ЛУННА ДИЕТА-03.05.2011Г- ВТОРНИК ОТ 09:51ч - ФАЗАТА Е НОВОЛУНИЕ

  • 4 692
  • 87
  •   1
Отговори
# 30
  • Бургас
  • Мнения: 204
Здравейте,никога не съм правила тази диета.Преди година бях на режим на хранене и горе долу ми останаха навиците,но сега по празниците понтрупах малко.Имам да свалям1.500-2кг.

И понеже вчера си хапнах нормално ще ми се получи ли ако днес карам на плодове и утре да речем нещо по леко като кис. мляко.Ще съм доволна и на 500гр. за сега.
И от мен успех на всички Simple Smile

# 31
  • cloud number 9
  • Мнения: 92
вчера цял ден на банан... но вечерта бях толкова гладна след аеробиката, че си хапнах малко ядене без хляб... а за днес на едно кафе до момента Успех на всички  Peace

# 32
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Денима, днес е фазата, така че днес карай на вода, а утре на плодове или кисело мляко Peace.

# 33
  • Мнения: 278
Добро утро! И аз с вас Simple Smile Аз си закусих тази сутрин и след малко отивам на фитнес! УСпех на всички!

# 34
  • Варна
  • Мнения: 283
и аз вчера на ябълки, днес в 9ч 1/4 ябълка и цял ден на вода и малко сок от грейпфрут, ако преритам Simple Smile какъв е тоя апетит, какво е това нещо - никога не съм била така ящна Mr. Green дано ми се посвие стомаха с тез води Peace

Последна редакция: вт, 03 май 2011, 11:01 от Radost Nezemna

# 35
  • Мнения: 278
Оле, Радост, и аз имам мого голям апетит напоследък. Ужас все едно постоянно съм гладна  Shocked. Може да е от времето хихих.

# 36
  • Бургас
  • Мнения: 204
Денима, днес е фазата, така че днес карай на вода, а утре на плодове или кисело мляко Peace.
Благодаря,досега съм на около литър вода.Ще опитам да изкарам цял ден а утре плодов.

# 37
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Отчет дотук - кафе, вода, чай.
После отзад напред и така до довечера.
Утре - до обяд ябълки, после салатка с месце.

# 38
  • Мнения: 6 164
Здравейте! От 9 часа ли почва диетата? Аз чак сега видях календара. Аз досега съм на кафе и сок Sonda от моркови и банан, в сока има захар.

Към 6 сутринта ядох и малко овесени ядки се сетих... Ама то е било преди фазата? Ама пък са ми в корема newsm78

Офляках ли я, или не е късно да се включа?

# 39
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Мисти, давай смело, сока не го мисли  Peace/за сведение - винаги пия кафето си със захар, пия най-малко две на ден/.

# 40
  • Мнения: 6 164
Ааа, добре, добре, тогава ще гледам да устискам до утре! Сега пия Тоник  Whistling ... ама съм станала в 4:30 и не мога да гледам, така, че трябва да се крепя в що годе будно състояние, да избутам работния ден.  Blush

# 41
  • Мнения: 698
Аз - рано сутринта 2 банана и кафе. От 8. 30 насам само вода и един чай от шипки. Ще трябва да отида до магазина за фреш, само той ми укротява глада.  newsm35

# 42
  • Мнения: 108
Втори ден само на вода !!!  newsm44

# 43
  • Бургас
  • Мнения: 204
И аз да се отчета ,че да не се издъня,засега съм на две кафета и май минах два литра вода,честно казано не чувствам глад,но ако много приритам може да хрупна една ябълка.Надъхана съм и сигорно ще издържа. Mr. Green

# 44
  • София
  • Мнения: 71
Мислех да я карам 3-дневно тоя път, ама вчера се освиних яко... Та само днес ще е, утре ще гледам да съм на по-лека храна.

Засега не съм гладна, пих няколко чаши вода. Peace

Общи условия

Активация на акаунт