Трейси, към всичко, което е изредила Славена мога да добавя още нещо. Ако Дани обича да играе с вода наливай му в един леген хладка вода да се плицика. Хем ще му спадне малко Т. хем ще го ободри. Ако имаш възможност давай по малко глюкоза

За спането - в яслата не знам как спят, но като си е в къщи и следобяд и вечер спи по боди с къс ръкав и памперс, завита с леко чаршафче.
На плажа гледам да е с памперс или с гащички, че после става ужас с този пясък
нагоре е с потник или тениска през цялото време, като ги намокри ги сменям. Чисто гола не я оставям! Мажа с 20-ти фактор.За закуската - гледам да закусва в къщи а не в яслата - яде каша, попара или филийка с нещо, като сама си казва какво иска , много е смешна

С яслата бързо свикна Деси. Вече стои по ця ден и я взимам към 17 часа. АКо някой от другите деца плаче и тя започва да хленчи, но госпожата гледа да овладява положението. Следобяд ако другите деца ги вземат преди нея, започвала да хленчи "Мама ТАня додиииии, земи Десииииии"

Първата седмица ядеше само хляб на обяд, но сега вече яде и манджата и супата, та и десерта. Доволна съм за сега

Рибката , и Деси я гледам, че има крусти тук-там на главата. Имам на Мустела мазилото за крусти и смятам още тази вечер да я намажа, като заговорихме за това.
Хари, приятно изкарване в Кюстендил, и да се пазиш
.За съжаление снощи ми вдигна висока Т изведнъж 38.8 дадох Панадол,но изобщо не помръдна на надолу,даже стана 39 и дадох Хексалгин,мазах и оцет и с белтък петите,компреси на челото със студена вода,след Хексалгина падна Т,но след 4-5 часа пак се вдигна,тогава сложих Ефералган свещичка,пак падна,но като цяло си поддържа висока Т.Ходихме при педито днес и се оказа,че има вирусна ангина
.Сега ще се лекуваме.На всичкото отгоре в понеделник трябва да тръгваме на море,дано да се оправи до тогава,че иначе ще е голямо разправяне с хотела.
.Много се радвам,че Деси е свикнала бързо с яслата,браво.
Официално записах курсовете. Дори довечера съм на теория.Казах аз на инструктора, че няма кой да гледа дребната, той вика да взимам и нея, да си играе там.Ще пречи и на другите, то е ясно, ама хайде да пробваме веднъж...
, нищо ново няма. На Соня излязоха долните последни кътници. Чакам сега горните два. Слава Богу нямаше кой знае какви драми, дано така да излязат и горните. Дневната майка днес ми разправя за Соня колко била шугава, само за секунда да я изпусне от око и я е изчезнала на някъде или е изяла нещо от земята

/
Да й е честити празника и на нея! Ра Ив (Петра) не е ли също именничка?