довиждане

  • 1 729
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 64
И аз изкам да чиститя.Много радост ти желая от сега,до появата на палкото човече.Нека то ти носи само положителни емоции.Честито.

# 16
  • София
  • Мнения: 4 423
Аз също искам да честитя такава прекрасна новина- ЧЕСТИТО!  bouquet
Също като теб, преди 2 месеца пуснах темата си, че ще имам бебе точно тук, защото когато отворих форума за първи път преди близо година, първата ми тема беше в този подфорум.( дано никой не съм подразнила тогава)  bouquet

# 17
  • Мнения: 2 825
ЧЕСТИТО !!!  bouquet
Лека и безпроблемна бременност   bouquet

# 18
  • Мнения: 314
направих грешката да пусна темата,не за да се хваля,че съм бременна,а защото когато писах преди 2 седмици не беше нищо ясно.няма да обяснявам,времето, което сте изгубили да изпишете тези жлъчни постинги,по-добре да го бяхте използвали да прочетете предния ми постинг.повечето от момичетата(за разлика от вас)се вълнуват какво е станало и от това бях повлияна да напиша темата-че съм ходила на лекар и че е потвърдено.не виждам смисъл да хапете някои по такъв глупав начин.не съм имала за цел всеки месец да повтарям вижте ме ,бременна съм.и доколкото знам форумът не е само за оплаквания и въпроси,а и за подкрепа,когато някои има нужда от нея.

# 19
  • Мнения: 7 716
Зузу, не се връзвай, бременей си спокойно. Laughing
Просто ти отнесе скандала.
Предполагам, че си неориентирана и затова.
Просто с 12 мнения в Искам бебе и две теми със съобщение за бременноста ти и поздравления дадоха повода за всичко.
Обаче хич не си го слагай на сърце.
Сигурна съм, че си добро момиче. Laughing

Общи условия

Активация на акаунт