ТРЕТИ за ЧЕТВЪРТИ (ваканция ура) - 4

  • 35 807
  • 769
  •   1
Отговори
# 750
  • София
  • Мнения: 39 940
Бела, аз пазарувам по нет-а, но само от Бг.
Ние миналата година за РДто ѝ взехме лаптоп. Тя очаквала нов телефон  Laughing

При нас в квартала има магазин за чанти, куфари, раници и т.н. От там пазарувам, понякога пускат хубави раници на смешни цени.
Миналогодишната раница мъж ми я купи на око. Но беше ок. Екипа по физическо се побира. Само чантата по рисуване носи в ръка.

# 751
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 383
И за нас раницата е наложителна покупка. Ще огледам през почивните дни. Не държа да изкара 4-5 години, защото до тогава ще са минали на варианта с тетрадката в ръкава. Още след 1-2 ще искат по-различни модели, по-компактни и не толкова класическо ученически.

# 752
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Минавам да ви пакажа подаръчето, което уших набързо за Калоян - книгоразделител, нали все чете Wink...ще му го подаря на 15-ти ако дотогава дребната въшка не ме изпорти Twisted Evil...



# 753
  • Някъде в търсене ............
  • Мнения: 920
МАриета , страхотно е  Hug
Не мога ,а  и нямам никакво желание за шиене Embarassed
За раницата- няма да има нова, миналата година тя си избра една много сладурска и не е мръднала . Струваше 22 лв и издържа много повече от разнирт му Уинкси Габоли и т.н.

# 754
  • София
  • Мнения: 153
И аз да кажа 2 думи: Големият ми син сега ще бъде в 4 клас- за раниците-направо ги съсипва, колкото и да струват, затова ще му купя каквато и да е.
 За дрехите-ние сме с униформаЮ(учи в НУКК) и направо съм очарована-шием нова на 2 години за 150-тина лева и после цяла година не мисля за дрехи почти-само ризки купувам от време на време.
 За техниката- имаме  мобилен, плазма, плейстейшън, ПСП...а сега ревем и за лаптоп!!! ooooh!
Е няма угодия на това съвременното поколение !!!

# 755
  • София
  • Мнения: 1 127
mari_eta , това е чудесно.От къде го взе ? В смисъл продават ли го някъде окомплектовано с конци , схема и т.тн. или сама го измисли? Много ми харесва и мисля че става за подарък / не ушито / ако е комплект, че сега като почнат училище и като се заредят едни рождени дни....все се чудя какви подаръци да измислям , но това определено е добро.

# 756
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Ди, схемата пуснаха в темата за гоблени, аз имам много конци и панама, така че не беше трудно - уших го точно за две вечери.

# 757
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 383
Няма угодия, ако им се угажда. В нас рядко искат каквото и да е, дори покрай Коледа ме вкарват в приключение. Понякога питат - какво е това, за какво служи и колко струва. Случвало се е да отсече - за толкова много пари, толкова малко възможности - не, няма да го вземаме никога  ooooh!

# 758
  • София
  • Мнения: 153
Няма угодия, ако им се угажда. В нас рядко искат каквото и да е, дори покрай Коледа ме вкарват в приключение. Понякога питат - какво е това, за какво служи и колко струва. Случвало се е да отсече - за толкова много пари, толкова малко възможности - не, няма да го вземаме никога  ooooh!
Правилно! Проблемът при нас е , че таткото угажда( не живеем заедно), а после ми го връща аз да го възпитавам! #Cussing out А вкъщи има още 2 деца, които взимат пример от баткото...хич не ми е лесно в тази ситуация!

# 759
  • Мнения: 2 175
Мариета ,книгоразделителя е чуедесен !
Какви още качества и способности имаш още ,"бе" момиче?!!!!!Срам ме хваща от теб!!!!
Женажена,дай малко помече инфо за това училище "НУКК" ! Какво е ?

Последна редакция: вт, 06 сеп 2011, 20:40 от красива белла

# 760
  • София
  • Мнения: 153
Женажена,дай малко помече инфо за това училище "НУКК" ! Какво е ?

НУКК- Национален Учебен Комплекс по Култура или по-кратко: Италианския лицей в  Горна Баня!Невероятно училище е , много съм доволна от него, но се влиза с не лек изпит за 1 клас.

# 761
  • Мнения: 2 175
Браво ! Радвам се дете,което има заложби до попадне там.Успех !
Мисля,че сега се включваш в темата.Дай някакво инфо за вас !Благодаря!

# 762
  • София
  • Мнения: 153
Браво ! Радвам се дете,което има заложби до попадне там.Успех !
Мисля,че сега се включваш в темата.Дай някакво инфо за вас !Благодаря!
Инфо: Имам 2 палвници, както се вижда и от подписа ми- Виктор и Кристиян и една принцеса Магдалена на 3м. и 1/2. Както се досещате..хич не ми е скучно! Hug
 В момента се подготвям психически ( и финансово Mr. Green) за учебната година, че голямото ми моченце учи само с мен, а средното иска да го подготвям за училището на бати.
Малката- тя е лесна-кърмене,рев,пълен памперс и така...до края на света! Laughing

# 763
  • Варна
  • Мнения: 2 772
Преди малко се върнах от "Джъмбо", купих раница, моливи, несесер, етикети и химикали. Тетрадките ги оставих за друг път.
Раницата е с ортоопедичен гръб-30лв.

Мариета и на мен ми хареса книгоразделителя.

# 764
  • Мнения: 2 175
Женажена,какво по-хубаво от това - памперс !
Гуш-гуш на всички!

Общи условия

Активация на акаунт