Конкурс по декупаж за месец май - Приказния свят на децата

  • 6 274
  • 84
  •   1
Отговори
# 15
  • пловдив
  • Мнения: 2 364
dianalaf Честит рожден ден! Да си жива и здрава, много обичана и закриляна  newsm51

Влязох във фейса да ти честитя, пък се налага тук малко.... да ти попиша на друга тема  Laughing

Момичета, вярно, че са само препоръки , но си мисля, че все пак е добре да се съобразяваме с тях. В случая промяна в подреждането на предишния конкурс няма да настъпи, но при някой следваш може и да има проблем  Thinking

Дианалаф това ти е конкурсната работа
http://dekupazh.multiply.com/photos/album/15#photo=12
а това е чинийка, която си качила в албума си във Фейсбук на 16.04
http://www.facebook.com/home.php#!/photo.php?fbid=218931458120826&set=a.195135837167055.55564.100000119206947&type=1&theater
и нарисувания фона ти е много близък до конкурсната работа и фона-покривчица ти е едно към едно

ПРЕПОРЪКИ:
Важно е снимките да бъдат хубави и светли. За това правете снимки на творбите на дневна светлина без преки слънчеви лъчи.Ако ви е тъмно в къщи, поставете творбата на открито. Използвайте хубав фон. Снимката би била по-хубава дори и с телефон, ако се направи на много хубава дневна светлина!
ВАЖНО: Фона трябва да е неизползван в други, публикувани вече творби.

# 16
  • Мнения: 0
antom, Благодаря за поздрава!
Приемам забележките и ще внимавам с условията другия път - просто не съм прочела внимателно всичко в условията, като за първи път - МОЛЯ да ми простите! Просто исках да се включа в нещо за да се почуствам част от голямото  декупажно семейство....

# 17
  • Мнения: 0
Искам да поздравя всички победителки от миналия конкурс (с малко закъснение).
Пожелавам успех на всички които ще участват във вълшебния ни конкурс.
А искам да дам само като идея за следващ конкурс ако мислите че ще е интересно една тема:
"ЧЕРНО И БЯЛО"-имам в предвид да се използват само тези цветове, без други.Салфетката или принтираната  картинка да са черно-бели.Ида видим какво ще се получи.Кажете и вашето мнение.Лека нощ. smile3524

# 18
  • Мнения: 0
MIMAR--идеята която даваш,ми се струва,много интересно ,много различно.На мен ми хареса.

# 19
  • Мнения: 139
Страхотна идея Мим ар, мноооого ми се хареса  Hug

# 20
  • Мнения: 1
И на мен ми допада .Нека се изкажат и другите момичета и още от сега да си определиме тамата за следващия конкурс .Предполагам че предмета ще е по избор.Heart Eyes

# 21
  • пловдив
  • Мнения: 2 364
и аз съм ЗА червено и черно  Peace

# 22
  • Мнения: 0
 newsm78 бяло и черно или червено и черно?Аз съм за бялото!
Прелест!!!Ала "Коко Шнел"- eлегантна комбинация!  newsm10

# 23
  • Мнения: 139
и аз съм ЗА червено и черно  Peace

 Joy Joy Joy Я пак се уточни за какво си  newsm78

# 24
  • пловдив
  • Мнения: 2 364
и аз съм ЗА червено и черно  Peace

 Joy Joy Joy Я пак се уточни за какво си  newsm78

За черно - бяло разбира се, но нали съм си крейзи...

# 25
  • Мнения: 2 280
Значи си имаме тема за юни... Simple Smile Чудесна ми звучи..Поздравления за идеята на Мим Ар newsm51
А  предмета какъв ще да е?
..
Крис, колко са участниците в приказния конкурс до сега? Дайте да повдигнем малко  темичката,че да не се разсейват момичетата.. Grinning

# 26
  • Мнения: 376
МИМ АР ,браво  Hug чудесна идея!Много ми допада!

# 27
  • Мнения: 139
Щурчо, този път още нямаме участник ...надявам се скоро да започна да получавам красоти  Laughing

# 28
  • Мнения: 139
Имаме вече един смелчага  newsm44

# 29
  • пловдив
  • Мнения: 2 364
 smile3501 Бравооооооо! Оффффф... вече бях започнала да се притеснявам, че подаръците ще си останат нераздадени  Joy

Общи условия

Активация на акаунт