Всичко за Кралската сватба-29.04.11

  • 168 577
  • 3 214
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 277
Да се включа по темата с облеклата на дъщерите на Фърги - очудвам се, че на са с клинове обути просто. Мода+Англия е толкова несъвместимо, колкото аз да се омъжа за принц Хенри. Откакто живея в тази държава, даже чалга певиците ми се струват по-елегантни от всяка средно статистическа англичанка.
Да са живи и здрави младоженците. Пожелавам им дълъг семеен живот и да доживеят дълбока старост в мир и любов.

# 376
  • Sydney
  • Мнения: 5 921
на сватбата на бабата (Елизабет II) за да не припаднат на ръката са държали по шишенце парфюм... колко продължава това нещо???

75 минути
Shocked добре, че им дадоха да поседнат  Laughing
Букета е голям реверанс към кралицата. Момините сълзи били любимите и цветя.
то май всичко е както е казала тя, кейт думата няма

# 377
  • Sydney
  • Мнения: 5 921
zorika недей така... Александър Маккуин все пак.....

# 378
  • Мнения: 3 369
тия песнопения или каквото е там са ми малко протяжни, но  двойката сигурно се чувства облекчена.

има ли снимки на холандския принц и максима?

# 379
  • Мнения: 34 810
Принц Филип е на 90 години. Дай Боже всекиму!

а Кралицата на 85 преди няколко дни и с токчета днес, макар и ниски...но все пак - доста елегантни към жълтия аутфит  Wink

misheva - съгласна за Бекъмовица.....далече е от аристокрацията
Аз също съм съгласна. Peace
Кралицата излъчва класа!

# 380
  • Мнения: 4 299
Да се включа по темата с облеклата на дъщерите на Фърги - очудвам се, че на са с клинове обути просто. Мода+Англия е толкова несъвместимо, колкото аз да се омъжа за принц Хенри.
все пак не говорим за масата по улиците през деня и мода, а за аристократи на кралска сватба и елегантност .
на мен пък не ми се сториха неадекватни, екстравагантна е бежовата шапка, но не чак толкова.

# 381
  • София
  • Мнения: 11 963
Абаството е великолепно, много добър избор за място, по-добре от Сейнт Пол

# 382
  • Мнения: 1 936
Те в момента подписват гражданския брак!Затова са и тези химни, да минава време!

# 383
  • Мнения: 4 328
Да се включа по темата с облеклата на дъщерите на Фърги - очудвам се, че на са с клинове обути просто. Мода+Англия е толкова несъвместимо, колкото аз да се омъжа за принц Хенри. Откакто живея в тази държава, даже чалга певиците ми се струват по-елегантни от всяка средно статистическа англичанка.
Сестра ми живее в Англия и казва също. Откакто живеела там се отвратила от жените.  
п.с. Само на мен ли ми се струва, че принц Хари и сестрата на Кейт изглеждат добре един до друг  Embarassed

# 384
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 680
Хорът в катедралата е невероятен.

На Уилям му е смешно май Laughing Представям си как ще изригнат хората отвън като излязат сега Grinning

# 385
# 386
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Да се включа по темата с облеклата на дъщерите на Фърги - очудвам се, че на са с клинове обути просто. Мода+Англия е толкова несъвместимо, колкото аз да се омъжа за принц Хенри. Откакто живея в тази държава, даже чалга певиците ми се струват по-елегантни от всяка средно статистическа англичанка.

Егати глупостите си написала!  hahaha
Не те знам къде в Англия живееш, но Лондон е Меката на модата и хората там си се обличат супер яко!
Ако си свикнала на безлични дрехи, това вече е друг въпрос.
Няма да коментирам изказването за чалгарките, защото е просто смешно!  ooooh!

# 387
  • Мнения: X
Принц Филип е на 90 години. Дай Боже всекиму!

а Кралицата на 85 преди няколко дни и с токчета днес, макар и ниски...но все пак - доста елегантни към жълтия аутфит  Wink

misheva - съгласна за Бекъмовица.....далече е от аристокрацията
Аз също съм съгласна. Peace
Кралицата излъчва класа!
Сладурка е! Много прилича на баба ми!  Grinning Joy
И въобще не си дава труда да пее и да зяпа онази песнопойка, дето всички са впили поглед в нея.

# 388
  • София
  • Мнения: 11 963
Ей усмихнаха се...сигурно вече е имало целувка Simple Smile

# 389
  • София
  • Мнения: 280
Много е усмихната Кейт Simple Smile, Уилям се опитва да не и настъпи роклята

Общи условия

Активация на акаунт