ЛУННА ДИЕТА-03.05.2011Г- ВТОРНИК ОТ 09:51ч - ФАЗАТА Е НОВОЛУНИЕ

  • 4 690
  • 87
  •   1
Отговори
# 75
  • Бургас
  • Мнения: 1 273
И аз съм с главоболие, но си го обяснявам,че чистя организма и въпреки беналгина,не ми минава.
Явно така ще е днес.

# 76
  • Варна
  • Мнения: 283
браво на всички Simple Smile аз съм минус килограм и 400, но трябва да ги задържа, че и още има за сваляне Blush вчера целият ден бях на вода и фреш от 1 грейпфрут - много леко ми мина, но все не ги задържам тез кила Sad

# 77
  • Мнения: 956
Аз съм -1, и съм много доволна.
ogan1 миналото лято не съм изпускала луна, но така и не можах да смъкна трайно нищо, според мен просто трябва да комбинираш с друг режим.
Така и предполагах.
Иначе за протокола съм -1. Но... newsm78

# 78
  • Мнения: 1
mari_eta,  би ли споделила какъв режим спазваше между лунуванията, докато отслабваше? Чудесно постижение!

# 79
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
mari_eta,  би ли споделила какъв режим спазваше между лунуванията, докато отслабваше? Чудесно постижение!

Благодаря Blush!

Ако мога така да се изразя - отслабвах на два етапа - преди да забременея с малкия син и след като спрях да го кърмя.
Първия етап - без сладко, газирано и тестено + лунуване.
Втория - Дюкан - само за 4 мес - просто защото толкова ми бяха необходими, за да достигна сегашното си тегло.
Оттогава /май 2009-та/ досега - умерено, разумно, старая се и да е здравословно хранене - позволявам си всичко - и торти, и тестено /справка - блога в подписа ми Wink/ но в разумни граници + много плодове и зеленчуци, риба, много вода, движение и лунуването.
Това е накратко, дано да съм била полезна.

# 80
  • Мнения: 1
 И аз благодаря Simple Smile
Ама тоолкова се надявах да не е Дюкан! И аз от него отслабнах най-много, но ми е толкова против природата, чее.... Сега се лутам като муха без глава из разни режими и правя един ден едно, друг - друго, то и затова са ми такива резултатите де - никакви. Имам още 7-8кг, лунувах стриктно - резултат има - 1,3кг, но не вярвам само с лунната да успея да ги смъкна. 
Прекрасен ден на всички и умната с агнешкото и най-вече с оризчето утре!

# 81
  • Мнения: 108
Добро утро, дами !

Изкарах три пълни дена лунуване само на вода и от днес минавам пак на плодове. До вчера следобед се чувствах много добре, но от вечерта и особено днес страшно изтощена, не мога да пазя равновесие, вие ми се сват и нямам сили да стана дори от леглото, а не мога да си позволя почивка. Резултатът е -1.500 ! Горе долу добре.

Приятен ден на всички !

# 82
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511

Ама тоолкова се надявах да не е Дюкан!

Че защо Rolling Eyes?

С него свалих последните 7-8 кг, които ми се струва, че по друг начин нямаше как да паднат...правих го съвсем за кратко - 1-ва и 2-ра фаза общо 28 дни и после карах 1-2 мес. трета и толкова - не ми е било никак тежко.

Най-важното според мен обаче е, че се научих от какво има нужда тялото ми, как се чувства най-добре и вече 2 г  с него "се обичаме" Peace.

# 83
  • Мнения: 108
mari_eta, както до сега бях на плодуване и другата седмица мисля да пробвам захраване, смяташ ли, че ако мина пак на Дюкан ще започна да си качвам килограмите? newsm78
Констатирах, че с Дюкан свалям най-добре и се чувствам най-добре.
За протокола - от средата на февруари до средата на април бях на Дюкан, резултат -17 кг.
След това до сега (дефакто почти три седмици на плодуване)  - 5.5 кг.

Как според теб да процедирам след плодуването?  newsm78

# 84
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Уаааау, ама вие ме взехте за експерт, а аз съвсм не съм такъв Blush...моят съвет е - просто се вслушвайте в тялото си, то ще ви каже кое е най-добро за него.

А хвърлянето от един режим в друг никак не е това "най-добре" /лично мнение/.

# 85
  • Бургас
  • Мнения: 204
Аз да се похваля ,че като за първи път съм много доволна от резултата.Само един ден бях на вода и свалих1.400кг.След вчерашното разделно хранене/въпреки ,че хапнах стабилно/днес съм още минус 300гр.Ако върви така добре до следващото лунуване пак ще съм с вас,имам още съвсем малко да свалям.То бързо свалям и на глад издържам ама пусто задържане после ooooh!

# 86
  • Мнения: 17
Здравейте момичета Peace От следващата дата и аз ще се включа.
 Искам да ви попитам спазвате ли стриктно часовете на фазите,защото живея в чужбина и съм с един час назад от българското време.Виждам,че има няколко момичета от темата живеещи в чужбина... Логично е да върна един час назад от старта и финала,но все пак да попитам...
 Благодаря,успех на всички Hug

# 87

Общи условия

Активация на акаунт