ПЪРВИ за ВТОРИ клас - ваканция, УРА! (епизод 24)

  • 36 439
  • 758
  •   1
Отговори
# 135
  • София
  • Мнения: 7 673
"Искаш да кажеш метеоролог, нали?  Crazy Ами не, искам и казвам метролог
И аз така, понякога работя като актюер, което няма нищо общо с актьор. Ама работя като актюер, защото нямаме актюери. А като пуснем обява за работа и получаваме по 50 автобиографии на млади актьори.
Но вкъщи думата актюер не се споменава, защото Марио много си пада по такива "купешки" думички и току виж в някоя диктовка цъфне актюера.
А колко ще му се смеят ако каже, че работя това... не ми се мисли.
Joy

# 136
  • Мнения: 2 125
Разбира се, че трябва да има конфиденциалност в информацията относно справянето с материала Peace
С някой родители от нашия клас коментирахме, че има дечица, които по-трудно свикват с нещата или отказват да правят нещо и това се коментира пред всички. Дори и аз, знаейки какво е моето магаре, стоя на тръни  Embarassed

# 137
  • гр. София
  • Мнения: 1 136
Мили майчета, благодаря Ви на всички за топлото посрещане  bouquet Ами отдавна не бях влизала в страничката си тук, ама сега вече като сме на училище ще има доста работи за които да Ви пиша!Надявам се, че ще споделяте с мен Вашите радости и тревоги, новините около Вас и Вашите деца, вълненията около последните учебни дни и предсоящата толкова очаквана лятна ваканция Laughing
Поздрави,

# 138
  • Мнения: 2 466
Сега разбирам защо нашата класна отказа да говори по отделно за всяко дете пред всички.
stellina, май вашата госпожа съвсем е объркала времето и мястото Naughty Всяко дете си има специфики на развитието - възход, спад, не е редно да става достояние на всички. Да не говорим пък, че има ужасно нетактични родители и те разказват в къщи пред децата си всичко каквото е казала учителката и на другият ден става мазало в училище Crazy

Абсолютно подкрепям. Peace
elsi,всичко при вас звучи чудесно-изложба,зелено училище,тържества.Весела ваканция! Hug
Приятни почивни дни! Peace

# 139
  • София
  • Мнения: 4 041
Леле, колко сте изписали.  ooooh! Само се записвам да ви следя...

# 140
  • София
  • Мнения: 7 673
Момичета, на вашите деца продължват ли да им дават домашни? При нас всичко си е, все едно е средата на годината. Домашните са си доста, извънкласните занимания /спортове, самоподготовка по немски и т.н./ си продължват, всичко...

# 141
  • София
  • Мнения: 6 477
Дават и още как! И стихотворения наизуст и непопълнените задачки от всичкото тетрадки - все нас ни чака тази събота и неделя! Все едно, че нямат 2 учебни дни още!
А и при нас нищо не се и споменава за характеристиките, за които споменавате нагоре....В понеделник ще опитам да разбера кога и как....понеже нашата класна едва днес доби концепция за петъка - какво и как ще се прави.....

# 142
  • София
  • Мнения: 15 219
elsi, весело зелено училище пожелавам на Ники!  Hug Ще се справи. Той е голямо момче.  Simple Smile

За домашните-нашите деца имат домашни както обикновено. В занималнята си пишат всеки ден, както обикновено.
Учебната тетрадка по БЕЛ вече свърши, но учителките ни правят диктовки. Работят в сборниците. Дават им задачи извън "материала". Направо си учат.

Току-що Иво ми каза, че вече му е дотегнало ранното ставане всяка сутрин.  Shocked Досега не се беше оплаквал. Сигурно покрай приближаващата ваканция започва да се поразмазва.  Simple Smile

# 143
  • софия
  • Мнения: 2 542

Току-що Иво ми каза, че вече му е дотегнало ранното ставане всяка сутрин.  Shocked Досега не се беше оплаквал. Сигурно покрай приближаващата ваканция започва да се поразмазва.  Simple Smile
А моето се е размаза от кеф като се усети , че утре ще спи до късно. Умората си казва думата.

# 144
  • София
  • Мнения: 7 673
И Павел сподели одеве, че е изморен.
Добре, че свършва вече.  Tired

# 145
  • Русе
  • Мнения: 11 918
  При нас домашните са нещо неуловимо. Само да ги хвана, и пише домашни от преди седмица,въпроса е да се докопам до отбелязано домашно. Минах на друг режим,когато не видя отбелязано,започвм да го карам да прави всички упражнения. Но то учебниците свършиха и няма откъде.
  У дома купона се вихри още с Мартин.Докато не легнем и не загасим цялата къща няма заспиване,незамисимо от нищо.

# 146
  • София
  • Мнения: 14 686
Най-после да сколасам да се включа-нещо след Великден не съм в кондиция и всичко ми идва нанагорно. Добре че свършва вече, това ранно ставане е малка война вкъщи всяка сутрин-заради малкия поспаливец и вече направо сили нямам. #Cussing out
Изходните нива минаха, но и при нас учебния процес си е нормален. Другия петък ще изпращат абитуриентите, купили сме по малко подаръче за каките и батковците-както те подариха на зайците на първия учебен ден. После ще водиме класа някъде на почерпка и толкоз.
Дори и не съм мислила за подаръци, не съм и чувала другите родители да обсъждат. Rolling Eyes

Дадоха ли ви вече списъка с книгите?  

# 147
  • Мнения: 382
довечера ,в нашият град,от 17ч до полунощ ще бъде Нощта на музеите.Другите години все я пропускаме,но този път ще заведа моя първокласник и в четирите обявени музея.Мисля,че ще му  бъде интересно.

# 148
  • София
  • Мнения: 4 397
Този път малко по наврее хванах новата тема  Embarassed

При нас правят преговор и си имат домашни както обикновено, Но ние сме вече ваканция остана ни един ден учебен на 20 в петък. От понеделник са на зелено , моя нямаше желание да ходи и ще си остане вкъщи, защото ще са някакви сборни групи, после петък на училище и на 25 ще им раздават свидетелствата и край  Hug

Госпожата каза, че ще даде списък с книгите за през ваканцията и ще ходя на НДК, някой спомена тук, че до 29 има панаир на книгата , поне да ги взема с малко намаление  Peace

п.п. elsi ама аз едно към едно с теб съм писала , само дето моя няма да ходи  Mr. Green

# 149

Общи условия

Активация на акаунт