ЛУННА ДИЕТА-03.05.2011Г- ВТОРНИК ОТ 09:51ч - ФАЗАТА Е НОВОЛУНИЕ

  • 4 689
  • 87
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • Мнения: 108
Запис и от мен ! От утре започвам сериозно само на бистра вода. Ще пробвам три дена да издържа - дано !!!  Praynig Flutter

Успех на всички и много минуси през новата седмица !  Hug

# 17
  • Мнения: 68
Записвам се!
Този път ще се пробвам за трите деня....да видим дали ще успея...Макар че не знам дали точно както е написано на първа страница. Там е различно.....защо така?
Я да питам аз....значи почваме от 09.51 днес....днес може плодове, зеленчуци и вода, утре само сокове, а сряда? виждам че ще дават отчет някой в сряда? другото...как се захранвате след третия ден ако сте били само на плодове? какво количество плодове е разрешено на ден /фрешове/?

Последна редакция: пн, 02 май 2011, 07:16 от Poli_Moli

# 18
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Добро утро  bouquet!
Днес съм ябълкова - утре водна.

Поли Моли, според мен захранването след 3 дни на плодове би следвало да е по начина за детокс на д-р Михайлов, виж в този подфорум има специална тема.

# 19
  • Мнения: 698
Вече започна да ми липсва лунуването, цяла седмица не съм го правила. Joy

Днес - плодове и зеленчуци, утре - както си трябва.  Peace

# 20
  • Мнения: 68
Благодаря ти mari_eta, сега ще изчета там как е захранването....защото ми се струва нездравословно - 3 дена на плодове и след това...бам - на всякаква храна
Аз кафето не мога да махна...

Ангел...с подправки или без подправки ще ядеш днес зеленчуците?

# 21
  • Мнения: 698
Аз ги ям с малко подправки по принцип. Малко зехтин, почти никаква сол, ако е подходящо - ябълков оцет или лимон.
Идеята ми е да премина плавно към утрешния ден, защото доста пица и сандвичи/макар и разделни/ хапнах тези дни, ужасно ми се ядеше хляб. Трябва да компенсирам. А и ми е приятно да ми е леко.  Simple Smile

# 22
  • Мнения: 240
И аз мисля днес да съм на плодове и зеленчуци а утре на вода,

# 23
  • Мнения: 638
Записвам се и аз в темата,6те правя вторият вариант / 3 дни .Дано устискам!  Grinning

# 24
  • София
  • Мнения: 1 047
И аз започвам днес с ябълки и кис. мляко. Утре не знам дали ще устискам само на течности и ще си приготвя 2 кивита ако приритам много  Hug

# 25
  • София
  • Мнения: 807
Само за вторник!  Laughing

# 26
  • Пловдив
  • Мнения: 1 743
И аз само за вторник се записвам.

# 27
  • Мнения: 240
Аз до тук съм на 1 кафе и водичка - надявам се да издържа.

# 28
  • Мнения: 108
Да дам отчет ! Първи успешен ден само на вода !  Grinning Надявам се вторник и сряда да изкарам като днес  Wink ! четвъртък и петък мисля да мина само на диня и вода !  Wink

# 29
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Успех на всички днес  bouquet!

Общи условия

Активация на акаунт