МАРТЕНЧЕТА 2008

  • 80 639
  • 679
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 107
на Карина  и  на Янес! Бъдете много здрави весели и щастливи! Весел празник на вашите семейства.

# 331
  • Бургас
  • Мнения: 1 202
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН И ОТ МЕН НА КАРИНА!НЕКА БЪДЕ ЖИВА И ЗДРАВА И ДА НОСИ МНОГО РАДОСТ НА ВСИЧКИ!
ЧЕСТИТА 4-ТА ГОДИНКА И НА ЯНЕС С ПОЖЕЛАНИЕ ЗА ЗДРАВЕ, ЩАСТИЕ И МНОГО БЕЗГРИЖНИ ДЕТСКИ ДНИ!

# 332
  • Мнения: 308
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН И ОТ НАС НА МАЛЧУГАНИТЕ КАРИНА И ЯНЕС. ДА РАСТАТ ЗДРАВИ И ЩАСТЛИВИ ДЕЧИЦА. ЧЕСТИТ ПРАЗНИК И НА ТЕХНИТЕ РОДИТЕЛИ

# 333
  • Бургас
  • Мнения: 1 202
Добро утро на всички!
Как сте?
Ние сме в един нережимен момент, в който се сливат ден и нощ, кърмене и безсъние и ежедневието ни минава така..
Как са малчуганите?Кога минаха 4 години неусетно, нашия рожден ден е утре и малката много се вълнува.Няма да събираме много деца, само 2-3, за да няма калабалък покрай бебето все още.
А вие къде ще празнувате?Какви ще са подаръците за децата?
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА Ясен НА мама tanitaia !Жив и здрав да ви е!

# 334
  • Тук и там
  • Мнения: 97
Честит Рожден Ден на всички дечица  Peace
Да растат много здрави, умни и щастливи  Laughing


Да почерпя и за моят рожден ден, остарявяме не много бавно  Mr. Green


Не се разписвам тези дни, много ми е сдухано, защото все още лекуваме гадния грип, който семейно ни застигна. Първа беше Галя от петък вечер, а след нея в събота и двамата с мъжа ми. Мерехме темп. си и се надскачахме с градусите - отвратителна история. Тази вечер сме на контролен и да видим кво ще каже педи, при условие, че според нея "това не било грип"  ooooh!
Хайде слънчев ден на всички и много, ама наистина желая много здраве за всички  newsm10

# 335
  • София
  • Мнения: 1 906
Честит рожден ден на малки и големи!

Иве да си жива и здрава!

И ние дружно изкарахме вируса, само дето на мен никой не даде шанс да се оплача с трите деца в нас всяко мрънкащо за нещо. Дано оздравявате. Ние трета седмица сме в нас с двете деца, но в понеделник Гого заминава на градина.

# 336
  • Бургас
  • Мнения: 255
Шоколадово бонбонче,Честит Рожден Ден на дъщеричката ти!Да ти е жива и здрава,сигурна съм,че сте изкарали страхотно!
Iva-1977,Честит Рожден Ден и на теб!
Честит рожден ден на всички празнуващи!Само положителни емоции да спохождат живота ви!

Малката беше болна миналата седмица,сега явно е мой ред  #Cussing out

# 337
  • Бургас
  • Мнения: 1 202
МАМИ, ПОЧЕРПЕТЕ СЕ ПО СЛУЧАЙ НАВЪРШВАНЕ НА 4 ГОДИНКИ НА МАРИЯ ДНЕС!НЕКА НИ Е ЖИВА И ЗДРАВА!
Мис вал, благодаря, подобно!   bouquet Оздравявай, че лоша работа с тия болести!
ЕТО И ПОЧЕРПКА ОТ НАС:

# 338
  • Бургас
  • Мнения: 1 202
ЧЕСТИТА 4-ТА ГОДИНКА НА МАГИ НА МАМА ДЕСИ И НА ТЕОДОР НА МАМА ИРРА!ЖИВИ И ЗДРАВИ ДА СА ВИ ДЕЧИЦАТА И НЕКА ВИ ДАРЯВАТ С МНОГО УСМИВКИ!

# 339
  • Мнения: 107
  Честит рожден ден на вси4ки малки и големи деца Simple Smile пожелавам ви много здраве и много щастие !

# 340
  • Мнения: 107
на Божидара  и на Мадлен!

# 341
  • Тук и там
  • Мнения: 97
Привет на всички   bouquet
Да поздравя всички, които празнуваха през изминалите дни - да са зрави, умни, послушни дечица и да йм се случват само хубави неща   Hug
Силно се надявам да ви намирам в по-добро здравословно състояние  Peace
Днес съм на работа, а Галя е с баща си и си скучаят двамата в къщи Laughing Не прегледа педи каза, че ако не я чувала да се кашля изобщо не би казала, че детето е било болно - живичко, дивичко, палавичко...  Laughing Горката ми тя - искала да плува, искала да танцува, искала при Бети /една 5 год. девойка, която персонално се грижи за нея в групата  Mr. Green/, но няма как - трябва да си седи в нас и тази седмица. Току-виж поне следващия вирус ни прескочи, въпреки, че поне до този момент не мога да се оплача в сравнение с миналата година, когато имаше период за месец 3 АБ-та  Sick

Иска ми се и тук, както във фейса да се пише повечко - друго си е като се разровиш из архива и намериш какво сме писали преди година, две, три...
Във фейса нещата рядко ми излизат навреме, коментарите също - има периоди уж никой не пише, а в следващия момент се явяват доста писани неща... Затова и рядко се включвам там  Peace

# 342
  • Мнения: 1 710
Привет!
Аз седя вкъщи и гледам малкото чудо. Голямото е на градина. Преди няколко седмици изкара ужасен отит, които за щастие не й предизвика болка, но положението беше отчайващо. Тогава с двете чудеса вкъщи беше голям купон - забавляваха си се двете, играеха, лудуваха, а сега мъничкото чуденце е самичко и час по час си носи якето и обувките да я обличам да излизаме. Много й е скучно, а на мен ми е много мъчно, че не мога да я разнообразя достатъчно. Искам и тя да ходи на ясла. Crossing Arms
След месец почвам работа и ми е кривоооооо.

# 343
  • Тук и там
  • Мнения: 97
Марги, много ме разсмя с твоите чудеса  Joy Малко ми оправи настроението  Laughing
Горката ти, много ми е познато чувството, че не можеш да забавляваш детето си - имаш желание, но нещо все ти липсва  Peace

Аз сега съм пред пореден стрес - в събота ще водим Галя на диагностика при логопед  Rolling Eyes Мнооого ми е притеснено. Кой каквото ще да ми казва, но никак не е лесно да си родител  Hug

# 344
  • Бургас
  • Мнения: 1 202
Добър вечер!
Марги, не ти се започва работа ли Simple Smile , отвикнала ли си или защото ще ти е мъчно за малките сладурани?На мен това ми беше най-трудно като пуснах Мимка на градина, че не я виждам цял ден и като тръгнах на работа -също.
Иве, има ли причина да водите Галето на логопед?
Да се оплача и тук, че Мимка ми е болна.Одеве не можах да й измеря Т, че Лъчи трябваше да яде, а тя си легнала, завила се и си плакала тихо, че нямало никого при нея /много виновна се почувствах/.Накърмих малкия и й измерих Т и се опулих-39.3, та слагах свещичка и сега съм под пара кога пак ще вдигне и колко.
Това е от нас засега.
Лягам и аз с Лъчи, че след час-два ще има кърмене и така до сутринта...
Лека на всички!

Общи условия

Активация на акаунт