ЛУННА ДИЕТА-03.05.2011Г- ВТОРНИК ОТ 09:51ч - ФАЗАТА Е НОВОЛУНИЕ

  • 4 691
  • 87
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 698
 Sad
И този път, и миналия / правя лунуването 4 последователни пъти/, не глада, а лошото настроение ми е проблемът. Мисля, че при неядене, изпадам в депресия.
Помислих си, че е от времето, но миналия път беше слънчево, цял ден бяхме навън, а пак така стана.
Възможно ли е? Случва ли ви се?

# 46
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Sad
И този път, и миналия / правя лунуването 4 последователни пъти/, не глада, а лошото настроение ми е проблемът. Мисля, че при неядене, изпадам в депресия.
Помислих си, че е от времето, но миналия път беше слънчево, цял ден бяхме навън, а пак така стана.
Възможно ли е? Случва ли ви се?

Провалът на повечето диети се дължи именно на мисленето за тях като ограничение, диета, презумпция за глад...когато лично аз спрях да мисля, че съм на диета, е приех този си начин на хранене като здравословен, подходящ за мен режим - всичко ми се отдава с лекота, много бързо достигнах и вече доста успешно /2 г/ поддържам килограмите си  Peace.

# 47
  • Мнения: 1 142
И аз този път не се справих.Не че ми беше гладно,но навикът нещо да ям,ми изигра лоша шега.

# 48
  • София
  • Мнения: 71
Навикът е най-трудното. Много по-добре се справям, когато съм навън. Предната седмица прекарах почти целия ден в разходки навън и вниманието ми беше заето. Днес съм си цял ден вкъщи, скучаейки, и изкушението е голямо. А не че съм гладна.

# 49
  • Мнения: 278
Аз до сега се държа. Сега тъкмо пия кафе, да си вдигна малко кръвното Simple Smile и после ще си купя някакъв сок. Сутринта бях на фитнес и после няколко часа навън. След това спах...за сега бива...ама вечерта малко ме плаши. Дано устискам.

Успех и на вас!

# 50
  • Мнения: 698
Sad
И този път, и миналия / правя лунуването 4 последователни пъти/, не глада, а лошото настроение ми е проблемът. Мисля, че при неядене, изпадам в депресия.
Помислих си, че е от времето, но миналия път беше слънчево, цял ден бяхме навън, а пак така стана.
Възможно ли е? Случва ли ви се?

Провалът на повечето диети се дължи именно на мисленето за тях като ограничение, диета, презумпция за глад...когато лично аз спрях да мисля, че съм на диета, е приех този си начин на хранене като здравословен, подходящ за мен режим - всичко ми се отдава с лекота, много бързо достигнах и вече доста успешно /2 г/ поддържам килограмите си  Peace.

Благодаря за отговора. Лично аз, го правя по-скоро като пречистване на организма. На килограмите, които искам съм, дано само така си ги задържа. Simple Smile
Мога да ям много малко, но явно не мога да не ям никак. Днес така и не отидох до магазина за фреш, всеки път, когато решавах да облека малката, навън валеше, и се отказвах. А и медът е свършил. Само на вода и чай /което пак си е вода/, явно ми е много трудно. Издържам, не че не издържам, но щастието ми никак го няма. Sad...

# 51
  • Мнения: 956
И аз до тук на чай, вода и кафе..
Прибрах се от работа, а там ми е много по лесно да не мисля за ядене. Сега ве4е в къщи по ме човърка... и за това седнах да Ви прочета.

# 52
  • Варна
  • Мнения: 1 922
И аз съм тук за първи път. След като доста хора ми казаха, че толкова дебела не съм била скоро  Embarassed, реших да стартирам с 1 ден на вода, после месце, яйца, мляко, плодове и зеленчуци. Обаче имам проблеми със стомаха, който лекувах 2 месеца допреди 20 дни и доста ми е трудно. Фрешове са ми забранени, кафето така или иначе пия без захар, обаче само цигарата ми намалява глада, а ако пробвам на гладно ми става лошо. Отивам да пия още вода, а вие кажете изкуствените подсладители разрешени ли са, да знам дали да сложа в чая.

# 53
  • Мнения: 94
И аз за сега се държа на 1 кафе, около 1.5л. вода и 1.5л айран съм.

# 54
  • Бургас
  • Мнения: 204
Аз пък цял ден се наливам и май вече гоня пет литра вода #Crazyна третия спрях да ги броя,освен водата две кафета и това е засега.

# 55
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Как сте, момичета, аз отчитам поредно успешно лунуване bowuu.

Стенли, преди горе-долу 5 години, когато започнах първите си лунувания, в темата пишеше, че подсладители са разрешени и аз пиех кафето с подсладител. Сега ако ме питаш - категорично съм против - достатъчно химии и отрови поемаме щем-не щем, малко захар  в кафето е най-, ама най-малкото зло. А и с и без захар в кафето ефектът от лунуването е един и същ /проверено  Wink/.

Ейнджъл, тогава се настрой да мислиш, че тялото ти има нужда от пречистване и че най-доброто за него е точно един ден седмично на течности - повярвай, тогава няма да го възприемаш като наказание, а като награда за това, че се грижиш добре за него и то ще ти се отблагодари като не те затруднява в този ден Peace.
На много места е казано - "Всичко е в главата!"

# 56
  • Мнения: 108
Добър вечер, мацки !

И аз да отчета втори успешен ден само на вода !  Flutter Доволна съм от себе си и горда при това.  Party Първо лунуване и успешно  Grinning. Утре продължавам пак в същия дух. И аз както и вие споделихте не се задържам в нас, иначе все за ядене мисля и търча към хладилника. Цял ден по разходки, магазини и пазарски центрове и си мина времето без да съм гладна. Ей сега малко ми стърже корема, но няма да му се дам  Wink.

Успех и утре на всички ви !

Кога е следващото лунуване?  newsm78

# 57
  • Мнения: 7 770

изкарах на вода, 2 кафета и сок от ябълки,
ама и гърлото ме боли, та нищо не ми се яде  Flutter


*Весси* поздравления за упоритостта,
с която преследваш целта си Flowers Sunflower

# 58
  • Мнения: 108



*Весси* поздравления за упоритостта,
с която преследваш целта си Flowers Sunflower

Vielen Dank, Herzen !  Hug Wink

Би ли ми казала при по-продължително гладуване дали си струват резултатите?    Flutter

# 59
  • Мнения: 159
Добър вечер, мацки !

И аз да отчета втори успешен ден само на вода !  Flutter Доволна съм от себе си и горда при това.  Party Първо лунуване и успешно  Grinning. Утре продължавам пак в същия дух. И аз както и вие споделихте не се задържам в нас, иначе все за ядене мисля и търча към хладилника. Цял ден по разходки, магазини и пазарски центрове и си мина времето без да съм гладна. Ей сега малко ми стърже корема, но няма да му се дам  Wink.

Успех и утре на всички ви !

Кога е следващото лунуване?  newsm78


И аз като теб карам втори ден на вода и чай, не знам колко литра вече съм изпила. Дано да издържа  и утре. До днес следобед –1 500кг. И да добавя за първи път лунувам 3 дни и има резултат, за по 1 ден при мен нямаше никакъв резултат.

Общи условия

Активация на акаунт