АВГУСТинче "вънка" вика, по игрите иска то да тича! Тема 28

  • 32 200
  • 735
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 12
Ха здравейте и от нас Hug
 Бяхме на контролен днес и ревматолога каза ,че има отлични рефлекси на коляното. то и аз виждам че всичко е ОК , но..... знам ли ги как преглеждат все пак за това са учили. Ние в нас си го наблюдаваме де и ако нещо се спъне или залитне се почва едно.........'ела при тати''ела при мама'
( абе още ни е прясно, прясно аз все още го пипам по челото по 10-ина пъти на ден дали има висока Т).Много се замислих и аз за този нурофен, а и доста изчетах мисля, че вече няма да присъства в аптечката ми.От както са ни изписали стана вече десет дни само м/у нас спи.То аз като всяка майка си го глезя ама пък баща му......пфу hahaha.все му се карам  и му викам 'е хубаво аз нали го лигавя , ти що му се радваш по моя начин' и той винаги ме сиктирдосва, че детето си било негово и ще си го глези колкото иска bowuu bowuu bowuu. и от такова внимание Кубрат ме дърпа вечер за ръката , като аз си мисля, че някъде ще ме води , а той ме нарежда до баща си и после ни гушва и двамата едновременно. За това съм мн. щастлива , че не е супер привързан към мен пак си ме търси, но си търси и таткото. Даже като се разделя с мен ( редките случеи в които си открадвам и аз  да поработя и творя )нищо, но като види , че татко му тръгва  за работа рев.
Всеки ден влизам и се оглеждам Трейси кога ще ни се похвали леко много леко да мине Hug
Хариелка още съм със стиснати палци мила Praynig Praynig

MiMiTy ние сме градски Hug. И аз съм от Русе. Дали пък не се познаваме newsm78?

pepejeans лелее шашна ме 58 см.  бебенце? Да им е живо и здраво Simple Smile. Моят дребус се роди 48см. Искам да те питам Пепе, я кажи какви закуски дават на яслата да подготвям и аз Кубрат с такива, че той още като му предложа филйка с нещо и почва да я натиска с показлец или я збива на цялото си лице hahaha абе общо взето всяка сутрин приготвям нещо което се яде с лъжица. С лъжица се храним , но филйките са ни трудни незнае как да ги подхване и става едно мазало.

# 46
  • Мнения: 100
Ха здравейте и от нас Hug
 Бяхме на контролен днес и ревматолога каза ,че има отлични рефлекси на коляното. то и аз виждам че всичко е ОК , но..... знам ли ги как преглеждат все пак за това са учили. Ние в нас си го наблюдаваме де и ако нещо се спъне или залитне се почва едно.........'ела при тати''ела при мама'
( абе още ни е прясно, прясно аз все още го пипам по челото по 10-ина пъти на ден дали има висока Т).Много се замислих и аз за този нурофен, а и доста изчетах мисля, че вече няма да присъства в аптечката ми.От както са ни изписали стана вече десет дни само м/у нас спи.То аз като всяка майка си го глезя ама пък баща му......пфу hahaha.все му се карам  и му викам 'е хубаво аз нали го лигавя , ти що му се радваш по моя начин' и той винаги ме сиктирдосва, че детето си било негово и ще си го глези колкото иска bowuu bowuu bowuu. и от такова внимание Кубрат ме дърпа вечер за ръката , като аз си мисля, че някъде ще ме води , а той ме нарежда до баща си и после ни гушва и двамата едновременно. За това съм мн. щастлива , че не е супер привързан към мен пак си ме търси, но си търси и таткото. Даже като се разделя с мен ( редките случеи в които си открадвам и аз  да поработя и творя )нищо, но като види , че татко му тръгва  за работа рев.
Всеки ден влизам и се оглеждам Трейси кога ще ни се похвали леко много леко да мине Hug
Хариелка още съм със стиснати палци мила Praynig Praynig

MiMiTy ние сме градски Hug. И аз съм от Русе. Дали пък не се познаваме newsm78?

pepejeans лелее шашна ме 58 см.  бебенце? Да им е живо и здраво Simple Smile. Моят дребус се роди 48см. Искам да те питам Пепе, я кажи какви закуски дават на яслата да подготвям и аз Кубрат с такива, че той още като му предложа филйка с нещо и почва да я натиска с показлец или я збива на цялото си лице hahaha абе общо взето всяка сутрин приготвям нещо което се яде с лъжица. С лъжица се храним , но филйките са ни трудни незнае как да ги подхване и става едно мазало.
Напълно възможно, града е малък, а света още по-малък  Hug

# 47
  • Мнения: 735
skypetia, а Валентин почти само филии яде.Просто не иска много манджи.Ориз със зеленчуци също харесва.Яде с лъжица, няма проблеми с това.Но предпочита сухата храна.
Но ти ми напомни,че не съм записала още Валентин за яслата от септември и утре ще отида до там. Peace
Добре дошла на Мимиту!  bouquet

# 48
  • Мнения: 10
Я да си продължа, че кой знае пак кога ще мога. Славенче, защо така ти става зле? Да не правиш диета някаква? Че с това кърмене, знам как е. Не само кръвното, а и кравната захар пада рязко. Изпитвала съм го на собствен гръб, причернява ми за отрицателно време, много зле ми става, ако намаля калориите. Нищо не казваш докъде стигнахте с вашето кърмене/отбиване? Имате ли напредък? Прояде ли Момчето? И Еванджи така мАА само сухи филийки или намазани с масло в най–добрия случай, на кубчета ѝ ги режа. Иначе хляб с ядене не иска, ама тя и ядене не яде де.  Joy Аз тъкмо се зарадвах, че ѝ хареса една каша на Милупа 'за лека нощ', че по–добре спи с нея. 2,3 пъти само се буди, но вчера пак я отказа. Не знам какво ще ги правим тези пристрастените кърмачета. Виж Янчето как е отбила бързо и лесно нейния юнак. Браво на нея!  Hug

Скайпетия и ти ли си от Русе?  Hug Ех, как ми липсва понякога това мило Русе..
А за нурофена и аз се чудех защо даваш, нали е противовъзпалително? Голямо премеждие сте имали вие. Много силна инфекция е било това с 20 хиляди левкоцити, щом над 10,12 хиляди вече си е инфецкя. А снимка на белите дробове правиха ли му? Но важното е, че резултатите са добри и детенцето бързо се е оправило. Никакви болести вече!  Grinning

Бубичка, ти много приятни занимания имаш в момента.  Simple Smile И цветята са хубаво начинание, но трябва да ги пазиш, че нашата девойка само дебне как да ходи по балкона да ми къса мушкатата . Решила е, че цветята са за късане и го прави с радост.  Simple Smile

Александра и на теб исках да кажа да не се натъжаваш. Най–ценното го имаш. Ще дойде ден, нещата ще се наредят. Дай им време. Често хубавите работи закъсняват, но несъмнено идват. Макар и да не са точно, както сме си ги представяли, понякога дори са още по–хубави.  Hug

 

# 49
  • Мнения: 1 569
Момичета, официално отпадам за Трявна. Sad Много ми се искаше да дойда. Ама МНОГО. Много от вас знаят, че съм сериозна и не обичам да се отмятам от думата си. Но следващата седмица вече съм в ефир и май ми се иска събота и неделя да си поостана малко вкъщи, да пооправя, да видя Анди и мъжо, имам да ходя и малко по магазини, а и най-вече искам психически да се настроя за предстоящото. Така че ако някой иска моето място в Трявна, да каже. Аз ще им звънна да кажа, че отменям резервацията.

Ааа да ви кажа днес тамън тръгвам на едни снимки и кой да видя на плазмата в ТВ-то - Бо! Много странно, защото напоследък в ТВ-то много репортажчета правят за сватбите и мислех да им дам идея да поканят Бо. Сякаш от предаването, където тя гостува, са ми чули мислите.  Grinning Изчаках я да свърши, видяхме се и полафихме. Simple Smile Та колко е малък светът наистина! Simple Smile

Ох аз днес тотално се скапах от умора. В момента съм си вдигнала малко краката, които ми треперят. Та ви казвам лека нощ!  Hug

Последна редакция: чт, 12 май 2011, 18:59 от ♥МамаНаПанда♥

# 50
  • София
  • Мнения: 85
Привет,

добре дошла на новата мама! Дано ти хареса при нас!

Янче, кофти, че няма да те видим, но съм сигурна, че така ще си в перфектна форма за новото начинание. Стискам палци!  Peace

Хари, поне до 36та седмица да си бременна имаш Wink

Ние утре пътуваме за Трявна. Посъбрах багаж, ама Боби ме побърка днес - като реши, че няма да спи и пропусна обедния сън и преди малко чак го приспахме с баща му. Цял ден вилня - пада, става, успя и горния венец до кръв да си разбие май прехапвайки се. Направо аз ли нещо съм бременно-нервозна, ама трудно ми понесе...
Иначе, кошарата я зарязваме, че той и без това спи при нас младежа, но количката ще е с нас. Вземам и каши и пюрета + задължително детски солети и бисквити.

Отивам да доприбирам! До скоро!   bouquet

# 51
  • Мнения: 0
MiMiTy_ - и аз съм русенка под прикритие   hahaha  Joy  Трябва сега и сним4ици да ни пуснеш, нас ни виждаш на първа страница и да се разпознаем току виж  Joy  Mr. Green Аз Николета за съжаление няма да позная, 4е не съм се прибирала от близо 4 години, но теб, ако не ми се е скъсила паметта може и да успея  Wink Дано наистина ти хареса при нас  Hug
Рене - ако имате някаква пролука и на теб да кажа 29 юни до 6 юли и все още има една свободна стая  Wink пиши ми, ако нещо изко4и  Praynig  А и май по4нахме и за Бг да се 4удим за едно посещение към ранна есен  newsm78 Много по4нах да се замислям дали не го давам много през просото с кра4етата на Макси без да го заведа на специалисти за прегледи, а не като тука само отгоре - отгоре  newsm78 За яденето - аз на вси4ки ще го напиша, 4е по4нах да се опулвам съвсем  Shocked
Абе мам4ета, какви са тия каши където ще ги носите   newsm78  Rolling Eyes Явно ядем не само на коли4ества ужасно много, ами май и на консистенция или знам ли и аз ве4е, но понякога се плаша  #Crazy Тази сутрин изяде 2 мъфина преди градината - единия неможах да му го откоп4а от ръцете и с едната ръка бухаше прясно мляко със сириълс, а в другата ръбаше мъфин с тикви4ка и сирене (страхотни стават, ако някой иска да пробва ще пусна рецепта). В4ера готвих пиле фрикасе за първи път в живота си и горещо, пуши и крещи за още, агнешко с ориз оня ден, макарони със сирене и какво ли не. Супа топ4ета и мусака не ги броя ве4е, те бяха за "захранване"   Mr. Green  ама в коли4ества като за мое ядене и в такива хапки също  #Crazy  Аз със страх ходех на у4илище и бях забранила сумати и храни да му се дават в градината с цел да не се задави, 4е не може да преглъща и 4ак повръща, но свикна. Явно са ме търпяли до едно време и са го подкарали, защото видимо се отприщи, а мен ме беше страх  Rolling Eyes Но пък сме на 2хАМ няма да смятам коли4ества, 4е ...
г-ца Кобрети - ние отказахме "Уитабикса". Сега сме на едни малки мрежести квадратета или на едни като ориз4ета (не помня дали ти казах  newsm78 )
силви.д. - не ще да е само от бременността да ти кажа. Аз също е имало дни без да мигне денем и то си беше поредица от няколко месеца и ми идва в пове4е вси4ко  Crazy Друго си е да спреш да следиш с поглед едно малко беладжий4е и да по4инеш психи4ески по-скоро  Tired Дано да е било само за днес при вас  Praynig
Явно сме в някаква фаза "оби4ам мама"  Mr. Green Само мен търси, само с мен иска да се бори  ooooh! не иска да стои на градината, иска всъщност, но и аз да съм там - лъжем го със закуската му и докато е зает да хапва се изнасям  Mr. Green Дори и "тати"  не е казвал скоро  Rolling Eyes
Да ви се опла4а, 4е направо  ooooh!  Crossing Arms Някой не е стискал много силно палците с моите изпити  Mr. Green В4ера се явявах, днес пак и имам еднакъв резултат - то4но 1 въпрос не ми достига, за да го мина ...  #Cussing out Как е възможно това 4удо незнам. Ще се явявам другата седмица за 4 път и на който кажа не ми вярва, мисли 4е се базикам, аз вси4ки ги взех на един дъх, тоя как се опъна незнам и всеки път един и същи успех и проверявам по 100 пъти на коя дата и каква е оценката, все си мисля, 4е е списък от стара дата  Joy  hahaha Няма такъв резил просто  Rolling Eyes А да не си помислите, 4е са еднакви въпросите - всеки път са нови и разли4ни и как е възможно все един и същ успех да правя, незнам ...
Като за финал да ви кажа, 4е много се радвам на срещата ви и стискам палци да си изкарате мнопго приятно и децата най-ве4е много да се забавляват  Hug 

# 52
  • Мнения: 100
Много благодаря момичета!  Hug
Къде трябва да ги пусна тези снимки?

# 53
  • Мнения: 0
MiMiTy_ писах ти ЛС  Wink

# 54
  • Мнения: 12
Брей никой не пише Naughty времето се оправи и само разходки newsm68
 И какво се оказа (аз си мислех изключвам че най-много сме в София) мислех , че казанлъшката тайфа е най голяма, а се оказа, че цели 4-ри мами сме русчуклийки а? Май само MiMiTy_ си живее в Русе Party
 Днес бяхме на косултация и Кубрат е цели 83 см. и 11.860 кг. , взеха ни и кръв . А после да ви похваля на мама умника hahaha как ми изсипа една лопатка с пясъл в гащите  Joy Joy Joy.хем исках да се скарам , но ми стана супер смешно.Взел нашия лопатката и си играе в пясъчника и аз поседнала на бордюра и нашия къде къде да изспипе пясъка и цоп зад гърба в леко отворените ми дънки на кръстчето Joy Joy Joy.Как му дойде тази гениална идея незнам.и един татко каза, а и аз правех така на майка ми  и тя после влизаше в морето да се пооправи. Да ама море до пясъчника нямаше ooooh!.
Хайде после чакаме снимки от Трявна момичета.

# 55
  • Мнения: 521
Скайпетя, ха да се похвали, ха да се похвали, ама на Томи си му харесва май в коремче и не иска да излиза. Дано пак да не преносвам, че тоя път корема ми е три пъти по-голям от предния и вече едвам се движа  ....
Приятно изкарване на Трявна на всички, които ще ходят.
Официално честито на Мама на Панда, че ще се изтипоса пак в ефир  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green
На всички пожелавам здраве и много много усмивки. Мързи ме да пиша поименно, ще ме извините  Hug Hug Hug Hug

# 56
  • Мнения: 0
skypetia - Ивуша и Гануша и те са русенки  Wink А твоя бандит как те е наредил ...  Mr. Green направо не е истина  hahaha  Joy Ама хи4 не спомена колко е далеко пясъ4ника от вас  Crazy  Party И Макс умира от кеф да си играе с пясък, ама като знам как го къпя от градината като го взема и ми призлява и се ослушвам за детски пясъ4ник в нашата градина  Rolling Eyes  Mr. Green На плажа да си отиграва за цялата година  Naughty
трейси - хайде казвай му на Томи да излзиа, 4е искаме да го видим ве4е  Hug Нали имаше разни бабини девитини за раждане като масажи на определени то4ки ..  newsm78  стискаме още палци  Peace Ох, Макс иска да пише...

# 57
  • Мнения: 1 569
Ейййй, нааааай-накрая дойде дългоочакваният петък.  Heart Eyes Дали защото снощи успях да поспя цели 6 часа или защото днес знам, че е петък, но се чувствам доста по-добре, по-малко изморена, в сравнение със снощи. Сега засядаме с мъжо да си гледаме пропуснатия в понеделник Стъклен дом, а ако след това още имам батерия, може да си пуснем и Мисия Лондон. НО да не бъдем максималисти. Simple Smile

Днес успях да заведа Андреа на консултация. "Малкото" ми "бебе" е цели 92 см и 13,300кг!!  Laughing Пу-пу, да ми е все така живичка и здравичка.  Heart Eyes

Tracy, хаха  Joy мерси, мила!  Hug Ти как така още си 2в1?  Grinning Hug

П.С. и от мен приятно прекарване на тревненчани.  Simple Smile И приятен уикенд на всички останали!

Последна редакция: пт, 13 май 2011, 20:56 от ♥МамаНаПанда♥

# 58
  • София
  • Мнения: 42
Хелоу,мами,
и ние утре рано сутринта тръгваме за Трявна.А на мен дори багажа не ми е стегнат още.  EmbarassedНо аз съм бърза в това отношение.Нямам търпение вече!Ще разказваме псле,и снимков материал ще има.

Да ви пусна нещо смешни.До ей сега сме се хилили с мъжо! Mr. GreenФаворити са ми тези с биберони и целувката с прасе:
http://maitapi.com/smeshki-i-majtapi/1234-smeshni-bebeta-22-snimki

Лека вечер на всички!

# 59
  • Бургас
  • Мнения: 341
За съжаление и ние няма да успеем да пътуваме за Трявна. Бива ли 2 месеца да нямаме работа а точно сега да се изсипят като невидяли ???!!!   #Cussing out

Приятно изкарване на всички, които ще се видят и запознаят утре  Peace

За капак и свекър ми пристигна днес на гости за три дни. Не че имам нещо против човека, напротив, но и него ще го мисля точно сега.

Похвалих ли се , че Деси от десетина дена ми казва най-милите думи на света  -"Мамо, бичам" Simple Smile а вече и като я попитам "Колко ме обичаш" , разпервайки ръце казва "Ейййййй ного " /ей толкова много /   love001love001love001

Общи условия

Активация на акаунт