Всичко за Кралската сватба-29.04.11

  • 168 569
  • 3 214
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 3 179
Не знам за нея, но на мен ми се напълниха очите...
и на мен

# 331
# 332
  • Мнения: 1 665
Челси Дейви и Хари (не сега на сватбата):

# 333
  • Мнения: 4 328
Точно това влязох да напиша  hahaha Joy
Ужасни са!  Sick

# 334
# 335
  • Мнения: 2 575
От сега нататък Катрин не може дори да яде морски дарове, както и всички членове на краската фамилия. Страх от отравяне.

да, или ако много обича трябва да се крие и да си похапва тайно Mr. Green
а ако издаде някаква тайна на кралското семейство ще бъде глобена с 6 цифрена сума в Паунди......хм newsm78

# 336
  • Мнения: 7 914
Младоженката по ми харесва като външност. Flutter

# 337
  • София
  • Мнения: 11 962
Какъв силен грим  Shocked, като за сутрин/обяд. И Кейт доста са я гримирали, уморена изглежда...
Да си кажа, не се кефя на спуснатата коса, предпочитам вдигнати коси, така и воалът щеше да стои по-хубаво.

# 338
  • Sydney
  • Мнения: 5 921
ужасни, ужасни, колко да са ужасни... ще ги вземе все някой  Laughing

# 339
  • Мнения: 2 575

абсолютно!!! и аз за Пепеляшка и сестрите се сетих Mr. Green особено пълничката с ярките крещящи дрехи Shocked а другата е попрекалила с екстравагантността на шапката си Wink

# 340
  • Мнения: 28
Защо на Кейт вече ще и казват Катрин?
Катрин истинското й име ли е?
А, нашия цар някой видя ли го? Дано са го щракнали и него на някой фотос.

# 341
  • Мнения: 34 808
ужасни, ужасни, колко да са ужасни... ще ги вземе все някой  Laughing
Казваш принцеси са. Simple Smile

Катрин и е името. Вече не може да я наричат Кейт по протокол.
Да Симеон седи точно зад младоженците.

# 342
  • София
  • Мнения: 2 578
Развълнувах се! Страхотна рокля! Страхотна Кейт! И аз разчетох, че й казва, че е красива!

# 343
  • Sydney
  • Мнения: 5 921
ужасни, ужасни, колко да са ужасни... ще ги вземе все някой  Laughing
Казваш принцеси са. Simple Smile
абсолютно...
Защо на Кейт вече ще и казват Катрин?
Катрин истинското й име ли е?
А, нашия цар някой видя ли го? Дано са го щракнали и него на някой фотос.
катрин си се казва... с още 2 имена изотзадзе  Laughing

# 344
  • София
  • Мнения: 11 962
Катрин Елизабет казаха и Уилям, второто го забравих, Филип Луи

Общи условия

Активация на акаунт