Всичко за Кралската сватба-29.04.11

  • 168 565
  • 3 214
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 1 665
Има ли предбрачен договор? Не го знаех

Има.Коментираха,че при развод бъдещите деца остават при принца.

Ама разбира се! Нали децата ще са "собственост" на кралската фамилия, какво тук значи някаква си майка.... Crossing Arms

Говореше се, че заради опита си, който имат с Даяна и особено онова откровено интервю покрай развода, Кралицата е искала строг договор сега.

Кейт всъщност е Катрин Елизабет Мидълтън! Peace

# 346
  • Мнения: 1 936
Второто е Артър!

# 347
# 348
  • Мнения: 4 328
Защо на Кейт вече ще и казват Катрин?
Катрин истинското й име ли е?
А, нашия цар някой видя ли го? Дано са го щракнали и него на някой фотос.
http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%9A%D0%B5%D0%B9%D1%82_%D0%9C%D0% … D1%82%D1%8A%D0%BD   Много са бързи от уикито.  Laughing Вече са я писали съпруга на Уилям Simple Smile Катрин Елизабет  Heart Eyes  много хубаво име. Сигурно ще е хит през следващата година при избора на име за момиченце  Simple Smile
Мисля, че нашият цар е на третия ред по диагонал зад кралицата.

# 349
  • Мнения: 15
Катрин Елизабет е май.
Онези двечките наистина са ужасяващи.
Искам да живея в Англия. Heart Eyes

# 350
  • Мнения: 34 808
След Даяна вече нищо в английския краски двор не е същото.
Сега Катрин е на ход още за разчупи монархията.

# 351
  • Sydney
  • Мнения: 5 921
нашия "цар" го изкоментираха, че е сред най-отпред седящите ...все пак кой братовчед (втори май) се водеше

# 352
  • Мнения: 52
Бекъмова гледа пак като на погребение ooooh!
jesus cries Joy

# 353
  • Русе/София
  • Мнения: 1 839
Тежка е царската корона,дано младите се справят с тежеста и.

# 354
  • Мнения: 1 665
нашия "цар" го изкоментираха, че е сред най-отпред седящите ...все пак кой братовчед (втори май) се водеше

Трети братовчед на Кралицата!

# 355
  • Sydney
  • Мнения: 5 921
нашия "цар" го изкоментираха, че е сред най-отпред седящите ...все пак кой братовчед (втори май) се водеше

Трети братовчед на Кралицата!
мхм... мерси Simple Smile

# 356
  • София
  • Мнения: 10 729
Не мога да повярвам, че при положение, че са внучки на кралицата, а и имат толкова стилисти, изглеждат така ooooh!
Отмъщението на стилиста е техния стил  hahaha

# 357
  • Мнения: 34 808
Принц Филип е на 90 години. Дай Боже всекиму!

# 358
# 359
  • Варна и...духом на Босфора
  • Мнения: 2 892
 Hug Много съм развълнувана, много са хубави и двамата! Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт