотах, съжалявам. hahaha Вече ще слагам цитати Stop, че сестрите ми се объркаха на кого говоря.

Добре, че пристигна другата сестра,  hahahaче всички се чудили, а никой не смее да пита коя е блондинката. Тя си беше и вчера същата, но в по-друга светлина, на корта в действие. Mr. Green

# 629
  • Мнения: 1 298
Сега разбрах. Laughing Като спомена милиончета  coolcool и нещо просветна в мен.

Хайде аз ще ви оставям, довечера дано нямаме сривове в системата. Дано и епизода си заслужава и да има повечко пикантни кадри, че после да си изнамеря и главозамайващ подпис ( ама едва ли Tired).

ПП: Сестро, ако кака и аз не ти дадем одобрението за новите визии, няма как да стане просто. Минаваш на проверка през 2 истанции. Stop

Общи условия

Активация на акаунт