Отговори
# 720
  • Мнения: 34
ехеееее jiorjita не ни изкушавай с тия черешки, че да не се затичаме сега до пазара да си купиваме череши от 5 лв Simple SmileSimple SmileSimple SmileSimple Smile по -сезонни плодове поствай плииииззззз  Laughing

момичета много ме разсмяхте с тия вицове, вие май до късничко сте будували , аз в тия часове вече пети сън спях хахахахаа

# 721
  • Мнения: 8

tani4ka111 радвам се, че сме ви разсмели. Аз не знам какво се случва, но сега до 2 часа посред нощ не мога да заспя  newsm78 4470

# 722
  • Мнения: 3
С тази снимка на плодове направо се размечтах, от кога чакам първите плодове. Досега хапвах доста ягоди, но уви не всеки път улучвах сладички.  Close Не ги харесвам с добавена захар или мед.

А черешите са ми в топ 3 на любимите плодове, но тези готините българските, особено хрущялките. Дано тази година се намират лесно готини черешки.  Praynig

# 723
  • Мнения: 7 118
С тази снимка на плодове направо се размечтах, от кога чакам първите плодове. Досега хапвах доста ягоди, но уви не всеки път улучвах сладички.  Close Не ги харесвам с добавена захар или мед.

А черешите са ми в топ 3 на любимите плодове, но тези готините българските, особено хрущялките. Дано тази година се намират лесно готини черешки.  Praynig


Посмяхме се, закусихме със сочни плодове, пихме кафенце, а сега е време за една хубава разходкаааа. Аз поне така ще направя. Пожелавам на всички страхотен ден, и не само днес, а всеки следващ ден!!! Hug

# 724
  • Мнения: 702
Здравейте, на ми се ядат топли солени, домашно - печени кифлички  Rolling Eyes ама нямаа... Tired Току-що си изповръщах червата  Sick Милото понеже не ме виждал и явно вече не мисли, че се превземам, ама ми вика, то нали е хубаво да ти е лошо, значело че всичко е наред. Викам да, ама не е хубаво да се повръща..И пак мрън, мрън, чиниите неизмити били. Викам измий ги бе като ти пречат  Sunglasses И сега мие долу, чистофайника му с чистофайник...

# 725
  • Бургас
  • Мнения: 561
Ще мие ми, къде ще ходи  Laughing Аз на моя му казвам всеки ден, че ми се гади от миризмата на верото, и пак ако не му кажа изрично да измие чиниите- няма да се сети  ooooh!

Днес ходих до някои магазини и нищо неможех да си харесам  Confused Буквално ходя  с едно дънки /което вече ме притеснява/ и 1-2 туники. Добре че не съм на работа, че тогава проблема щеше да е сериозен  Crossing Arms Ходих и до Тера Нова, но в нашата няма такива панталони, спортни.

Ще ви помоля да се въздържате от такива изкушаващи картинки, че както миналата бременост нищо не ми се прияде, тази докато видя или си помисля за нещо, и веднага ми се прияжда. Това не пречи, след това да го връщам обратно де  Joy

# 726
  • Мнения: 23
Ха ха хи хи ..... много сте готини!Ама ха, ще мият и хоро ще играят то и моя лелееее... ама хич не иска да ми помага #2gunfire само ми се крие,но аз не го оставям търся го даже и се поскарахме днес.Момичета моля ви с тия плодове ме съсипвате,че на мен само това ми се яде от всичко друго ми се гади Sick.

# 727
  • Мнения: 498
Привет! Скоро май ще имаме нова темичка Simple Smile
Аз нямам време за разходка в наистина страхотното време.Хванала съм се да чистя,че да използвам почивния ден и това,че има кой да ми помогне. Mr. Green
Аз пък установих,че ако малко огладнея и не обърна внимание на това,веднага започва да ми се гади безумно. Ама да се тъпча нон стоп е безумие. А тия сутрешни черешкииии леле как искам да ям ако знаете просто незнам как ще издържа  Grinning

# 728
  • Мнения: 8
Наистина невероятен де, разхождахме се по плажа.... има хора които вече влизат във водата, има и много които се пекат на плажа  ooooh! Flowers Sunflower Flowers Sunflower

# 729
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 778
Днес се зачетох из форума и попаднах на темата: Могат ли да познаят пола още в 12 г.с.?  http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=554506.0  и сега ме гризе адското любопитство. Цялата рода и всички наоколо пилят, че ще е момиче, пък аз съм твърдо убедена, че е момче.

# 730
  • Мнения: 7 118
И ние си направихме разходка. А като се прибрахме, се пльоснах на канапето на терасата, взех си бебешките списания и си четох до сега. И тук идва неприятната част - ставам да гладя ризи, панталони...цял куп. Ама хич  не ми се глади, а като се замисля след няколко месеца какво гладене ще пада, но може би няма да е толкова омално, защото ще е за бебо.   ylinfant

# 731
  • Мнения: 234
Днес се зачетох из форума и попаднах на темата: Могат ли да познаят пола още в 12 г.с.?  http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=554506.0  и сега ме гризе адското любопитство. Цялата рода и всички наоколо пилят, че ще е момиче, пък аз съм твърдо убедена, че е момче.

може на мен на първото в 12 г.с ми познаха, дано скоро да ти кажат и на вас Simple Smile

# 732
  • Мнения: 133
Днес се зачетох из форума и попаднах на темата: Могат ли да познаят пола още в 12 г.с.?  http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=554506.0  и сега ме гризе адското любопитство. Цялата рода и всички наоколо пилят, че ще е момиче, пък аз съм твърдо убедена, че е момче.
На мен все още ми се струва малко рано в 12 г.с., поне от филмите които съм гледала из интернет, но може и да могат да ти кажат какво ще е.
Аз днес никъде не съм мърдала в това хубаво време, но адски много ми се вие свят и детенцето ми най-много страда от този факт, защото много искаше да излезе, но не ми се рискува, да не ми прилошее някъде по пътищата.
Аз ставам да готвя!  Rolling Eyes

# 733
  • Мнения: 133
Момичета, ако не сте гледали този филм гледайте го, много е хубав: http://treasure.kolibka.com/array2/nikra/Dokumentalni.BGSUB/Nati … ip%20BGSUB%29.avi

# 734
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 778
Е, точно тази седмица надали ще намеря час, но след празниците ще се пробвам - в 14-15 може и да се види. Peace

Общи условия

Активация на акаунт