Седмичничката 6.09 - 12.09

  • 9 497
  • 157
  •   1
Отговори
# 45
Здравейте и от мен!
Аз миналата седмица бях в другият офис. Доста работа падна.
През почивните дни добре се забавлявахме с полувинката. Лека и успешна седмица на всички. И много хубави новини през седмицата очакваме. Wink

# 46
  • Мнения: 4 068
Зъхи,честит ви първи ден на градина тогава!
Не се притеснявай ще свикне детенцето.

Аз пък да се оплача-пипнах един летен грип дето е направо кошмарен.Не мога да се вдигна от леглото ама се надявам скоро да мина.

# 47
  • Враца
  • Мнения: 5 186
Здравейте и успешна седмица и от мен.
Зъхи, ще свикне детенцето, просто си трябва време, не се натъжавай.
Ренци, марш да казваш на грипа, пращам ти кошница с плодове
-

Поздрави на всички

# 48
Ренци, вземи спешни мерки срещу грипа, защото аз успях да изкарам пневмония.
А как ми се яде ананас ммммммммм, ще си купя след работа.
Иначе като изключим болките ниско долу, непрестанното гадене, вълчият глад и сънливостта, аз се чувствам добре, нямам търпение да стане петък, за да чуем сърчицето на бебо.
Не ми се работи, слава богу, че тази седмица е с ден по-малко!

# 49
  • Мнения: 689
Да остава един час до края на работния ден!!! Laughing

# 50
  • Мнения: 1 502
Привет и от мен!
Моята седмица, започна кофти, баткото е болен с температура и страхотна кашлица и сега сме си в къщи. Навън не спира да валииии и духа, не можем да си гледаме сателита и по-точно БГ-САТ, добре, че е интернета. Вчера бяхме при домашния доктор, нищо сериозно, и рецепта не му даде, просто било вирус, който щял да отшуми от само себе си. А детето се побърква да кашли. Добре, че съм заредена с лекарства, че започнах самолечение. Днес сме при детския му доктор, надявам се той да каже нещо по-различно, на него му имам доверие.
Добре, че аз се чувствам стахотно, че иначе не се виждах.

Хайде успешна седмица на бебеправещите!!!

# 51
  • Canada
  • Мнения: 1 773
Привет и от мен Grinning
Току що оставих дъщерята на училище - първолаци сме. Хем се радвам, хем ми се плаче (то детето си поплака малко де). Притеснявам се как ще се справи с езика, макар да го говори доста добре, как ще се разбира с другите дечица (многоцветна група са - от 25 деца, само тя и още едно са белички), дали ще си изяде сандвича на обяд, дали ще се сети да се облече, ако й е студено, дали ще изкараме поне седмица без да се разболеем. Абе седя и се побърквам Embarassed

# 52
  • Варна
  • Мнения: 618
Здравейте сладурки!
Използвах малкото свободно време да ви пиша.
Голяма лудница #Crazy  #Silly Остават 5 дни до сватбата и всички изкрейзваме.
Но има и лоша новина-бях ви разправяла че ходих на профилактичен преглед и ми казаха че имам малка раничка.Днес имах отново час за да потвърдим дали има или не-оказа се че имам малка раничка. Така се изплаших но лекарката каза че не е нищо страшно, просто трябва два пъти да я намажем и всичко ще е ок. Но решихме да изчакаме да мине сватбата за да я мажем че през време на лечението не трябва да правим секс. А нали уж ще имаме сватбено пътешествие все пак  Embarassed  Embarassed  Wink  Wink тя каза че няма да пречи дори ако забременея но тогава ще се лекуваме след като родя, затова с мъжлето решихме да отложим бебеправенето с един месец.
Така че от мен няма да има новини този месец.
Стискам палци на всички ви и като се върна да е опразнен форума Wink
Поздрави и чудесна седмица!

# 53
  • Мнения: 697
Здравейте момичета,
Най-сетне и аз успях да си седна на компютъра. Цял ден чистих там където ще се местим и сега съм направо умряла.
По другия въпрос не знам какво да кажа. 29ти ден а нищо. Дано доктора си идва по-бързо.

# 54
  • Мнения: 3 634
Ох милички...

На мен ми е много тежко. Цял ден чистих, че Финчо се юрна да прахосмукачи и аз да не остана по- назад почнах да мия подовете. Та от там се развихрихме да изхвърляме боклуци. Имаме 2 счупени ТВта в хола та днес най- сетне ще се отървем от тях както и от старото ни и смотано микро (па дано ново купим сега като изхвърлим старото). Направо съм на седмото небе, но съм толкова уморена, а корема ми ме боли цял ден.

А да ви кажа вчера каква приятна изненада получих... Тук в страната има един единствен БГ ресторант които се намира на 90 км от нас. Та вчера седяхме и се чудехме какво да правим и ни скимна (по- точно на мен ми скимна) да отидем до магазина за мляко. Обаче нали сме си мързели, решихме да отидем с колата. И натоварихме се тримата там и Финчо потегли... бе гледам не кара там дет трябва... Завива към магистралата... викам си сигурно ще ме води до един друг магазин, а не кварталния... обаче той кара ли кара, подмина изхода за другия магазин... Подхилва се под мустак... питам аз де отиваме, той нищо не казва. Е, след по- малко от час бяхме пред ресторанта... така се изкефих. Готвача беше българин та след като ни сготви (ядох кебабчета....ммммм... и шопска салата ИСКАМ ОЩЕЕЕЕ) дойде и седна да си говори с нас. Бе направо кеф кеф кеф кеф... Та с готвача се знаехме от преди де. Бяхме си писали по нета и сега се срещнахме. Той човека и луканка специално за мен е купил от България (върна се от там преди седмица и нещо) ама не можа да ми я даде, че не знаеше че ще ходим там и не я беше взел. Сега имаме нова уговорка за следващата седмица да отидем... Не мога да ви опиша колко хубаво си изкарах и каква носталгия по България ме налегна...

Простете че стана дълго...

Ренци, мило, грижи се за себе си да не стане още по- лошо. Прегръдки!!!

# 55
  • Мнения: 4 068
Леле Моф тоя Финчо бил голям романтик бе!!!!Браво на него!

Ва много ти мерси за кошницата с плодовете.Даде ми страхотна идея и веднага скочих до магазина и хубавичк се натъпках с банани.
Иначе на мен нещо не иска да ми разминава та не знам какво да правя.Утре вечер сме на освещаване и силно се надявам да съм по-добре.Твърдо реших като оздравея да се ваксинирам против гадния грип,че каквато съм кекава цяла зима няма да се оттърва от грипчета.

# 56
  • Sofia
  • Мнения: 21 581
Цитат на: renci
.................................Твърдо реших като оздравея да се ваксинирам против гадния грип,че каквато съм кекава цяла зима няма да се оттърва от грипчета.


Действай мила , защото бебеправене и грипчета са несъвместими понятия !

# 57
  • Мнения: 1 502
Ех, Мамо Фин, направо ти завиждам, а ние току що се върнахме от доктор, още 2 дена в къщи. А за тати Финчо, грешка няма, нашия все по-рядко ще го виждаме в къщи. Започнаха омразните му тренировки, а на всичко отгоре и стана тренер и на женския отбор, така че тренировките се увеличават двойно. Twisted Evil

# 58
  • Мнения: 689
Добро утро момичета, много спите днес искрено ви завиждам!
Аз тази сутрин пак съм малко зле надявам се да ми мине бързо!!!
Лек ден мили момичета!

# 59
  • Мнения: 697
Добро утро мили момичета Simple Smile
Аз днес пак съм на тръстиката и ще дойда тук чак вечерта. Какво да се прави, няма кой да ми свърши работата.
Пожелавам ви приятен ден.

Общи условия

Активация на акаунт