Отговори
# 60
  • Варна
  • Мнения: 741
Привет мамчета!
Браво на софийските мамчета + Ренка за срещата!  Жалко, че няма снимки Simple Smile

Кокетка, и моите разходки са до банята и хладилника и полсе лява кълка, дясна кълка. hahaha В момента си търся хоби, което да може да се върши в полулегнало положение. Crazy Че то интернет, книги, филми, ама и нещо друго трябва.
Както каза Диди, ние лежащите мами, като не можем да се включим в срещите, да вземем да си направим конферентна среща в скайп на кафе. Simple Smile Уговаряме час, всяка си прави чай/кафе или каквото там пие и сядаме на раздумка. Simple Smile  food010  typeuu 

Галче, много са ви хубави яйчицата!   bouquet Ама то няма как с такава помощничка! Grinning


# 61
  • Мнения: 0
Здравейте,

Днешната срещичка беше много приятна,всички са много готини  Hug Hug Hug
След нея със Сънчо ходихме на църкава,минахме под масата и после се разходихме малко  Grinning Grinning Grinning
Ще се радвам да се виждаме по-честичко  Simple Smile Simple Smile Simple Smile
Честито на Герито и kat_kat розови панделки да са ви живи и здрави и само щастливи моменти   bouquet Hug Hug Hug

Тара,благодаря за ценното инфо  Hug Hug Hug
Галче,имаш най-добрата помощничка,да ти е жива и здрава  Hug Hug HugМного ми харесаха яйчицата   bouquet  bouquet  bouquet

Спретнах набързо една шопска саладка,отивам да и се насладя  Grinning Grinning Grinning
Хубава вечр и позитивни мисли  Hug Hug Hug



# 62
  • В Рая - срещу облаците, вдясно на слънцето
  • Мнения: 25
Да, срещата беше хубава и полезна. Другия път всички лежащи мами да са на линия   bouquet

# 63
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 804
РЕНКА браво не си ни посрамила,първа докладваш.  love001Аз пък не съм се запритеснила особенно,че все още не съм глътнала топката на ЦСКА.Има време ще я глътна.Все още от махалата никой не е разбрал,а пък и то със тези дебели якенца как да стане номера.Не е ли то да си облече едно потниче и всички сланинки ще лъснат на показ.

# 64
  • Мнения: 7
РЕНКА браво не си ни посрамила,първа докладваш.  love001Аз пък не съм се запритеснила особенно,че все още не съм глътнала топката на ЦСКА.Има време ще я глътна.Все още от махалата никой не е разбрал,а пък и то със тези дебели якенца как да стане номера.Не е ли то да си облече едно потниче и всички сланинки ще лъснат на показ.

Хаха, с потниче всичко ще лъсне, най- вече паласките- хихихи

# 65
  • Мнения: 1 056
Стига дееее Ив hahaha паласки  Mr. GreenТака ще ти се опне корема,че ще стане като каба гайда от Родопите hahaha

# 66
  • Мнения: 7
Аз между другото вече си имам хоби(нали от 20 дни пазя леглото) гоблени Simple Smile Бях шокорана в началото и си мислех, че ще се побъркам в нас, но да ви кажа, свиква се, та даже взе да ми харесва. Намерете подходящото хоби и всичко ще е 6 Simple Smile

# 67
  • София
  • Мнения: 71
ЗДравейте милички,


така ми е мъчно, че днес не можах да ви видя, но имах изненадващи гости:-))))
Радвам се, че сте си изкарали добре...
Tara миличка, много ти благодаря, аз съм тази с изтръпванията, но и аз като теб чета само и единствено медицинска литература и когато там не намеря нещо се обръшам към АГ-то, и то ме увери цитирам:Свиквай, така ще е и ще става и по-зле, очаквам и да имаш и отоци......ох кавото това е,
Утре пожелавам на всички, които още не са си боядисали яйцата, да им станат с прекрасни цветове и по-малко счупени да има. Аз съм се подготвила с няколко вида бои, пък да видим какво ще стане, ако са хубави и стават ще ви ги снимам.
Целувки и прегръдки от мен......

# 68
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 804
ДИДЕ и СЪНШАЙН важното е а е весело. JoyПри мен нещо ръцете почват да ми се наливат,че започвам да се притеснявам.Днес си купих сутиен чашка Е.Дано да се спра щото вече никой няма да може да ми помогне.Иначе кг. не са ми много 3,5.Мисля си да започна нещо да правя с две 0,5л. бутилки вода или гирички.Ама още мисля newsm78Аз утре ще боядисвам яйца.

# 69
  • Мнения: 1 056
Sunshine_g и аз обичам да се занимавам с гоблени и плетиво ,но в легнало положение ми е много трудно.  ooooh!
Най добрия спорт Ив е голяма салата микс без голяма ракия  Mr. GreenОт загребването ще усъвършенстваш бицепса Laughing

# 70
  • Мнения: 79
Хайде и аз а си кажа за днес, много ми беше приятно да се запозная с всички  Heart Eyes, аз обаче се оказах голямо плямпало и момичетата не можаха да вземат думата от мен  blahblah
Фото и аз бях взела, ама нямаше кой да се сети да снима  Crazy, нищо, другия път, обещавам да е скоро  Naughty
Хайде хубава вечер  Hug

# 71
  • Мнения: 21
Здравейте и от мен... Ние днес цял ден голямо тичане му ударихме и на сто места бяхме. Сега съм се разлегнала да почивам, че в последния час малката вече много яростно започна да ме бута, явно й се искаше вече да се спирам и да се хоризонтирам Simple Smile
Да ви се оплача за днес... Нали знаете какви сме чувствителни всички, днес ме разплака една продавачка в Хиполенд. Отивам там на сектора с дрехи за бременни, защото исках да видя за едни рокли колко струват. И като ме нападна една харпия можела ли да ми помогне с нещо. Викам й - просто искам да разгледам. Отговорът беше "Да, разбира се. Вие в кой месец сте?" и аз й казвам "В 5-ти." И отговорът беше "Ауууу, вие колан за бременни ползвате ли? Защото коремът ви е много голям за 5 месец. И ако не почнете да ползвате ще стане много лошо за кръста, а и после знаете ли как ще го прибирате." и т.н., като междувременно докато се опитвах възпитано да й кажа, че не желая нищо от нея, ме омота с един колан за 80 лева и продължи да ми обяснява едва ли не аз какъв слон съм за моя пети месец и как ако не взема мерки ще стана на муфлон. Направо ме изкара от равновесие и ми идеше да я набия, изключително троснато й казах, че искам само да разгледам и не искам колан, ама като ми стана едно гадно... И като тръгнахме да излизаме и се разплаках, пък мъж ми милият се чуди какво става, защото не беше свидетел на цялата тази ужасна сцена... Ама аз разбирам, че си гледа продажбите, ама чак такова нахалство не бях очаквала... И от този момент седя и само си гледам корема - голям ли е, малък ли е? Никога не ми е било от значение, ама някой като те нападне и ти обясни как изглеждаш направо покъртително и ти става супер кофти... Та така - оплаках ви се, за което се извинявам, че ви натоварих с глупости, ама...
Утре голяма веселба на всички, които ще празнуват, ние ще ходим при свекито на гости, да й занеса и на нея от моите потресаващи яйца Simple Smile
Приятна почивка на всички сега Simple Smile

# 72
  • София
  • Мнения: 71
Jaded,  това в Пловдивския Хиполенд ли бе мила??

Аз ти предлагам да отидем заедно и ти обещавам покъртително отмъщение, аз също се занимавам с продажби на далеч по-ралични стоки, но ще я накарам тя да се разплаче........Оф ма и ти пък ще ревеш, корема ти е толкова колкото трябва да бъде, усмихвай се и си гали тумбачето, сигурна съм, че ти е прекрасно!

# 73
  • Мнения: 2 169
jaded, не и се връзвай, казвай си "майната му", и толкова  Hug Някои хора не знаят какво е такт. Между другото, и на мен днес ми е ревливо, не знам хормони ли е, какво е.

# 74
  • Мнения: 18
Така ще ти се опне корема,че ще стане като каба гайда от Родопите hahaha

Свиквай, така ще е и ще става и по-зле, очаквам и да имаш и отоци......

Момичета, с тия две изречения ни предначертахте прекрасни следващи 4-5 месеца Laughing

И за капак jaded ни довърши с това:
.......... и продължи да ми обяснява едва ли не аз какъв слон съм за моя пети месец и как ако не взема мерки ще стана на муфлон.

jaded, много ме разсмя с този муфлон, как ти хрумна  Laughing не се ядосвай заради такива .. хм, как ли да я нарека по-възпитано тази жена.... просто не обръщай внимание и се радвай на корема, защото в него има прекрасно бебче  Hug

Общи условия

Активация на акаунт