Спирала за мигли 4

  • 85 388
  • 741
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 0
И аз мислех да си взема тази новата на мейбълин, но вие направо ме отказахте.Мразя спирала, която слепва мигилите.. ( то кой ли обича де Simple Smile )

# 76
  • Мнения: 4 428
И аз мислех да си взема тази новата на мейбълин, но вие направо ме отказахте.Мразя спирала, която слепва мигилите.. ( то кой ли обича де Simple Smile )

Аз съм доволна от спиралата  Peace При мен няма слепване. Според мен зависи и как се нанася  Wink
След известно време ползване на новата на Mayballine и "изкуствените мигли" на Maxfactor, мога да кажа че тази на Maxfactor е по-добра в някои отношения. В началото и двете стояха еднакво, дори тази на Mayballine ми правеше миглите малко по-добре. Но с времето, като че ли туша на спиралата на Maxfactor стана по-хубав - по наситен и плътен. Освен това се маха много по-лесно и не се размазва. Определено следващата спирала също ще ми е Maxfactor  Peace

# 77
  • Мнения: 3 675
И на мен не ми слепва миглите.  Simple Smile
А цветът ѝ според мен е розово-оранжев  Blush Mr. Green
Аз я харесвам за всеки ден, но не бих могла да кажа - уау каква спирала.
Като знам колко време я търсих и накрая като я намерих бях леко разочарована, но сега не мисля, че е лоша.
Според мен се маха много лесно.

# 78
  • Мнения: 34
zdraveite i ot men!az ot pochti 3 godini polzvam spirala ot yves rocher i mnogo mi haresva.s izcqlo naturalni produkri,pak i samata marka e frenska.na 100% sam za frenskata kozmetika Peace

# 79
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 448
коя точно?  newsm78

# 80
  • Мнения: 438
 Ами аз веднъж се излъгах и си взех на Ив Роше някаква за обем и мога да кажа, че не бях никак очарована...

# 81
  • Мнения: 5 832
отзиви за тази спирала и по принцип за спиралите на Estee Lauder? В момента са на оферта в комлект с дегримьор и околоочен крем и се двоумя между тях и Хелена.

# 82
  • Мнения: 2 619
Аз бих взела Хелената Simple Smileспиралите са им по_хубави от ЕЛ.Имам double wear zero smudge lengthing и не е кой знае какво.

# 83
# 84
  • Мнения: 0
Аз мога с две ръце да кажа, че по- хубави спирали, трайни и наситени от тези на Maxfactor  няма..!

# 85
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Аз бих взела Хелената Simple Smileспиралите са им по_хубави от ЕЛ.Имам double wear zero smudge lengthing и не е кой знае какво.
ОЩе един глас за Елена Peace, за мен са една от най добрите марки за спирали.

# 86
  • Мнения: 438
Точно тази е спиралата, която не харесах :

 Нервите ми за нея стигнаха само за 2 нанасяния и я подарих на приятелка, която има много гъсти мигли, така че на нея обем не й трябваше.

# 87
  • Мнения: 34
ами аз съм много доволна от нея,но то си зависи много и от миглите Hug

# 88
  • Мнения: 438
ами аз съм много доволна от нея,но то си зависи много и от миглите Hug
Да, така е, защото на нея й стоеше добре. Но на мен ми правеше миглите все едно съм ги мокрила с вода. То и цената й беше такава де - 4 евро! Поне не се набутах много Simple Smile
  BISI862 , радвам се, че си се справила с изображенията!

# 89
  • Мнения: 34
сестра ми пък ползва тази,но на мен не ми стои добре #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт