Седмичничката 6.09 - 12.09

  • 9 533
  • 157
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 037
Здравейте и от мен.При мен комп.все повече се скапва и скапва.Много бавно ми отваря отделните теми във форума,абе гадост.Може би тия дни ще остана без него и след това ще ми е много интересно да видя какво се случило из форумчето.До скоро!

# 61
  • Враца
  • Мнения: 5 204
Здравейте от мен,
МОФ каква изненада ти е спретнал татко Финчо, много се радвам, че сте си прекарали добре, четем те по-оптимистично, което на мен ми харесва. Grinning
Ренци, хапвай плодове и ваксинка и аз съм се замислила тази година, но не знам дали в месеца, в който се поставя не трябва да се пазим, ще разпитам и ще реша.
Мимка, според фертилити имаш овулация, какво мислиш по въпроса? Имаше ли някакви симптоми- болки в яйчниците нещо подобно?
Моренка, честита ли лентичка, пребори се с това най-накрая.
Диди, не позволявай на компютъра да те пребори
Поздрави на всички

# 62
  • Мнения: 1 101
Имам си вече официално потвърждение от чичо доктор Grinning
И знаете ли какво ще ви кажа- не се предоверявайте на метода с БТ. При мен, според БТ овуто е било  на 24 ден, а според лекаря точката в корема ми е поне на 4-5 седмици, а овуто е било около 13 ден. Не знам защо, но излиза че  след ову не е имало веднага повишение,а чак десетина дни след това.  Rolling Eyes Не знам как стават тези работи, но е факт.

# 63
  • Sofia
  • Мнения: 21 636
Цитат на: wa_wa
.............
Моренка, честита ли лентичка, пребори се с това най-накрая.


Мерси Ва  Grinning !
Да знаеш нещо за Тиа ? Куде се изгуби ? Rolling Eyes И в кю-то се е скрила .  Confused:  Sign Exclamation

# 64
  • Мнения: 3 205
Здравейте и от мен, аз се появявам чак сега щото днес ми е първи ден на работата тази седмица. Мнооого съм изненадана защото цикълът ми се е променил... Преди беше 32 дни (плюс минус ден), а сега вече втори месец е 27 дни... И ме съмнява, че нямам и овулация - съдя по факта, че нямам забележима ЦС вече втори месец, а преди си имах, при това много ясно изразена. Опитвам се да се самозаблудя, че е поради преумора, нерви, смяна на сезони и т.н., но ако и този месец е така, ще се ходи на лекар! На всичкото отгоре ме боли корем вече два дни, което също е нетипично. Извинявайте, че ви занимавам с проблемите си, но нямам на кого друг да поплача на рамото (макар и виртуално).

# 65
  • Враца
  • Мнения: 5 204
юлче, не бързай да си правиш самозаключения, че нямаш овулация. Не всички могат да познаят различните състояния на цервикалната слуз, аз я следва вече 12 месеца и да ти кажа все още се бъркам, така че не се плаши и не се самонавивай излишно.

# 66
  • Мнения: 3 154
Юлче нещо да си пила (лекарства де)?
Пък и мисля, че само по ЦС не може да се съди дали си имала ову или не Rolling Eyes  Може би този месец не е била така обилна. Пък и знам ли май не може просто така от раз да спреш да ги мътиш яйчицата Wink  Изчакай другия месец Grinning  Ще стискаме палци! Sunglasses

# 67
  • Мнения: 3 205
Цитат
Не всички могат да познаят различните състояния на цервикалната слуз

Ами на мен не ми се налага да я разпознавам - тя си е супер обилна, даже, докато не знаех какво е това, съм се шашкала, че имам гъбички (аз много параноясвам на тема гъбички Imp ). След като попрочетох тук-там, разбрах че не ще да са гъбички. Само дето от два месеца не съм имала такова показателно течение. Това не ме притеснява обаче толкова, колкото 4-дневното намаление на цикъла вече втори месец Sad .
Sunshine, понеже се притеснявах, че съм забременяла, освен витамин В нищо не съм пила. Даже успях да се удържа да не пия аналгин като ме налегна скапаната мигрена преди 2 дни. И бях здрава като вол. Още съм, де. Не знам. Сигурно ще си купя тестове за овулация за лично успокоение. Може би просто полудявам вече.   Banghead

# 68
  • Мнения: 697
Wa-wa това е третата линия която ми дават FF.  Аз вече не вярвам. А симптоми имам вече 3та седмица, яйчниците не са спирали да ме наболяват. И ЦС ми е каквато трябва да е. Само дето темп ми е малко калпава.

# 69
  • Мнения: 3 154
Цитат на: юл4е
Цитат
Не всички могат да познаят различните състояния на цервикалната слуз

Ами на мен не ми се налага да я разпознавам - тя си е супер обилна, даже, докато не знаех какво е това, съм се шашкала, че имам гъбички (аз много параноясвам на тема гъбички Imp ). След като попрочетох тук-там, разбрах че не ще да са гъбички. Само дето от два месеца не съм имала такова показателно течение. Това не ме притеснява обаче толкова, колкото 4-дневното намаление на цикъла вече втори месец Sad .
Sunshine, понеже се притеснявах, че съм забременяла, освен витамин В нищо не съм пила. Даже успях да се удържа да не пия аналгин като ме налегна скапаната мигрена преди 2 дни. И бях здрава като вол. Още съм, де. Не знам. Сигурно ще си купя тестове за овулация за лично успокоение. Може би просто полудявам вече.   Banghead


Този витамин В... знам че удължава лутеалната фаза... ама ... вече съвсем се обърках! Важното е да не си самовнушаваш разни неща и да не си поставяш такива шантави диагнози! Вдигай главата и смело напред! Sunglasses

# 70
  • Враца
  • Мнения: 5 204
Цитат на: mimitarnovo
Wa-wa това е третата линия която ми дават FF.  Аз вече не вярвам. А симптоми имам вече 3та седмица, яйчниците не са спирали да ме наболяват. И ЦС ми е каквато трябва да е. Само дето темп ми е малко калпава.

Оф това с тия фалшиви линии си е голяма мъка Sad . Но може би има овулация, просто температурната разлика не е е така изразена. Кога си идва лекаря ти?

# 71
  • Мнения: 920
Цитат на: Morena
Да знаеш нещо за Тиа ? Куде се изгуби ? Rolling Eyes И в кю-то се е скрила .  Confused:  Sign Exclamation


Ей ма на!

Малко съм по-заета, защото почнах работа отново, а и съм си заседнала на Д-то да си върша разните там задачи дето имах за цяло лято.

А иначе на КЮ-то винаги съм скрита...ти нали ме виждаш Wink , какво мрънкаш Grinning ?

# 72
  • Мнения: 697
Wa-wa доктора идва в понеделник. Можеш да си сигурна че съм там Simple Smile

# 73
  • Мнения: 2 498
Юл4е, няма нищо лошо в това да пробваш с тестовете за овулация....аз ги използвам 3-ти месец и съм много доволна(е разбирам поне кога ми е овуто) но друг резултат засега няма Sad  Sad  Sad  Sad  Sad  Sad  Sad

# 74
  • Мнения: 3 634
Аз съм в затишие... нищо не ми идва на ума да ви кажа, ни добро ни лошо.
Гледах преди малко Mrs Doubtfire с Робин Уилиамс и да не ви разправям как се разревах на края. Мъж ми дори се слиса от гледката... сълзи огроми текат по бузите ми, а аз се опитвам да ги глътна... бе шоу голямо. Сега ми е едно смотано и депресиращо такова... пусти му хормони.

Зъхи, как мина втория ден на градината? Вчера забравих да коментирам първия ви ден... Но да те успокоя, те всички мъничета са такива. Ние вече 2 години градинясваме и да ти кажа, още си имаме такива моменти в които висим на полата на мама/ крачола на тати и цвилим и не искаме да останем там... После пък като го забираме и не ще да си тръгва... Ще свикне и твоето злато, обещавам ти го. Знам че гледката е тъжна и сърцераздираема, но като няма друг начин, така е. Моята свекърва за това не си е дала децата на градина и сега най- малкото й е на 9 години (в 3и клас) и реве като я водят сутрин на училище (както и по време на учебния ден). Майка й не се разделя от телефона да не би случайно даскалицата да се обади и да и каже да отиде да си вземе чедото че пречи на другите... Не го пожелавам такова на никого... голямо дете, а не може да се откъсне дори и за миг от майка си... дори и спи в тяхната спалня (което ме довежда до мисълта тез хора нямат ли интимен живот???)

Ох... уж нямах какво да казвам...  Embarassed пак се "залисах". Sorry!

Общи условия

Активация на акаунт