Всичко за Кралската сватба-29.04.11

  • 168 577
  • 3 214
  •   1
Отговори
# 315
  • Lost in a fairytale ...
  • Мнения: 719
Има ли предбрачен договор? Не го знаех

# 316
  • Мнения: 1 665
Боже, сега на снимките забелязах Бекъмова на колко високи токчета е!!! Риспект!

# 317
  • Мнения: 34 810
Сега Челси е неговата дама на сватбата. Изключтелно щура блондинка от ЮАР.

# 318
  • Мнения: 2 575
Хаха - Хари щял да каже задължителната шега за разчупване на сковаността  - " Крайно време било някой да забележи, че Уилям губи косата си и да го вземе преди окончателно да е загубил всичката"

# 319
  • София
  • Мнения: 11 963
Нещо и аз се отегчих, като Уилям, как си е поседнал...чакането беше по-вълнуващо

# 320
  • Sydney
  • Мнения: 5 921
Има ли предбрачен договор? Не го знаех
има при това доста "зловещ" за кейт, ако кривне

# 321
  • Мнения: 2 575
Сега Челси е неговата дама на сватбата. Изключтелно щура блондинка от ЮАР.

 и милиардерска щерка  Wink

# 322
  • Мнения: 34 810
Има ли предбрачен договор? Не го знаех
Имат да. При евентуална раздяла бъдещите им деца остават при него.

# 323
  • Русе/София
  • Мнения: 1 839
Има ли предбрачен договор? Не го знаех

Има.Коментираха,че при развод бъдещите деца остават при принца.

# 324
  • Мнения: 7 089
Има ли предбрачен договор? Не го знаех
Има.
Губи всичко, дори децата си. Кейт, де.

# 325
# 326
# 327
  • Мнения: 34 810
От сега нататък Катрин не може дори да яде морски дарове, както и всички членове на краската фамилия. Страх от отравяне.

# 328
# 329
  • Мнения: 654
Боже, сега на снимките забелязах Бекъмова на колко високи токчета е!!! Риспект!
И при това бременна.Шапка и свалям/затуй съм без шапка по протокола/.

Общи условия

Активация на акаунт