СТРАСТИ - градините в София кампания 2011/2012 09.05 - 15.05

  • 60 560
  • 748
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 4 465
Аз пък се чудя това ЧОУ  ЧПГЧО  ПГ Интербизнес http://www.bgmaps.com/map/sofia кога мисли да освободи сградата на детската градина  #Cussing out #Cussing out #Cussing out
В сравнение с другите градини в района, тази е огромно направо (под балкона ми е)  #Cussing out #Cussing out #Cussing out Много деца могат да се съберат  #Cussing out #Cussing out #Cussing out

Линка не отваря май където трябва, но ако имаш предвид Меридиан 22, те са си купили сградата, т.е. някой, някога им я е продал и съответно нищо няма да освобождават. За съжаление.

# 691
  • Мнения: 10 547
А каква е тази запустяла детска градина отново в Младост, между блокове 43, 50 и 52? Сградата е напълно разрушена, а хора от района казват, че преди години била една невероятна детска градина, с басейни и др. подобни екстри?
А социалната служба на района- тя няма ли да се премести?

# 692
  • Мнения: 4 465
А каква е тази запустяла детска градина отново в Младост, между блокове 43, 50 и 52? Сградата е напълно разрушена, а хора от района казват, че преди години била една невероятна детска градина, с басейни и др. подобни екстри?
А социалната служба на района- тя няма ли да се премести?

В Младост има една разрушена детска градина, също отдавна продадена. Предполагам че става въпрос за същата.

# 693
  • Мнения: 10 547
Ясно, Ели, а социалната служба на района- помещава се също в детска градина в близост до тази разрушената. Имаш ли информация за нея?

# 694
  • Мнения: 207
Аз пък се чудя това ЧОУ  ЧПГЧО  ПГ Интербизнес http://www.bgmaps.com/map/sofia кога мисли да освободи сградата на детската градина  #Cussing out #Cussing out #Cussing out
В сравнение с другите градини в района, тази е огромно направо (под балкона ми е)  #Cussing out #Cussing out #Cussing out Много деца могат да се съберат  #Cussing out #Cussing out #Cussing out

Линка не отваря май където трябва, но ако имаш предвид Меридиан 22, те са си купили сградата, т.е. някой, някога им я е продал и съответно нищо няма да освобождават. За съжаление.
Точно същата  ooooh! ooooh! ooooh!

# 695
  • Мнения: 4 465
Поредните обещания:

"Йорданка Фандъкова: Още 1500 места в детски градини ще се разкрият тази година

17 май 2011  Агенция "Фокус"

"Още 1500 места в детски градини ще се разкрият тази година, като се изграждат 11 нови сгради.

Ми те ще си ги изпълнят тези обещания вероятно, но не мога да разбера защо продължават да подвеждат родителите с някакви розови перспективи. Потърпевшите ще си планират, ще раждат, ще излизат в майчинство и след 2-3 години ще се чудят какво да правят. Не е коректно спрямо хората да се крие проблема. Само по себе си това което правят е чудесно, но го поднасят по начин, който навява на мисълта че проблем няма или ако има той е мъничък и скоро ще го преодолеят.

# 696
  • Мнения: 4 465
Ясно, Ели, а социалната служба на района- помещава се също в детска градина в близост до тази разрушената. Имаш ли информация за нея?

Ми там имаше някакви рокади, някакви драми преди две години, но не помня детайлите. Май местиха социалните от една сграда на ДГ в друга, но не съм сигурна.

# 697
  • Мнения: 1 020
Да от сградата на сегашното 98-мо ги преместиха в това, до пазара на младост, където преди това беше НАП, а НАП изместиха в Младост 3  Rolling Eyes
Въпроса е от общината не смятат ли да намерят друго помещение за социалните  Rolling Eyes

# 698
  • София
  • Мнения: 6 011
Да от сградата на сегашното 98-мо ги преместиха в това, до пазара на младост, където преди това беше НАП, а НАП изместиха в Младост 3  Rolling Eyes
Въпроса е от общината не смятат ли да намерят друго помещение за социалните  Rolling Eyes
Социалните ги преместиха от 98-мо в бившето Данъчно и НАП, на пазара в Младост 1. Данъчните ги прехвърлиха в Общината в Мл.3, а НАП го прехвърлиха в сграда на Военните на Цариградско шосе.  Crazy
Да, все пак една цяла градина в Мл.1 е заета от Социалните де.  Peace

# 699
  • Мнения: 170
Да от сградата на сегашното 98-мо ги преместиха в това, до пазара на младост, където преди това беше НАП, а НАП изместиха в Младост 3  Rolling Eyes
Въпроса е от общината не смятат ли да намерят друго помещение за социалните  Rolling Eyes
Социалните ги преместиха от 98-мо в бившето Данъчно и НАП, на пазара в Младост 1. Данъчните ги прехвърлиха в Общината в Мл.3, а НАП го прехвърлиха в сграда на Военните на Цариградско шосе.  Crazy
Да, все пак една цяла градина в Мл.1 е заета от Социалните де.  Peace

при нас в люлин има също такава ДГ, която е окупирана от Социалните

# 700
  • Мнения: 418
Ей това с разрушени детски градини има май във всички райони ... В Дружба знам за 2, а може и да са повече  newsm78, а нищо не се прави за това в района да се построят или преустроят помещения за детски градини. Няма и чисти ясли. Разчита се на ОДЗ -тата в които само за набор 2009 тази година местата бяха 99 а чакащи няма да коментирам това всички го знаят  Naughty

# 701
  • София
  • Мнения: 768
Коя е втората, че не се сещам в момента?  Blush

За така нареченото "Герберче" знам, но колкото и да ровя из паметта си, за втора .. Blush

# 702
  • Мнения: 418
Едната е до Фантастикото, срещу 96 ОДЗ "Росна Китка", а мъжът ми каза, че имало още една, но ще го питам къде е и ще ви кажа  Peace

# 703
  • СОФИЯ
  • Мнения: 11 536
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=578915.0 в тази тема пообсъдихме отдадени под наем

# 704
  • around the world
  • Мнения: 651
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=578915.0 в тази тема пообсъдихме отдадени под наем
Мама САННЯ,
а имаш ли представа дали има някакво развитие по въпроса с тези детски градини?
"Първа частна детска градина "Подуяне" ЦДГ №20 ЧДГ-  2010
"Изгрев" ОДЗ №30 ЧОУ с РЧЕО -09.10.
ЧПГМБА "ХЕЛИОС-2000" "Изгрев" ЦДГ №70 ЧПГМБА-08.10.
"Триадица" ОДЗ №7 ДЦХФУ -07.09.
"Младост" ОДЗ 19 -2011

На първите 4 посочените договори вече са изтекли, а на 5-тата  би трябвало да изтече тази година.

Общи условия

Активация на акаунт