Забраненият плод (Aşk-ı Memnu) ~ 43

  • 33 550
  • 722
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 28
Едно не мога да разбера. Защо на тези, които не харесват Бихтер, постоянно им се правят забележки, че пишат едно и също?!? Ами те тези, които казват, че между Бехлюл и Бихтер има "любов", не правят ли абсолютно същото...  #Crazy
В тази серия, мама Бихтер продължава да пада по-ниско. Изключително грозно от нейна страна беше да нагрубява Нихал, да се присмива, да вади престорени усмивчици на сестра си. Хайде сега, тези, които казваха, че тя не предизвиквала Бехлюл... какво беше това в днешната серия? Стана от леглото и сама отиде да търси Бехлюл. Но във фитнеса... като някакво кученце ходи след Нихал и Бехлюл, смешна работа.  Joy

# 46
  • Мнения: 0
 А какво той ли да отиде в спалнята й?  Laughing Тя като досажда защо не й дадоха пътя ? Хайде стига сте изкаравали,че тя едва ли не го изнасилва,което е направо ужасно смехотворно.Ще го търси като ревността я изгаря и не й дава мира,между тях далеч нищо не е приключило,за нея си имат връзка и съвсем естествено търси обяснение,а той съвсем естествено бяга от даване на каквито и да било отговори.

# 47
  • somewhere near the sea
  • Мнения: 3 086
..................Но във фитнеса... като някакво кученце ходи след Нихал и Бехлюл, смешна работа.  Joy
е, защото се бори, бе.... Party

# 48
  • Мнения: 28
А какво той ли да отиде в спалнята й?  Laughing Тя като досажда защо не й дадоха пътя ? Хайде стига сте изкаравали,че тя едва ли не го изнасилва,което е направо ужасно смехотворно ,


Малко ще й е трудничко...  Laughing

# 49
  • Мнения: 38
Едно не мога да разбера. Защо на тези, които не харесват Бихтер, постоянно им се правят забележки, че пишат едно и също?!? Ами те тези, които казват, че между Бехлюл и Бихтер има "любов", не правят ли абсолютно същото...  #Crazy
В тази серия, мама Бихтер продължава да пада по-ниско. Изключително грозно от нейна страна беше да нагрубява Нихал, да се присмива, да вади престорени усмивчици на сестра си. Хайде сега, тези, които казваха, че тя не предизвиквала Бехлюл... какво беше това в днешната серия? Стана от леглото и сама отиде да търси Бехлюл. Но във фитнеса... като някакво кученце ходи след Нихал и Бехлюл, смешна работа.  Joy

Нали за тези лицемерни усмивчици пиша и аз,но кой да чете   ooooh!    Бих с една дума в очите МИ- евтина.Като държание,като жена....Пада ли пада....Е сега е момента да си каже-стоп,край! Преследва го,не се отказва.Нагло поведение,което никой мъж не обича.Един мъж обича загадъчното,тайното,а не и такова агресивно поведение.Извинете,ама като ходи без гащи,той ли е виновен,че се стига до секс? Тя го търси,мислех,че по-развратна и неблагодарна няма как да е след снощи,но не-този път беше в неговата стая  Shocked   Утре чакам да я видя пльосната на семейното ложе,гола,звънейки на Бех да дойде-после си лягат,разбира се  Sick   безсрамна е и много,много жалка......

# 50
  • Бургас
  • Мнения: 5 644
 Добър вечер.Това,че Бюлент  е чул пианото какъв знак е,освен че не е дълбоко заспал?
  Честно да си кажа от на всички най-трудно му е на Бехлюл.Двечките направо му спират тока отвсякъде  #Crazy Бихтер трудно контролира ревността си,ако няма ежеминутно доказателство за любовта,Нихал напира ли напира,при все че вижда,че нищо не става.
  Хилядите рози са прах в очите на Нихал,завел я е на същото място-дори не си е направил труда да има малко фантазия и да се напъне да бъдат на друго място-кара по инерция,планове за сватба-как да откаже,нали знае какво следва.
  Той  етози,който иска всичко -и Бихтер,и мястото си в семейството и да не нарани Нихал или Аднан.Мисия невъзможна на практика  ooooh!  Акогато с екачаваше в колата с Нихал как потърси погледа на Бихтер,сякаш й казваше-не зависи от мен,нали виждаш.
За Нихал не си права. Ако розите са прах в очите и, тя не знае това. За нея значат друго. Идея си няма. Напира естествено. Нали той и предложи годеж. Рози, камиони с рози, пръстен...Нищо ненормално няма да напира.
За мястото където са били. То не е специално. Просто място. Няма нужда да водиш всяка жена на различно място.
Точно за това излизане. Не биваше да ни го спестяват. Така го оставят на фантазията ни. И всеки го вижда различно.

# 51
  • Мнения: 14 830
Ха ама Бехлюл как изатваряше устата на Бихтер- Тя го разпитва за Нихал ,а той -Целувка без отговор . И аз не одобрявам това преследване на Нихал и Бехлюл но ревноста емного силно чувство понякага по силно от любовта

# 52
  • Мнения: 0
  Върви след тях,за да ги наблюдава и да ги държи изкъсо-с двете на едно място,не знам как не се побърква на коя да угоди по-напред-на Нихал дето иска елементарна близост или на Бихтер дето го пронизва с поглед,ако го доближи.Аз не мсиля,че бих издържала нещо такова,той как намира сили да я играе тая игра,не знам.

# 53
  • Мнения: 0
Marsia   bouquet тя хубаво се бори, ама май не с когото и с каквото трябва! Peace

Много ми харесва подписа ти! Актуален и те кара да се замислиш! Peace

# 54
  • Мнения: 14 830
Бихтер  трябва да се научи от майка си ако не на друго то поне как да задържи вниманието и интереса на един мъж

# 55
  • Мнения: 1
real inima  Hug
Ттистан ,ти сериозно лиго мислиш това
Бихтер, не само че е нагла, ами започна трудно да контролира жестокостта и злобата си към Нихал. Вече е съвсем точно копие на майка си. И все пак толкова тъжно докосваше клавишите на пианото, никой не заслужава такова страдание, никой...

A страданието , което изпитват Аднан и Нихал заслужават ли го?

Разбира се. Да не са спали. Те всъщност още не страдат.
newsm78

# 56
  • Мнения: 0
  Сесана- прави се ,че не вижда очеизвадни неща,защото така й харесва,а мисля,че всичко усеща,но не иска да си го признае.Тя не е глупава и заблудена,просто твърде много се е вкопчила в това,което желае,кактои Бихтер.Нихал си има своята вина за всичко и никой не може да ме убеди в противното. Нямаше вина до годежа и забъркването на интригата,сега вече действа сама и си носи последствията от всички грешки.

# 57
  • Мнения: 0
Бихтер  трябва да се научи от майка си ако не на друго то поне как да задържи вниманието и интереса на един мъж

  bouquet така е, но тя няма този опит и като че ли не е толкова комерсиална  newsm78

# 58
  • Мнения: 0
  Бих действа емоционално,а Фирдевс с разума-нерде Ямбол,нерде Стамбул

# 59
  • Мнения: 11 984


И все пак Бехлюл дали би казал това на Бихтер или Нихал

Обичам те!
Не заради милите ти очи
или прекрасната ти усмивка,
а заради самата теб.
Обичам те!
Не защото така пожелах
или защото ти го поиска.
Обичам те, защото така нареди сърцето ми.
Обичам те!
Не, защото всички го казват
или защото не искам да бъда сам,
а защото такава беше съдбата ми.
И дори да ме оставиш
и да забравиш моето лице,
дори и да отидеш ти при друг,
любовта ми няма да умре.
Върви си, ако искаш.
Но вземи и моето сърце,
защото то отдавна ти …

Последна редакция: ср, 20 апр 2011, 21:40 от Slawena

Общи условия

Активация на акаунт